За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Ето, че не си наясно, ама ляляш, колкото да си в мелето.

Въпросът на референдума не е ''дали'', а ''кога''?? Дори е заложен срок - сега, веднага или през 40 и некоя си? Логично е да НЕ Е СЕГА, защото не сме готови и това, което някои си представяте като ползи, ще е един много голям на целия ни беден народ отзад.

И разберете: зорът за еврото не е, за да има полза страната ни или бизнесът! Зорът е цифровото евро, което тотално и с невероятна лекота ще подчини добитъка. Смейте се, но това вече влиза в сила и ТЕ дори не го крият. Централната банка ще ти разполага с парите и чрез тях ще те държи за топките. Искаш да напуснеш заградената територия? Я, стоп на парите, те питам аз къде ще ми ходиш?
Само бартери
 
Не се притеснявай, за теб специално ги правят тия кампании, за които споменах. Да ви обяснят за т.нар. "суверенитет" и "неизбежната инфлация". ;)

Лела, какви глупости само се изливат. Туризмът нямал общо с икономиката ни.....Хахахаха. Човече, сериозно ли? @nandibandi , сега загря ли защо референдума е автогол?
Порпагандите съм ги прегледалне се тревожи. После само ще ви гледам сейра как се отмятате като рибики на сухо. Българският туризъм няма наикаква връзка с икономиката ни - факт.
 
Ватенките в уикипедия са доста чевръсти, плъзнали са като чума навсякъде и няма отърване от тях
 
Ето, че не си наясно, ама ляляш, колкото да си в мелето.

Въпросът на референдума не е ''дали'', а ''кога''?? Дори е заложен срок - сега, веднага или през 40 и некоя си? Логично е да НЕ Е СЕГА, защото не сме готови и това, което някои си представяте като ползи, ще е един много голям на целия ни беден народ отзад.

И разберете: зорът за еврото не е, за да има полза страната ни или бизнесът! Зорът е цифровото евро, което тотално и с невероятна лекота ще подчини добитъка. Смейте се, но това вече влиза в сила и ТЕ дори не го крият. Централната банка ще ти разполага с парите и чрез тях ще те държи за топките. Искаш да напуснеш заградената територия? Я, стоп на парите, те питам аз къде ще ми ходиш?
Мила моля, в чакалнята сме, което значи може и утре, може и след 10 години. Ако ще е след 40, защо ти трябва референдум сега, ще актуализират темата след 30 години, примерно.

Аз съм на мнение, че никога няма да е добре положението тук, а за сега ... не, но след 1-2 години, защо не. Разбира се, че ще улесни бизнеса. А дали ще те държат за топките, малко си закъсняла с това, и не влизай във фазата на нюса за сателитите и чиповете в главите. Човекът е стигнал до момента, в който всяка пеймънт система не му върши работа. ;)
 
Порпагандите съм ги прегледалне се тревожи. После само ще ви гледам сейра как се отмятате като рибики на сухо. Българският туризъм няма наикаква връзка с икономиката ни - факт.
Лош запад, влияещ толкова негативно на осъзналите се вече люде. :D

Иначе ето да четеш, икономисте:

 
Мила моля, в чакалнята сме,
Мили мой - и ти и Адето, която по никакъв начин не можем да обвиним в наличие на остър ум: НЕ СМЕ В НИКАКВА ЧАКАЛНЯ.

Тоя мега тъп израз означава ''шъ, ама друг път'' и важи единствено за Шенген. За еврозоната не сме в никаква чакалня, щом е залегнала в договора ни за членство. Просто трябва да покрием критериите или да излъжем, че ги покриваме, което е по-вероятно да се случи на тоя етап.

Именно затова е важно да се проведе референдум час по-скоро, за да не може облещения педераст да манипулира стойностите на инфлация и дефицит и да ни вкарат там, откъдето няма излизане.

Защо след 20 (не след 40 години, мило) години? Защото дотогава ЕС няма да съществува. ;)
 
НЕ СМЕ В НИКАКВА ЧАКАЛНЯ.
Именно затова е важно да се проведе референдум
Какъв референдум ? Колко години да висим в "чакалнята" ли?
Никой никакъв референдум не ни иска!
 
Последно редактирано:

Какъв референдум ? Колко години да сме в "чакалнята" ли?
Никой никакъв референдум не ни иска!
такъв шарен....
 
Никой никакъв референдум не ни иска!
Божке, Аде... Дано си руса. ;)

Нека опитам да ти обясня: Референдумът, Аде, е един от инструментите на демокрацията, а демокрация означава управление на народа). Референдумът е допитване до народа. Тоест, иска го самият народ, защото той е този, който има право да каже дали е За или Против решения, които ще влияят пряко на неговия живот.

Естествено, че от ЕС не искат да провеждаме референдум. Не са го искали и от Дания и Швеция, но там все пак са се допитали до хората и са установили, че тия хора не искат да влизат в някаква тъмна и много кофти зона.

Защо е проблем у нас хората най-после да си кажат мнението за нещо толкова важно? Защото според некъв с аватар на негър с метални зъби, българите (всички до един) сме неграмотни и прости цигани? А, защо тогава се провеждат избори? Че простите цигани нямат право да избират некви партии, или имат?

Гънат се като глист на ламарина, щото страх тресе кочинката.

Ако сме правова държава, НС е длъжно да организира РЕФЕРЕНДУМ, щом искането е внесено по надлежния ред.
 
Божке, Аде... Дано си руса. ;)

Нека опитам да ти обясня: Референдумът, Аде, е един от инструментите на демокрацията, а демокрация означава управление на народа). Референдумът е допитване до народа. Тоест, иска го самият народ, защото той е този, който има право да каже дали е За или Против решения, които ще влияят пряко на неговия живот.

Естествено, че от ЕС не искат да провеждаме референдум. Не са го искали и от Дания и Швеция, но там все пак са се допитали до хората и са установили, че тия хора не искат да влизат в някаква тъмна и много кофти зона.

Защо е проблем у нас хората най-после да си кажат мнението за нещо толкова важно? Защото според некъв с аватар на негър с метални зъби, българите (всички до един) сме неграмотни и прости цигани? А, защо тогава се провеждат избори? Че простите цигани нямат право да избират некви партии, или имат?

Гънат се като глист на ламарина, щото страх тресе кочинката.

Ако сме правова държава, НС е длъжно да организира РЕФЕРЕНДУМ, щом искането е внесено по надлежния ред.
аз отдавна съм забелязал , че на Ади мисловната дейност хич не и се отдава....
 
Не ми обяснявайте какво е референдум.
Питам референдум за какво? Формулирайте го като сте такива говорители на народа...
 
Не ми обяснявайте какво е референдум.
Питам референдум за какво?
референдум за Еврозоната и за лева... имам чувството , че така като не влизаш редовно във форума и губиш тренинг с липсата на информация какво се случва по света и у нас ...
 
Ми какво да влизам втози форум само глупости да чета...
Формулирайте въпроса за "народния" референдум според вас.
 
Ми какво да влизам втози форум само глупости да чета...Формулирайте въпроса за въпросния референдум според вас.
дообре , влизай в бгмама тогава там има какво да научиш... само един изключително глупав човек може да каже , че няма какво да научи от този форум.
 
Айде дайте въпроса за народния референдум ако трябва да се провежда днес!
Тъпото и глупавото е да се заяждате с някой , който не мисли каго вас.
 
Божке, Аде... Дано си руса. ;)

Нека опитам да ти обясня: Референдумът, Аде, е един от инструментите на демокрацията, а демокрация означава управление на народа). Референдумът е допитване до народа. Тоест, иска го самият народ, защото той е този, който има право да каже дали е За или Против решения, които ще влияят пряко на неговия живот.

Естествено, че от ЕС не искат да провеждаме референдум. Не са го искали и от Дания и Швеция, но там все пак са се допитали до хората и са установили, че тия хора не искат да влизат в някаква тъмна и много кофти зона.

Защо е проблем у нас хората най-после да си кажат мнението за нещо толкова важно? Защото според некъв с аватар на негър с метални зъби, българите (всички до един) сме неграмотни и прости цигани? А, защо тогава се провеждат избори? Че простите цигани нямат право да избират некви партии, или имат?

Гънат се като глист на ламарина, щото страх тресе кочинката.

Ако сме правова държава, НС е длъжно да организира РЕФЕРЕНДУМ, щом искането е внесено по надлежния ред.
референдум искан с подписка от отпадъка на обшеството плашен с години от руската пропаганда колко е лош запада, ес, и как дойде ли еврото идва и края на света.
Мног легитимно ми се вижда,
 
Айде дайте въпроса за народния референдум ако трябва да се провежда днес!
Тъпото и глупавото е да се заяждате с някой , който не мисли каго вас.
глупаво и тъпо е да имаш мнение без да си образована по темата и да не слушаш 99% от останалите мнения на компетентни хора. Това като ония фастфууда дето за него доц Сарийски бил някакъв шушляк... ама не казва той самия какъв е ....
 
референдум искан с подписка от отпадъка на обшеството плашен с години от руската пропаганда колко е лош запада, ес, и как дойде ли еврото идва и края на света.
Мног легитимно ми се вижда,
1687867858041.png
 
В основата за влизане в еврозоната е думата Конвергенция , а не референдум и то "народен" референдум

Ако ставаха нещата тука с референдуми досега щяхме да сме цъфнали и вързали
 
Питам референдум за какво? Формулирайте го като сте такива говорители на народа...
Въпросът е ясно и точно формулиран, просто си пропуснала да се информираш.

Въпросът, на който всеки от нас трябва да отговори на референдума, е нещо от сорта: Искате ли сега, веднага или след около 20 години, когато покриваме критериите за членство?
 
  • Like
Реакции: Vbb

Горе