За взаимоотношенията в уебмстърския пазар

От: Продавам FACEBOOK приложение HOT OR NOT

Почваш да ме дразниш.Заблудения седмокласник,ама седмокласник с по-добри обноски от теб.По-добре се засрами.

И всеки може да копира от http://www.netbsd.org/about/redistribution.html

Не знам но съвсем си съпдата с твоето

* Redistribution and use in source and binary forms, with or without
* modification, are permitted provided that the following conditions
* are met:
* 1. Redistributions of source code must retain the above copyright
* notice, this list of conditions and the following disclaimer.
* 2. Redistributions in binary form must reproduce the above copyright
* notice, this list of conditions and the following disclaimer in the
* documentation and/or other materials provided with the distribution.
*
* THIS SOFTWARE IS PROVIDED BY THE NETBSD FOUNDATION, INC. AND CONTRIBUTORS
* ``AS IS'' AND ANY EXPRESS OR IMPLIED WARRANTIES, INCLUDING, BUT NOT LIMITED
* TO, THE IMPLIED WARRANTIES OF MERCHANTABILITY AND FITNESS FOR A PARTICULAR
* PURPOSE ARE DISCLAIMED. IN NO EVENT SHALL THE FOUNDATION OR CONTRIBUTORS
* BE LIABLE FOR ANY DIRECT, INDIRECT, INCIDENTAL, SPECIAL, EXEMPLARY, OR
* CONSEQUENTIAL DAMAGES (INCLUDING, BUT NOT LIMITED TO, PROCUREMENT OF
* SUBSTITUTE GOODS OR SERVICES; LOSS OF USE, DATA, OR PROFITS; OR BUSINESS
* INTERRUPTION) HOWEVER CAUSED AND ON ANY THEORY OF LIABILITY, WHETHER IN
* CONTRACT, STRICT LIABILITY, OR TORT (INCLUDING NEGLIGENCE OR OTHERWISE)
* ARISING IN ANY WAY OUT OF THE USE OF THIS SOFTWARE, EVEN IF ADVISED OF THE
* POSSIBILITY OF SUCH DAMAGE.
*/


ami savpada si poneje sum go vzel ot tvoqt paket !!!! koito postna tuk za download i koito ne stava za nishto . sashtiq fail go ima i v originalnata versiq , vzeta direktno ot parvona4alniq izto4nik koito e postavil osnovite na koda !!

i ti lud li si shte tragna da ti kopiram tekstove ot razni saitove za nqkvi si $50 ? i shte teglia programata ot piratskite ti warez forumi i she q puskam tuka da q prodavam na horata ????

az da ne sum 5 ti klas be , hlape
 
От: Продавам FACEBOOK приложение HOT OR NOT

Аз отстъпхих.Ти се мислиш за много голям,но добре,да видим като ти се опълчи по-голям от теб
 
От: Продавам FACEBOOK приложение HOT OR NOT

Пичове, аз не обичам да се намесвам в спорове, но и аз моля админите да се намесят. Във форума има правило, за писането на български и особено за етиката между потребителите.

webboz не те знам дали изкарващ 4К еуро за три месеца или за ден, но понятието "добър тон" явно ти е далеч от кръгозора. Състезанието ти и меренето на възможности с човек под 15 години, поне на мен ми е изклюяително смешно. ОК, постнал е линк към безплатна версия на софт, подобен на твоя, deal with it. Нищо обидно няма в неговите мнение, макар че ти му скочи все едно ти е взел близалката.

Тук ще кажа, че програмката ти ми харесва и съм съгласен, че трябва да има цена за модификацията и аз бих я платил. Но след като прочетох какво пишеш и какво ти е отношението, не бих си купил нещо от теб. Представям си ако поискам съппорт, каква ще стане дълга и широка.
 
От: Продавам FACEBOOK приложение HOT OR NOT

Пичове, аз не обичам да се намесвам в спорове, но и аз моля админите да се намесят. Във форума има правило, за писането на български и особено за етиката между потребителите.

webboz не те знам дали изкарващ 4К еуро за три месеца или за ден, но понятието "добър тон" явно ти е далеч от кръгозора. Състезанието ти и меренето на възможности с човек под 15 години, поне на мен ми е изклюяително смешно. ОК, постнал е линк към безплатна версия на софт, подобен на твоя, deal with it. Нищо обидно няма в неговите мнение, макар че ти му скочи все едно ти е взел близалката.

Тук ще кажа, че програмката ти ми харесва и съм съгласен, че трябва да има цена за модификацията и аз бих я платил. Но след като прочетох какво пишеш и какво ти е отношението, не бих си купил нещо от теб. Представям си ако поискам съппорт, каква ще стане дълга и широка.

Не става дума за съзтезания , било в нета или не ... ако някой се опитва да се меси без каквито и било причини за това в бизнес отношенията на едно или две и повече лица с цел да злепостави или възпрепятсва протичането на процеса купувам-продавам . отношението ми е такова .

Все едно да продаваш светеща тениска с еквалайзер , купена от прозиводителя на тениски , и да цъфне малкия тарикат и да застане между теб и клиента и да изкара от една торба , подобна тениска с изобразен еквалайзер на нея , откраднат от други хлапета които са влезли в склада и са ги свили , преди да са довършени напълно ( които не работи и не свети в дискотеката понеже платката му е развалена ) и да каже на клиента .. вземай я давам ти я без пари , и след това да викне и да ръкомаха .. елате елате безплатни тениски !!!

Е определено никой няма да запази добър тон в въпросната ситуация , няма значение дали човека е 15 годишното разглезено хлапе , или 30 годишния конкурент които продава потници до магазина за тениски .

А относно правилото за кирилицата , да така е не го спазих . искам от админите да ми изтрият всички теми които съм постнал тук , както и потребителското ми име !!! надявам се че в най-скоро време молбата ми ще бъде удовлетворена ! :wink:

едит : а относно това че ти допада приложението ! Супер :) можеш да си изтеглиш безплатната опция ( малко по нагоре в темата има линк ) , а за съпорт няма проблем ХедШот се е погрижил и е поставил фаилче с инструкций за инсталация на български :) хаиде успехи
 
От: Продавам FACEBOOK приложение HOT OR NOT

Ти май само думата разглезено 15 годишно хлапе знаеш само а .Въри си земи речник.Почвам да се дразня.Бахти всеки твой пост започва с разглезено хлапе.Ай .......Неразбираш ли дразниш вече
 
От: Продавам FACEBOOK приложение HOT OR NOT

Гледай сега, бизнеса си е бизнес, НО примера, който разглеждаш обаче изобщо не е същия.

В нашата ситуация:
Ти пускаш пред много потенциални клиенти (с опит в сферата) съобщение за даден продукт. Да де, обаче някой от тях се оказва, че може да го предложи безплатно на всички - не ти подбива цената, а говори и обсъжда стоката ти. това става на пазар пред няколко купувача, as well и е нормална практика. докато твоя пример разглежда намеса в сделка между двама, което е друго, не е публична продажба. има разлика, и в учебниците като погледнеш ще го видиш ;-)

Какво печели човека или хората, които са дали/критикуавли/оспорили стоката ти: Пазят си гърба. Другите са му/им благодарни и (евентуално) ще му имат доверие за вбъдеше, а ти (евентуално) ще трябва да внимаваш повече и да упоменаваш че има и безплатна версия и защо искаш $. Системата се саморегулира към по-малко неизгодни сделки. Трябва да си пазим гърба и търговците тук го правят. Всички тук купуваме и продаваме онлайн услуги. Трябва да си пазим гърба.

малко оф-топик, но мисля, че е важно ;-)
 
От: От: Продавам FACEBOOK приложение HOT OR NOT

искам от админите да ми изтрият всички теми които съм постнал тук , както и потребителското ми име !!! надявам се че в най-скоро време молбата ми ще бъде удовлетворена ! :wink:

аз също

репорт за всичките ти безсмислени постове

Мартине, все се чудя на разни типове дето си мислят, че са недосегаеми в нета :mad:
 
От: Продавам FACEBOOK приложение HOT OR NOT

Гледай сега, бизнеса си е бизнес, НО примера, който разглеждаш обаче изобщо не е същия.

В нашата ситуация:
Ти пускаш пред много потенциални клиенти (с опит в сферата) съобщение за даден продукт. Да де, обаче някой от тях се оказва, че може да го предложи безплатно на всички - не ти подбива цената, а говори и обсъжда стоката ти. това става на пазар пред няколко купувача, as well и е нормална практика. докато твоя пример разглежда намеса в сделка между двама, което е друго, не е публична продажба. има разлика, и в учебниците като погледнеш ще го видиш ;-)

Какво печели човека или хората, които са дали/критикуавли/оспорили стоката ти: Пазят си гърба. Другите са му/им благодарни и (евентуално) ще му имат доверие за вбъдеше, а ти (евентуално) ще трябва да внимаваш повече и да упоменаваш че има и безплатна версия и защо искаш $. Системата се саморегулира към по-малко неизгодни сделки. Трябва да си пазим гърба и търговците тук го правят. Всички тук купуваме и продаваме онлайн услуги. Трябва да си пазим гърба.

малко оф-топик, но мисля, че е важно ;-)

Има малка подробност че скрипта не е безплатен ! Няма безплатни приложения за фейсбук , ( освен в пиратските форуми ) може да се предложи безплатно ако някой го открадне от някъде . А и ситуацията е близка понеже реално е възможно въпросната тениска да се разглежда от 10 души , и едно е да обсъждаш , друго е да извадиш от торбата прецакания продукт и да го предложиш за без пари . :)

, така безплатна версия има и на филмите по кината , намиращи се по торент сайтовете . ? така че има ли смисъл да се плащат по 7 + лева за кино ?? :)

Теглиш си безплатната версия на последната част на X-men и я гледаш без ефекти , анимация , и с въжетата за каскадите ,
--
Отиваш на кино , плащаш си и гледаш същия филм в целият му блясък и с всичко на мястото му , :)
 
От: От: От: Продавам FACEBOOK приложение HOT OR NOT

аз също

репорт за всичките ти безсмислени постове

Мартине, все се чудя на разни типове дето си мислят, че са недосегаеми в нета :mad:

Добре съгласен съм :) , а и не се мисля за никакъв , дори не пиша по форуми :) по принцип . А и хей не съм искал да обидя никой все пак :) ако постовете са ми безмислени и ненужни най добре е да се изтрият :)

Поздрави
 
От: Re: За взаимоотношенията в уебмстърския пазар

админите бяха навън кои на рд кои по жени :)
хаха батеее един шугър ако не направиме тука до края на май срамота ще е...:D
 
От: Продавам FACEBOOK приложение HOT OR NOT

Хайде мир де!
---------------------------------------------------------------------------
webboz - Много точен пример с тениските! И си струва да купиш "тениска" за 50$ ако смяташ да завъртиш бизнес с нея - легално и без много грижи! Човек като теб - винаги би бил полезен във форума!
ПС: Само пиши на кирилица.
---------------------------------------------------------------------------
HeadShoT - Благодарим за скрипта! Продължавай все така и да не ти пука!
ПС: Ако някой ден си изпросиш боя - драсни ЛС после да заведем провинилият се малко на риба до някой язовир :wink:
---------------------------------------------------------------------------

Системата се саморегулира към по-малко неизгодни сделки. Трябва да си пазим гърба и търговците тук го правят. Всички тук купуваме и продаваме онлайн услуги. ;-)
-101% правилно! Нямам какво да добавя!
 
От: За взаимоотношенията в уебмстърския пазар

Няма проблеми takamato.Само,че това няма да се случи надявам се и да се случи идвам и аз за риба с вас
 
  • Like
Реакции: bdaa
От: От: Продавам FACEBOOK приложение HOT OR NOT

Хайде мир де!
---------------------------------------------------------------------------
webboz - Много точен пример с тениските! И си струва да купиш "тениска" за 50$ ако смяташ да завъртиш бизнес с нея - легално и без много грижи! Човек като теб - винаги би бил полезен във форума!
ПС: Само пиши на кирилица.
---------------------------------------------------------------------------
HeadShoT - Благодарим за скрипта! Продължавай все така и да не ти пука!
ПС: Ако някой ден си изпросиш боя - драсни ЛС после да заведем провинилият се малко на риба до някой язовир :wink:
---------------------------------------------------------------------------


-101% правилно! Нямам какво да добавя!


Мир ! Съгласен съм ,

HeadShot извинявай ако съм те обидил , все пак сега като се замисля наистина реагирах доста остро ... сори , аа не с епритеснявай едва ли някой ще те набие за нещо подобно :)

takamoto , няма проблем вече съм само на кирилица :)

ПС: Като намеря време ще си довърша пакета от приложения за фейсбук , ще има няколко програмки , с инструкций за инстал а също и безплатна инсталация за една по избор . Мисля да наблегна на фейсбук през лятото и есента понеже в момента нямам други проекти , а и мога да го правя парт тайм .

Приложенията няма да бъдат нещо ултра сложно , а по скоро ще са занимателни .. :)

, а след известно време когато привърша с всичко останало , ще пусна една тема с успешни начини за монетизация на приложение , и как най-бързо да се пласира между потребителите на фейс-а .

:wink: поздрави
 

Горе