За да се избягват бъдещи недоразумения с името!

От: За да се избягват бъдещи недоразумения с името!

Естественно, че изготвен сайт иска поддръжка, но нека му мисли този, който го купува. Предполагам повечето от нас слабо ги касае коя сте Вие. Всеки е перфектен сам за себе си. И да... вдигам ръка, макар и най-вероятно да не покривам вашите критерии за 18 годишен младеж. Не забравяйте, че и на вън има живот. Ние не сме роби на виртуалния свят, за да знаем кой, кой е и какво го вълнува!
 
От: За да се избягват бъдещи недоразумения с името!

купона е 24/7
 
От: За да се избягват бъдещи недоразумения с името!

аз май съм се надрусал с тия ароматни пръчици - абе за кво си хортувате тука?
 
Последно редактирано:
От: За да се избягват бъдещи недоразумения с името!

аа, чай да вляза в топика

Аз нямам нищо общо с лицето Станой Проев, Сульо Пулев и Тричка Бодитричкова, които нямам идея къде работят и какво са завършили. Със сигурност не сме учили заедно щото не ги помня. Но предвид поетия алкохол през следването ми е възможно да се извадят и достоверни компромати за противното. Ето ги тях http://laroucheplanet.info/pmwiki/images/the3monkeys.jpg въпреки че може и да не се отварят. Ако са много отворени дайте им банан да се задръстят малко. Пиша текста: дрън-дрън ярина, трънки и глогинки - разкази в картинки, и на баба ми хвърчилото отлетя в небето милото

надявам се, че тва ще допринесе за развитието на темата

:D
 
Последно редактирано:
От: За да се избягват бъдещи недоразумения с името!

Нищо не разбрах от цялата работа. Аз съм на 43 години, също лелка.
 
От: За да се избягват бъдещи недоразумения с името!

Който тук е над 18, да си вдигне ръката!
34 стигат ли ти? мисля ,че безработицата не ти се отразява добре и губиш самообладание.
 
От: За да се избягват бъдещи недоразумения с името!

един на 43 друг на 34 сякаш има някакво значение , а и има тема за това кой на колко години е
 
От: За да се избягват бъдещи недоразумения с името!

adi май взе да не ти харесва форума нещо много критика ?
 
От: За да се избягват бъдещи недоразумения с името!

Ааа това май е поредния потребител който не иска да има нищо общо със непълнолетни ..
 
От: За да се избягват бъдещи недоразумения с името!

adi май взе да не ти харесва форума нещо много критика ?

я не се заяждая с кака си :)
 
Последно редактирано:
От: За да се избягват бъдещи недоразумения с името!

м... не, дори и трезвен продължавам да не разбирам нищо

и с риск за бъда обвинен в дискриминация спрямо неразбраните от мен и аз също напълно подкрепям почина "remove topic to кофа"
 
Последно редактирано:
От: За да се избягват бъдещи недоразумения с името!

Който тук е над 18, да си вдигне ръката!

Ако не ви е приятна компанията на така наречените "тиинчета" - защо пишете и коментирате тук :?
 

Горе