За вчера от Adsense - 6.25% CTR

Indianec

New Member
Вчера се изненадах доста 6.25% CTR :) , на една позиция с ad links :) та реших да се похваля :) , всъщност повечето са от въпросната позиция иначе импресиите са от други позиции , но не бях сложил канал да ги засека точно от тази , и сложих и за 15 минути 10 импресии и 4 клика ! 20% CTR за канала....
 
Аз пък съм правил 50% CTR! При 2 импресии - 1 клик. :D

Подобни статистики са несериозни. Трябва да понатрупаш доста повече импресии за да установиш някакъв що-годе реалистичен, средностатистически CTR.
 
От: За вчера от Adsense - 6.25% CTR

мдам възможна е временна аномалия , ще видим по нататък как е , факт е че от въпросната позиция от 250 уникални посетителя имам 60 клика ..
 
От: За вчера от Adsense - 6.25% CTR

мен ми е по интересно някой стигал ли е при ЕТАРГЕТ НАД 2% CTR ?
 
От: За вчера от Adsense - 6.25% CTR

дълбоко се съмнявам - техните реклами се повтарят и в другите рекламни мрежи и са вече омръзнали на редовния интернет посетител (същото се отнася и за другите бг мрежи, мое лично мнение)
 
От: За вчера от Adsense - 6.25% CTR

Като сме тръгнали да се хвалим - аз съм постигал 200% CTR в AdWords. С една импресия ме бяха кликнали два пъти. Е това е качество на рекламата :)
 
От: За вчера от Adsense - 6.25% CTR

мен ми е по интересно някой стигал ли е при ЕТАРГЕТ НАД 2% CTR ?
Хахахах.. добър въпрос.

Мога да задам същия за BidVertiser... даже те са с по-еднотипни реклами от Етаргета.:mad:
 
От: За вчера от Adsense - 6.25% CTR

Да, и такива неща стават, но рядко...
CTR.gif
 
От: За вчера от Adsense - 6.25% CTR

АМИ АЗ ПОПИТАХ... ЩОТО колкото и да е невеоятно вече един месец подържам една позиция с около 30 -40 000 импресии почти всички са уникални кликрейт над 1.6% в някои дни като днешния минава и 2% при останалите позиции е под 0,3%
а в няколко сайта ми е и под 0,1 :)
просто ми е много странно как тази позиция ги троши като кликрейт... чак се притеснявам че ония ще си мислят че ги менторя нещо

ГОВОРЯ ЗА ЕТАРГЕТ НЕ ЗА АДСЕНС ...
 
Последно редактирано:
От: За вчера от Adsense - 6.25% CTR

При мен за миналия месец средния CTR е 1,16%, най-малкия е 0,2%, а най-големия е 7,25%
Един от сайтовете е с над 100 000 импресии и при него CTR e 1,3%
 
Последно редактирано:
От: От: За вчера от Adsense - 6.25% CTR

При мен за миналия месец средния CTR е 1,16%, най-малкия е 0,2%, а най-големия е 7,25%
Един от сайтовете е с над 100 000 импресии и при него CTR e 1,3%
адсенс и ли етаргет ?
 
От: От: За вчера от Adsense - 6.25% CTR

Сори, не видях по-горе.
Адсенс
 
От: За вчера от Adsense - 6.25% CTR

При мен 1 страница прави по 200 имресии,а адсенса показва по 30.Това така вече от месец :? :(
 
От: За вчера от Adsense - 6.25% CTR

При мен 1 страница прави по 200 имресии,а адсенса показва по 30.Това така вече от месец :? :(

И аз имам подобен проблем - за един от сайтовете ми адсенс показва 8 - 10 пъти по-малко импресии от реалните. Освен това, аз самият не си виждам адсенс банера на страницата, което значи, че те го показват само на малка част от посетителите...???

А на всичкото отгоре и като им пишеш - никакъв отговор :twisted:
 
От: За вчера от Adsense - 6.25% CTR

Вчера ударих 10% CTR при един сайт с около 100-150 уникални на ден.При посещения под 500-600 ми се струва нормално понякога да има високи CTR-та.
 
От: За вчера от Adsense - 6.25% CTR

Аз за една позиция в гарга имам 4% и нагоре кликаемост - за малко повече от 2000 импресии
 

Горе