За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Чудех се дали нещо може да ме развесели тези дни. Не може. Когато съм сериозен съм такъв. Но все пак темата е развеселяваша.

@$INeed$ Браво. И благодаря.
 
Не следвай толкова сляпо съветите на Котнтрьо, Дафни. Не ми се занимава с тебе в момента. Къш! :)


Написано така неграмотно в стил ''в пристъп на лудост по време на буря'', има огромна тежест казаното. Да... Доказателство, че у нас неграмотните парадират с просперитет, а вишистите мият входове.
Гледат ти сеира. Нанди.
Но редакция. - ти май така искаш или ти харесва. Като на подиума.
 
Гледат ти сеира. Нанди.
Но редакция. - ти май така искаш или ти харесва. Като на подиума.
Идеята там е да е на въпреки, със супер криви разбирания и като всяка нежелана жена - да има интерес към нея к да предизвиква реакции, което и се получава като гледам. ;)
 
Идеята там е да е на въпреки, със супер криви разбирания и като всяка нежелана жена - да има интерес към нея к да предизвиква реакции, което и се получава като гледам. ;)
Редакция. Ама и реакция е също възможност. Аз нямам интерес. Да ти кажа, наистина се замислих. Даже преди да отговоря се замислих още повече. Нямам интерес.
Нанди е готина, и също така не е готина. Ами жена. Не и знам нито минусите, нито плюсовете.
И докато пиша се замислям още повече. Обаче мисля, че @nandibandi е по-корава от нас.
 
За още Русоноиди. :D


Мизерия и слабост.

Време е да спреш да поемаш историческо инфо и съвети за живота от индивиди дето са с 15-20 години по-млади от тебе.

Некси смешно и даже срамно е.

Този достатъчно голям ли е?


Или направо 70 + комунисти да се гледат и слушат, защото е сигурно, че са с промити от пропаганда мозъци?
 
нещо почна да ми писва да гледам кви глупости говорите за Нандито...
@nandibandi да каже как прави сладко от кори на диня , че ми изтекоха лигите направо!

 
нещо почна да ми писва да гледам кви глупости говорите за Нандито...
@nandibandi да каже как прави сладко от кори на диня , че ми изтекоха лигите направо!


Не ме търси в кулинарията мене. А и това никак не ме впечатлява. Чак па толкова да сме опрели до отпадъка.

п.с. мама правеше великолепни сладка и конфитюри. Аз веднъж се опитах да направя сладко от смокини, след което зетя се обади да ме пита какво ми е направил, та му пращам това? :D
 
Случай да си чувал термина "отливи на мозъци '. Едва ли. Потърси какви е.

Не търси! Ей го на нагледно. Приливи не се очакват в конкретния случай. :(
 
Не ме търси в кулинарията мене. А и това никак не ме впечатлява. Чак па толкова да сме опрели до отпадъка.

п.с. мама правеше великолепни сладка и конфитюри. Аз веднъж се опитах да направя сладко от смокини, след което зетя се обади да ме пита какво ми е направил, та му пращам това? :D
междудругото най вкусната туршия е точно от кора на диня, в Добричкия край така я правят
 
междудругото най вкусната туршия е точно от кора на диня, в Добричкия край така я правят
Може, може. Никога не съм опитвала такова нещо. А, и не мисля, че бих. :)

"Динена кора" като цяло носи негативен заряд. :)
 
  • Haha
Реакции: Vbb
междудругото най вкусната туршия е точно от кора на диня, в Добричкия край така я правят
Това пък наистина не го бях чувал.
Добре е, че има веселяци, да рушат моделите, поне на думи.
IMG-20230730-193330-2.jpg
 
Отдавна забелязах, че троловете пускат постове за манджи или нещо друго, което няма нищо общо с темата, като им се даде нещо на което нямат отговор. За това видео няма как да обвинят Сорос и.т.н евроатлантици и са с пръст в устата. И пак:


Обаче, мили русороби, това ще бъде споделяно след всяка рецепта за тиквички от един прост българофил, та се откажете за другите кулинарни шедьоври.
 
Последно редактирано:
Лаверадже. нещата се сериозни. Когато са сериозни са такива. Нещо не ми дава да се бъзикам в такива моменти. Но все пак не може да бъдем твърде сериозни, докато можем.
 
Тиквички бюрек е една от малкото манджи, които готвя, защото много я обичам. :)

Вие как обичате тиквичките най-много?
 
Турците ги разбират десертите и всякаквите манджи. Там е почти гарантирано да е добро.

Аз веднъж се опитах да направя сладко от смокини, след което зетя се обади да ме пита какво ми е направил, та му пращам това? :D

От смокини сладкото е просто захар с малко по-интересна консистенция.
За мене хубави са разни дето киселеят - от сливи, праскови (на тва май даже не му се слага шекер), череши и т.н.

Обаче, мили русороби, това ще бъде споделяно след всяка рецепта за тиквички от един прост българофил, та се откажете за другите кулинарни шедьоври.

Сори ама това не е релевантно. Нямаме оферта да влизаме в рублозоната. Иначе щяхме да го разискваме.
 
Сори ама това не е релевантно. Нямаме оферта да влизаме в рублозоната. Иначе щяхме да го разискваме.

Няма проблем. Давай други кулинарни рецепти


А то оставаше и оферта за рублозоната да чакаш...

IMG_20230812_222115.jpg

Това означава да фалираме още преди да сме влезли. А дали ще си жив да дочакаш фалита на долара и еврото не се знае. Къде е българския, а не руския интерес?
 
Последно редактирано:
Тиквички бюрек е една от малкото манджи, които готвя, защото много я обичам. :)

Вие как обичате тиквичките най-много?
Странно...
Наскоро ми хрумна за нещо като лазаня с тиквички, обаче с лапат. Имам и снимка.
Даже щях да пускам рецептата в подправка нет.
 
{} Щях да го пускам в подправката но мисля, че тук е мястото.
Лазаня с тиквички без тесто.
IMG-20230808-145305-1.jpg
 
Единствения плюс на европата е, че мангалите отидоха там да си правят схемите и малко спряха кражбите тук :)
Малка поправка, щото явно си малък и не си виждал живот в малките села с много роми, още преди да сме в ЕС излизаха да крадат, да носят марки. Пак опитай с глупостите. ;)
Време е да спреш да поемаш историческо инфо и съвети за живота от индивиди дето са с 15-20 години по-млади от тебе.

Некси смешно и даже срамно е.
Смешно е такива суполанковци като него да ти го обясняват с факти. Дори е трагично. Този е 100 пъти по напред от теб и деградиралите приятели на тия дето миели чинии. :D Поне се опитайте да вземете пример, ясно е, че сте обречени, но поне имайте топките да признаете когато някой е малко по-Ок от вас. ;)

Аз теб съм те блокнал, видях го в цитат на друг юзър тук.
 

Горе