За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
О не, ШОК И УЖАС. В България никога не е било така. Винаги "държавата" ни е давала пари. Никога не се е отнасяла като мащеха с нас. Лоша Европа, искаща да унищожи вечно прогресиращата България. :D :D :D
Кавал, парите са по програма и ще се докопат цяетните до тях не и българите
 
Абсолютно възможно е:


Но, има едно НО, на практика цените в таблицата са сформирани на база покупателна способност на даден потребител от съответна държава. Много логично се проследява на графиката, че високите цени са при богатите държави, намаляваща към по-бедните. Ако случайно не си забелязал, а може би не си, преди 2 месеца минималните осигуровки бяха около 224 лв. на самоосигуряващо се лице, Сега са около 240 лв, а по планове ще има още едно увеличение през януари до година. Токът също върви нагоре, като само тази година е имало две покачвани, очакват се още. Всички регулации също се контролират от КЕВР, който е наблюдаващ орган за това уж плавно поскъпване. Не съм много сигурен, че ще имаме цените на Германия, оставайки на сегашните си доходи. Да, в момента наблюдаваме Румъния са се класира по-добре, но там рязко нещата ескалираха за разлика от тук. Умниците като нас поне се опитваме да вадим логични заключения, а не да се базираме на изводи от въпроси тип "Какво ще стане, ако Луната доближи Земята с още 100 000 км.".

Може да поговорим и за данъците, ако решите:


И кой какво получава насреща за тях. В момента сме с най-ниските. Съответно за което почти нищо не получаваме, да не кажа, че е пълен ташак всичко що се връща като видима част от платените от тях.
 
Последно редактирано:
Кавал, парите са по програма и ще се докопат цяетните до тях не и българите
Шушляк, тези пари имат някакви лимити и са сметнати така, че да има за всеки по толкова. Разбира се, че социално слабите ще са първи в листа. И това не е до цвета на кожата, а до социално положение. Но всички знаем кои са социално слабите и защо реално са в това положение, просто защото е по-лесно, а да не говорим, че еволюционното им ниво е такова. Така ги е научила държавата, за жалост. Ако зависеше от мен, нямаше да има такива несправедливости.

За разлика от соц. лагера тук се дава, там се взимаше. Ама то българина все ще намери за какво да мрънка. Няма лошо, мрънкането е полезно изливане на вътрешните си психо разтройства.
 
Последно редактирано:
 
Още един патрEот със знаменце на профила, руска нагласа и макетно ножче в джоба. :D
Казаното няма значение, нали? Може да ядем канцерогените на фашистите, важното е да сме евроатлантици. Мишо, мишооо... Тъпо парче си и такъв ш'си останеш..

И пАляците и те с макетни нижчета в джеба, понеже си гледат интереса.
 
Казаното няма значение, нали? Може да ядем канцерогените на фашистите, важното е да сме евроатлантици. Мишо, мишооо... Тъпо парче си и такъв ш'си останеш..

И пАляците и те с макетни нижчета в джеба, понеже си гледат интереса.
Да, с пистолет ще ни тъпчат с тях, филмари. Точно на такива "видни" личности с подобни профили не мисля, да се доверявам. Както и ти се изсмя на човека, който аз пуснах, така и аз ти тегля една на този лайнар. ;)
 
По-притеснителното е, че "Израждане" са 16 процента вече...
Така е, после друг ни е виновен за "деградарщината", в която сме от толкова години. Заради такива амеби, вярващи на други амеби.

Нищо, Цончо Ганев ще плювне за късмет и може да станат 18%. :D
 
Да, с пистолет ще ни тъпчат с тях, филмари. Точно на такива "видни" личности с подобни профили не мисля, да се доверявам. Както и ти се изсмя на човека, който аз пуснах, така и аз ти тегля една на този лайнар. ;)

Кой е "твоя човек"? Изциклих маса страници назаде и не намерих, а сакам да скивам :rolleyes:
 
Кой е "твоя човек"? Изциклих маса страници назаде и не намерих, а сакам да скивам :rolleyes:
Е, тоя световно неизвестен некъв.

 
Е, тоя световно неизвестен некъв.


А, тоя го видех :)
Руски агент некакъв - дефакто вика че нито Путин може да бъде свален, нит Осрайна да победи.

ПП: странно пачему Нийда го е линкнал, ама неведоми са пътищата Нийдови..
 
Кой е "твоя човек"? Изциклих маса страници назаде и не намерих, а сакам да скивам :rolleyes:
Това е диалог между мен и нандито, не е задължително да знаеш. ;)
Е, тоя световно неизвестен некъв.

Да, но за разлика от твоя е доцент. Поне не цитирам самозванци. ;)
 
Това е диалог между мен и нандито, не е задължително да знаеш. ;)
Диалозите са за лични бележки.
В общата част се пише за широката публика, т.е. най-вече за неколкостотинте нерегнати читатели дето по всяко време са онлайн.

Да, но за разлика от твоя е доцент. Поне не цитирам самозванци. ;)
Евала на момчето - не е често срещано да видиш съветски агент на такава млада възраст, хем и доцент!
 
Така е, после друг ни е виновен за "деградарщината", в която сме от толкова години. Заради такива амеби, вярващи на други амеби.

Нищо, Цончо Ганев ще плювне за късмет и може да станат 18%. :D
Поне плюе без храчка.
 
а, но за разлика от твоя е доцент. Поне не цитирам самозванци. ;)
Ма, баш ме брига титлата на некъв нищоприказчик. Ти можеш ли да се фокусираш върху написаното от човека? За украинското зърно става въпрос. Ако ще и Сульо Пулев да го е казал, важно е мнението, поне в конкретния случай. Иначе и аз не го знам кой и какъв е авторът на поста, който споделих. Смисълът на поста му трябваше да се коментира,
 

Абе харесват ви явно мъже в женски дрехи нещо. Че и се ровите да си ги гледате, и да си ги споделяте. Крумов лайква, ти шерваш, скоро ще се блъскат два чифта ....


И вашата не е много лесна:

 

Горе