За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Уточнявай откъде са тия цитати, че тука половинта публика са на малко по-ниско образователно ниво и като няма меме картинка, я стоплят, я не...
🤭 Нуждаещия се вече каза, че било повръщня когато бях пуснал цитат от същия източник...
 

Както вече споменах - низък консумеризъм. Освен това повечето или не са верни, или са силно преувеличени.

А и като гледам, и на Митко (автора) демокрацията не е повлияла много по-добре :D
217153_116213165125773_7991805_n.jpg


Тъне в лукс и висок западноевропейски стандарт завалията.
 
Найлоновите чанти се перяха и простираха.

Гнусна лъжа! Найлонките се появиха при демокрацията и някои още си ги перат, въпреки бурния капиталистически разцвет.

Иначе, всичко в поста е вярно. ;)
 
Понеже не ми се занимава да отговярм на всичките глупости ще кажа само за някой:

Сега газовата запалка е 30 стотинки, а тогава беше чудо невиждано и струваше 4 лева - 20 ст цена или 50, дюза 0.50-1 лв зареждане 0.25-0.50.

По хубаво и екологично да сменяш празни бутилки или бурканчета за бира, безалкохолно или мляко няма. През тези години в "развитата" европа е било същото.

Вървежният подарък беше подаръкът порцеланов сервиз - тези с невиждани копирки и форми някои ги редяха по секциите си. - И сега порцелана е хубав подарък се поставя във витрини. Не е соц идея, сори...

Купоните са след 1990-та, а купоните през 60-70 не съм сигурен за периода за са рента и с тях получваш безплатно олио, брашно или хляб. Нямат връзка нямане или липса на пари ама кой да знае.

Живеещите четиричленни семейства в стая 3х3, като за да има място, през деня част от леглата се вдигаха изправени до стената. - Да, така е, но в момента в който получат апаратемента си го изплащат за около 10-15 годинине за три живота време. Айде стига, че щети издам някоя тайна за добър живот а не искам.
;)
 
Както вече споменах - низък консумеризъм. Освен това повечето или не са верни, или са силно преувеличени.

А и като гледам, и на Митко (автора) демокрацията не е повлияла много по-добре :D
217153_116213165125773_7991805_n.jpg


Тъне в лукс и висок западноевропейски стандарт завалията.
И отваря скоба за моя пост за дамджаната с първака. Сърце европейско не трае замирише ли на джибри 🤭
 
Както вече споменах - низък консумеризъм. Освен това повечето или не са верни, или са силно преувеличени.

А и като гледам, и на Митко (автора) демокрацията не е повлияла много по-добре :D
217153_116213165125773_7991805_n.jpg


Тъне в лукс и висок западноевропейски стандарт завалията.
Това във ваше село ли е? Защото моите купони минават по друг начин.

И не ни обяснявай кое е истина или не, като дори не си бил заблуден сперматозоид тогава. ;)
 
Гнусна лъжа! Найлонките се появиха при демокрацията и някои още си ги перат, въпреки бурния капиталистически разцвет.

Иначе, всичко в поста е вярно. ;)
Да, хич. Както ви написах, като сте били в този период, можете да говорите. Всичко казано е така. Имаше найлонови много преди демокрацията. Ама как да знаеш.
 
И не ни обяснявай кое е истина или не, като дори не си бил заблуден сперматозоид тогава. ;)
Бил съм пионерче (с червена връзка), демек доста компетентно мога да обяснявам за соца.

Има поне няколко човека в темата с малко повече соц "стаж", ама ти не си от тях, чавдарче неузряло :)
 
Бил съм пионерче (с червена връзка), демек доста компетентно мога да обяснявам за соца.

Има поне няколко човека в темата с малко повече соц "стаж", ама ти не си от тях, чавдарче неузряло :)
Бил си пионерче, това са много по-късни години момче. Бил си пионерче с дънки, нали? Много си далеч от истинската мизерия на соца. За това нищо не може да кажеш. ;) Но пък не пречи да пишеш глупости. ;)

По-голям съм от вас. Щом съм чакал с баща ми за Лада. И съм слабял тия шитави спални.
 
Бил си пионерче, това са много по-късни години момче. Бил си пионерче с дънки, нали? Много си далеч от истинската мизерия на соца. За това нищо не може да кажеш. ;) Но пък не пречи да пишеш глупости. ;)

По-голям съм от вас. Щом съм чакал с баща ми за Лада. И съм слабял тия шитави спални.
Щом си чакал за лада знаеш, че можеше да се вземе москвич или вартбург без да чакаш и без претенции за цвят. Знам, малко разваля за мита за 10-15 години чакане на ред за кола ама....

Спалнята Ласка всъщност е много яка сглобявал съм я два пъти и до сега раклата от нашата се ползва. За 40 годишна мебел не е мръднала.
 
Последно редактирано:
Имаше найлонови много преди демокрацията.
Колко много преди??? Дай доказателства, щото всеки пост ти е евтина пропаганда.

 
Благинките на капитализма


Макар да бях малка по време на соца помня много добре какво си нямахме, а днес - изобилие! Тогава го имаше само на Запад. ;)

1703091173919.jpeg

1703091199218.jpeg

1703091226326.jpeg
 
Бил си пионерче, това са много по-късни години момче. Бил си пионерче с дънки, нали? Много си далеч от истинската мизерия на соца. За това нищо не може да кажеш. ;) Но пък не пречи да пишеш глупости. ;)
Края на 80-те. С тъмносини изгладени панталони и бяла ризка. Бях и звеневи или каквото там му се викаше - демек отговарях за 10 човека от класа. И веднъж ме ошамари публично церемониалмайсторката (забравих точната титла, във всяко у-ще имаше по една) понеже обърках строя :)

По-голям съм от вас.
Колко по-голям може да си като си стигнал само до чавдарче?
 
церемониалмайсторката (забравих точната титла, във всяко у-ще имаше по една)
Дружинна ръководителка???

Аз съм била асистентка на знаменосеца, заедно със сестра ми - тъжната съдба на близнаците. :confused:
 
По-голям съм от вас. Щом съм чакал с баща ми за Лада. И съм слабял тия шитави спални.
Не ще да е бил лесен животът на един швестер в дълбокия соц :D
 
@$INeed$ подигравай им се само, не влизай толкова в детайли - загуба на време е, с радиоточката няма смисъл, ама виж да им се смеем - за това са тук.
 

Горе