За без пари Bulsatcom през сателит и iptv !

Не четеш.Никакви битаци.Купуваш чисто нови от магазините.Просто описах начин за по-евтини опции.В магазина е с тройн цена в базар бг сносна цена.Давам линкове.
Втора ръка става ако си намериш. Все още има чинии и то огромни като за частен потребител, вече не знам дали ще свършат работа. Не говоря за чинии на операторите.
 
Благодаря много за инфото.Може ли да ми помогнеш от къде мога да се,сдобия с шаринг кодове,че не успях да открия,както и каквъв софтуер трябва да използвам за да ги активирам?
Аз сега използвам един на Pacostar SS6912 ,с активиран HELLAS I TURKSAT,но скоро изтича и ми се иска да му кача нов за1г.
Предварително благодаря.
Откъдето си го купил-питай дали могат да ти подновят шаринга, но обикновено е на цената на нов сателитен тунер.Не ти трябва никакъв софтуер.Той си е инсталиран в сат.тунерите.Евтините имат ccam, а скъпите oscam това са линукс енигма 2.Понякога с едни кодове гледаш доста спътници.Там се слагат кодовете.На твоя сат.тунер провери дали имаш ccam.
За кодовете в интернет пишеш ccam codes или ccam cline има платени, безплатни, евтини и скъпи.

Голям сърбеж си е хобито.Ако не ти се занимава купуваш нов.В нета имаше един на 30лв ги продаваше чисто нови, защото в Турция лирата е евтина.Има си реален магазин и е дистрибутор за редлайн сат.тунерите за България.

Като намеря сайта му ще ти го постна.
Направих си труда в олх и базара да проверя.В олх скъпо според мен продават, а човека има само регистрация в базар, за да не прави конкуренция в олх.
Най-евтиния сат.тунер
Цената е супер https://bazar.bg/obiava-28787068/redline-g50-shok-tsena
Звъниш му и го питаш за шаринга.

Примерно видео как се вкарват кодовете
 
Последно редактирано:
Втора ръка става ако си намериш. Все още има чинии и то огромни като за частен потребител, вече не знам дали ще свършат работа. Не говоря за чинии на операторите.
за чинии не съм писал, само за сат.тунери.
 
за чинии не съм писал, само за сат.тунери.
Аз съм проучвал въпроса дали може да си направиш автономен интернет. Наистина автономен не може, но все пак може.
Относно телевизията, такива като амазон, къде видяхте добра поддръжка за България? Няма такова нещо. Нито премиера ще ти пуснат на български, тук-таме айде. Изключително е ограничено, кой гигант бръсне бг пазара за нещо?
 
Удобно ли е да помогнеш със сайтове за шаринг кодове,както и линковете към базар за по-евтините у-ва!
Мерси.
 
Удобно ли е да помогнеш със сайтове за шаринг кодове,както и линковете към базар за по-евтините у-ва!
Мерси.
още в горния пост подробно съм ти го написал
 
още в горния пост подробно съм ти го написал
Много ти благодаря за помощта колега.Респект.
Как мога,да проверя на моят приемник дали имам ccam иши oscam ?
Извинявам се ,некомпетентността ми,но сега се уча и ми е интересена материята.
 
Много ти благодаря за помощта колега.Респект.
Как мога,да проверя на моят приемник дали имам ccam иши oscam ?
Извинявам се ,некомпетентността ми,но сега се уча и ми е интересена материята.
Някъде в настройките трябва да е.Но има скрито меню.При редлине се отваряше с 6969.На твоя не знам.Но, определено ти нямаш oscam.Това е при енигма приемниците.
Твоя поддържа само ccam и други камове.

извадка от линка
Поддържа USB PVR & TimeShift, родителски контрол и списък любими канали
IPTV, Youtube, Weather, Xstream, Stalker, Multistream, PLP0
Поддържа CCCAM, MGCAMD клиенти

Да знаеш голяма краста си е!
Може да се регистрираш във форума за сателитна телевизия dtv има раздел за PACO STAR
прочетено там:
След като се натисне меню и 99999 изписва IKS Enabled в подменюто на Настройки се появява ПРОТОКОЛ . Влиза се в Протокол и по подразбиране е Изкл. Ако се избере Avanti показва до кога е активно. Ако се избере CCCAM с жълтия бутон се избират да се редактират линията. Със стрелка наляво надясно се редактират до 16 линии. Червения бутон ги вкл./ изкл. Жълт се запазват настройките, зеления бутон за рестарт на линията.

Доста от нещата ги прочетох и научих от там.Макар да са цънцари откъм сведения, защото повечето са магазанири и шейхове продаващи нелегално интернет плейлисти за телевизии.Аз този сайт съм го отсвирил отдавна. В калдата са супер форумците.Гледам твоя поддържа и иптв плейлисти.А там има много, които предлагат безплатно :)
 
Последно редактирано:
И в крайна сметка кой как си направи нещата да гледа тв?
 

Горе