За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Да. Тотална. Сега се гръмни някъде, където ме минават хора. ;)

Предполагам ТЕ минават през задния двор, т.е. искаш да си гръмна задника ли? ШСИ помисля, мерси за предложението.
 
Дано да ти се получава, защото аз връзка не виждам между бедствие в България и лошия Сорос. Но нищо, щом ти я правиш, това е важно. ;) И кретена горе да лайква. ;)
 
Дано да ти се получава, защото аз връзка не виждам между бедствие в България и лошия Сорос. Но нищо, щом ти я правиш, това е важно. ;) И кретена горе да лайква. ;)
Ще направя лек опит.

Природните бедствия са си приордния бедствия. Реакцията на булгаристанските "европейски" институции, последващите им действия, годините на неглижиране на инфраструктурата, кражбата на горите е и прочие в пряка зависимост и следствие от членството ни в ЕС.

То отвори хиляди вратички и даде началото на хиляди схеми покровителствани от български и ес политици*. Знам всички алабализми за огромния прогрес и БВП дето уж сме постигнали, но това са просто числа. Произвеждането на стени за катерене и окабеляването на коли е ниво на прогрес тип село с 150 жители. Представи си сега вместо субсидирането на земеделците да беше с цел истинско развитие, престави си също ако държавата не отдава язовирите и водоемите или плажовете на концесии през десет фирми на ес депутати, представи си фирмите за дърводобив изнасящи към фирмите на ес депутати да бъдат под сериозен държавен и граждански контрол и рестрикции. И т.н. всички тези неща са заради ЕС и не не са заради корупцията в БГ схемата идва от ЕС. Така се работи във всяка една малка страна членка на ЕС малко е подозрително да се случва ей така просто като съвпадение ;)

Огромна вина носи и обществото. То единно само по странни поводи като да набием мръсния лекар от Бърза помощ или тъпото ченге пребило двама наркомни от Левски трябва да гние в затвора. За съжаление обществото до оромна степен очаква от медиите да му бъде казано какво да прави и мисли. Странни същества като Дайнов, Генов, Инджев, Паси са хората даващи наклон на коя страна да пикае обществото....

Големи вълнения имаш също, че не съм в Русия а в Англия. Тук може да са на власт консерваторите, но цялостната вътрешна политика на ОК клони към умерен социализъм. Закони, правила, социална политика, здравеопазване е на 85-90 % като в България средата на 80те.


Не очкавам нито разбиране, нито отговор. Иди проветри розовата мъгла на европейския прогрес и почни да бъдеш поне малко по-критичен към "благата" и успеха.



* демек наште слушат каква е схемата и после си плащат процента
 
Последно редактирано:
Много тъпо. Отново.
А това по никакъв начин се справят е на толкова можещите ни институции. Виждам как се справят в Германия и Англия, за жалост ако следваха европейския модел нашите, глупако, грам нямаше да е така. Забий си тия мисли в задника и ги набий толкова навътре, че да изтекат през ушите ти. И надявам се идиотите, които ти лайкват постовете, особено тези, които споделяш с природните стихии, да имат поне малко връзка с мозъка и реалността, каквато е в Европа. Там няма да имаш нито дупка, нито бедстващо населено място повече от няколко часа. И връзката, която правиш е абсолютно нелогична. Жалко, че има и глупаци, които ти пълнеят на постовете. Но и за тях паля свещ. ;)
 
Германия и Англия
Нито едните, нито другите следват европейския модел ама пак не схвана. Европейския модел го виждаш всеки ден в България.

Германците си имат процедури създадени от познай кой ;) Англичаните не им хареса някой да им дава наклон на процедурния и показаха един розов и тлъст пудинг на ЕС. Познай от три пъти кой му гризе главата ....
 
Последно редактирано:
Нито едните, нито другите следват европейския модел ама пак не схвана. Европейския модел го виждаш всеки ден в България.

Германците си имат процедури създадени от познай кой ;) Англичаните не им хареса някой да им дава наклон на процедурния и показаха един розов и тлъст пудинг на ЕС. Познай от три пъти кой му гризе главата ....

Смешните лево-либерастчета си мислят, че нещо се е променило, че сме станали демокрация... Чудя се защо се хабиш да му обясняваш.

Между другото, оказа се, че в Гьотеборг, Швеция снегопочистването също е на пауза. Явно е директива на ЕС - повсеместна.

 
Ладите поне идваха, което говори красноречиво за етиката и коректността на доставчика.
Малко по-различна е техниката, ама карай. То за жените дали е самолет или кола няма значение, важното е да е розово и да с уши на предния капак.
 
Смешните лево-либерастчета си мислят, че нещо се е променило, че сме станали демокрация... Чудя се защо се хабиш да му обясняваш.

Между другото, оказа се, че в Гьотеборг, Швеция снегопочистването също е на пауза. Явно е директива на ЕС - повсеместна.

Този тиняк Карбовски ли си цитираме? Падение след падение. Този е може би най-големия гнусняр някога водел се за журналист.

Не се хабете да ми обяснявате, но и моля, не пускайте някакви изкопаеми.
 
Ползва лево либерастчета на всеки втори пост, без да знае, че левите либерасти - са на същите мнения по повечето и въпроси.

 
То за жените дали е самолет или кола няма значение,
И двете са продукт, който плащаш и получаваш - поне така трябва да бъде.

terminally online
терминално онлайн са
Дефинирай ''терминално'' в контекста на поста си, щото ми се чини, че бъркаш значението на думата. ;)
 
И двете са продукт, който плащаш и получаваш - поне така трябва да бъде.



Дефинирай ''терминално'' в контекста на поста си, щото ми се чини, че бъркаш значението на думата. ;)
Едното сякаш е за масовия пазар, уж. Другото трудно стига до отворения пазар и е идея по-сложно за направа. На теб оставам да се сетиш кое какво е. ;)

Чакам оня Калун отново да шерне нещо, може би за някое земетресение или буря. :D
 
Другото трудно стига до отворения пазар
Къв отворен пазар, бе пиле шарено? Тук става въпрос за договорни отношения между ''партньори" - плащаш - давам. Два пъти плащаме за некви прескъпи щатски пръдни, а междувременно изпадналите руснаци бълват военна продукция като луди. Вече почвам да си мисля, че тая война беше провокирана в полза на руското ВПК, а не на щатското.

п.с. Докато бяхме във варшавския договор имахме цялото необходимо военно-техническо оборудване. После трябваше да го нарежем за скрап, щото партньорите ще ни дадат ново, по натовски стандарт. Ама друг път. ;)
 
п.с. Докато бяхме във варшавския договор имахме цялото необходимо военно-техническо оборудване. После трябваше да го нарежем за скрап, щото партньорите ще ни дадат ново, по натовски стандарт. Ама друг път. ;)
Колкото и пъти да погледнеш кадри от съвместни учения на НАТО, нашите се разпознават от километри... по ДЪРВЕНИТЕ приклади и ложи на калашките модел 1948 година 😂
 

Горе