За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Нищо ненормално за Русия. :D
А за убийството на Милен Цветков е всичко нормално, нали ?

да не изреждам всички убити журналисти , а чакай, журналистът Георги Александров. Намерен е удавен край дефектиралата тръба във варненското езеро? Сигурен съм, че знаеш къде е мястото!

 
Протестите в Германия се разрастват: полските фермери блокират границата в знак на солидарност

 
А помните ли как само преди няколко месеца некви местни анимационни герои питаха ехидно: ''кво станА? Що не измръзнаха европейците? Свършиха ли горивата?? Ето, че и без ЕВТИНИТЕ руски енергийни ресурси си може.'' - и разни други дебилщини, типични за местната наци-атлантическа маса.
 
@partytime гледал ли си това

Не, нито съм го гледал, нито знам за какво става въпрос. По принцип руския език не го разбирам, и не ми е от най любимите. Не искам да прахосам 20 мин от живота си за да го изгледам, търпейки тази реч
 
Да не забравяме че и в Русия се проведе ваксинационна кампания...
И ква ще е тази ваксина като всички са перманентно пияни?

А за убийството на Милен Цветков е всичко нормално, нали ?

да не изреждам всички убити журналисти , а чакай, журналистът Георги Александров. Намерен е удавен край дефектиралата тръба във варненското езеро? Сигурен съм, че знаеш къде е мястото!

Нещата са малко различни, ако не вникваш в детайлите. ;)
А ти сигурен ли си, че правиш разлика между това да ти изчезнат няколко журналисти и инцидента, за който писа с Милен Цветков?
Протестите в Германия се разрастват: полските фермери блокират границата в знак на солидарност

Да, докато протестите в Русия са лукс? Обикновено свършват с убити и затвор, щото изразяваш мнение. Що за тъпотии шервате, това си е във вашата градинка като го плескаш тук. Пусни някой протест в Русия да видим какво прави полицията с хората. ;)
 
Да, докато протестите в Русия са лукс?

Пусни някой протест в Русия
Това не е темата за Русия и Украйна младежо, както знаеш аз не коментирам в нея щото ме боли и за двете страни. Дали е лукс или не, ми е все тая, ако ще и ток да им пускат за добро утро
 
Последно редактирано:
Това не е темата за Русия и Украйна младежо, както знаеш аз не коментирам в нея щото ме боли и за двете страни. Дали е лукс или не, ми е все тая, ако ще и ток да им пускат за добро утро
Знам много добре за какво е темата. Имам повече присъствие в нея, момко.
Но така се случва в тази тема, а и във всички, че русофилите са против това пусто западащо западно общество, което се опитваме да станем. Пука ми толкова за Русия, колкото и за Англия. Не веднъж съм писал, че западния модел за момента ми харесва повече. Спекулите на една част от хората тук са базирани на неща, които чета и им пускат техни толкова мозъчно еволюирали познати, а не до това какви възможности имат пред себе си и най-вече това, което аз виждам при посещението на западни държави. За жалост това е спора, който е доста безсмислен. А решението е просто - всеки да си живее там където иска, или поне да направи всичко възможно да се изстреля натам. Но не, по-лесно е писането на глупости и поставянето на гледни точки. Виждаш ли сега разликата и приликата с темата за Русия и Украйна. ;)
 
На тва видео не знам кое му е по-тъпото: тва, че аудиото и видеото се разминават яко (което създава съмнения за дебилен фейк) или коментарите отдолу. Всичкото дебил на света се е изказало против ''Ганя''. Поне си тагнал правилния човек. ;)
 
 

Горе