За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Орк, и на бъдни вечер и коледа ли ще си 24/7 да изсираш руска пропаганда?
Що не е християнско ли? Реално трябва да ена 7 януари. Трябва ръка да целуваш на соц поповете обаче. През 1968 година Българската православна църква установява честването на 25 декември. ;)

Изми ли тавите? Напълни ли горелката с газ? Приготви ли мелачката за суджуци? Наточи ли калъча? Голям ден утре, много се вълнувам. Вие там из полско в колко ще колите прасето?
 
Последно редактирано:
Орк, и на бъдни вечер и коледа ли ще си 24/7 да изсираш руска пропаганда?
Фашист, а ти чий го дириш тука на бъдни вечер, да мрънкаш?
 
И най- вече овреме да се подгъзосваш на силните на деня.

@contra, не е вярно, че нийдката е бил само чавдарче. От посолството, лично Митрофанова ми пусна на вайбър доказателство, че е бил и пионерче - с връзка, как си му ъ редъ.

Виж файлът 31465
Да. Точно. Тук не спирам да плямпам за моя кумир, не съм като вас пулеро-лизачи. Да. Срам, да си някаква кому титла, простотията на безмозъчни амеби. В същото време запада сяда да трона на техническата еволюция, тоя ринат калта и измислят още по-големи извращения. Типично за соца. ;)
 
Фашист, а ти чий го дириш тука на бъдни вечер, да мрънкаш?
Явно докато посолството на орките не спи и теб не те свърта. И стига една и съща безмозъчна простотия да я отнасяш към всеки, който не е шибан руски фекал.
 
Ето ги истинските петреоти. Хулят запада, ама паразитират там. Напълно важи за всички русофулчета. ;)

Виж файлът 31468

Толкова жалки напъни, а проблемът с мозъчния запек не се решава... Тцъ-тцъ-тцъ... Жал да ти стане.

Весела Коледа на всички. Пожелавам ви грандиозни успехи в личен и професионален план. В геополитически аспект обаче, Победа Будет За Нами!!! :)
 
Ето ги истинските петреоти. Хулят запада, ама паразитират там. Напълно важи за всички русофулчета. ;)

Виж файлът 31468

А Димитър Стоянов е документиран грантаджия, направил кариера върху парите на чуждестранни НПО-та.
 
А Димитър Стоянов е документиран грантаджия, направил кариера върху парите на чуждестранни НПО-та.
Всеки е някакъв. Но това не е като да ме е истина, нали? А пък, ако ще да е розов еднорог. ;)
То и руските карикатури са едни убавци мамини.
 
Всеки е някакъв. Но това не е като да ме е истина, нали? А пък, ако ще да е розов еднорог. ;)
То и руските карикатури са едни убавци мамини.

Кое да е истина?

Който и българин да влезе в новините, има едни ~70% да се окаже поддръжник на Путин :D

Не e работа на ужким журналист да дава наклон на дедовия на населението какви знамена да развяват. Най-малкото щото веднага лъсва истината кой му дава заплатата и колко му е журналистическата етика.

... или че чисто и просто е пробит идиот :) също като ~80% от останалите ~30% 😃
 
Последно редактирано:
Виж това го бях пропуснал:

Българската православна църква вече се наричала и Западно и северноевропейска епархия 🤭 🤭 🤭 🤭
 
Кое да е истина?

Който и българин да влезе в новините, има едни ~70% да се окаже поддръжник на Путин :D

Не e работа на ужким журналист да дава наклон на дедовия на населението какви знамена да развяват. Най-малкото щото веднага лъсва истината кой му дава заплатата и колко му е журналистическата етика.

... или че чисто и просто е пробит идиот :) също като ~80% от останалите ~30% 😃
Именно. Тия мишки защо не са на изток да ги правят тия далавери? Лош запад, явно там има повече хава. Какво точно ще вземеш на бедната Рашка, а и то всеки втори там е изтръпнал от водка. Как точно внасяш нелегална вносна под 1 Ст. каквото я пият там. ;)

Абе важното е братската дружба, и вън НАТО и ЕС.
 
Набожният, дето не е стъпвал в църква никога. А тукашните агенти от Русия, добре ли е?
??? Кога съм казвал, че не съм стъпвал в църква? Вероятно съм посетил десетки цъкви повече от теб. Совен това синегога, джамия, руски църкви, арменски. Но само с опознавателна цел като музейни посещения.Някой са много яки.

Логично отново не схвана същността на поста и става уморително всеки път да се дават жокери - Западно и северноевропейска епархия 🤣

Агентите са ОК набирам още. след нова година бая работа се отваря.
 
??? Кога съм казвал, че не съм стъпвал в църква? Вероятно съм посетил десетки цъкви повече от теб. Совен това синегога, джамия, руски църкви, арменски. Но само с опознавателна цел като музейни посещения.Някой са много яки.

Логично отново не схвана същността на поста и става уморително всеки път да се дават жокери - Западно и северноевропейска епархия 🤣

Агентите са ОК набирам още. след нова година бая работа се отваря.
Аз отдавна си мисля едно определение за родната действителност. Харесах си думичката "необосновано". Много неща са просто необосновани. Обаче хората ги приемат. Легитимират ги. Всъщност дори не мисля, че някой ги кара насила да го правят. Обаче го правят.

Обаче ситуацията е такава, че то някак си е трудно да се коментира, защото думите се изплъзват. Някак си е прекалено нелепо за да може да се коментира.

Нелепо, необосновано. Но просто първата думичка е супер клише.

Кажете ми как да се коментира това - филипинец, легално пребиваващ в България щял да се качи на самолета за Европа и ще можел да пътува свободно. Това беше теза, която я изказаха по масмедиите. Ама то е толкова тини, чай ся :) - инфантилно, ама толкова, че човек се чуди как би могло да се коментира такова нещо.
 
 
Нали нямаше да ни приемат в Шенген? Като ви казах преди няколко месеца, да изчакате вместо да серете, не слушахте.
 
И каква е файдата от "въздушен Шенген"?

 
Супер, е сега бизнеса на дебилите ще са раздвижи.

А, те лалетата нали уж отхвърлиха идеята за частичен шАнген? Пак ще се набълбукаме, че да са доволни дебилите по форумите.
 

Горе