За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Въпросът е ясно и точно формулиран, просто си пропуснала да се информираш.

Въпросът, на който всеки от нас трябва да отговори на референдума, е нещо от сорта: Искате ли сега, веднага или след около 20 години, когато покриваме критериите за членство?
Нещо от сорта…..:) Това не е един въпрос.
Вашата работа е докато на народа му писне да отговаря на тъпи въпроси.
 
Нещо от сорта…..:) Това не е един въпрос.
Вашата работа е докато на народа му писне да отговаря на тъпи въпроси.
от седмица насам хората в БГ са полудели... стават все по тъпи и по тъпи.... направо да се чудиш и маеш откъде ви идват на акъла такива умствени проблясъци.....
 
Вашата работа
Това не е работа, а гарантирано право на хората в демократичните общества. ;)

докато на народа му писне да отговаря на тъпи въпроси.
Участието в референдума не е задължително. Можеш да посочиш своето предпочитание или изобщо да не участваш в допитването, ако ти е трудно да отговориш на въпроса:

"Съгласни ли сте българският лев да бъде единствена официална валута в България до 2043 година?".
 
  • Like
Реакции: Vbb
глупаво и тъпо е да имаш мнение без да си образована по темата и да не слушаш 99% от останалите мнения на компетентни хора. Това като ония фастфууда дето за него доц Сарийски бил някакъв шушляк... ама не казва той самия какъв е ....
от кой да се образовам, от ватенките в поглед,инфо?
ти наред ли си
 
от кой да се образовам, от ватенките в поглед,инфо?
ти наред ли си
от най правилното място ntv.ru
 
от кой да се образовам, от ватенките в поглед,инфо?
ти наред ли си
Зобай от телевизора и нема се пуашиш, копеуе. ;)
 
интересно защо тоя лайномет не е блокиран...
ми блокирай си го сам , като гледам освен доносник си и цензур...
 
"Съгласни ли сте българският лев да бъде единствена официална валута в България до 2043 година?".
Защо не до 2143 г?
Участието в референдума не е задължително. Можеш да посочиш своето предпочитание или изобщо да не участваш в допитването, ако ти е трудно да отговориш на въпроса:
Пак ми се обясняваш нещо. На тъпи въпроси не отговарям.
 
Защо не до 2143 г?
аз не виждам смисъл да обсъждаш изобщо темата , ни левове имаш ни евро имаш за да те бърка :)
 
аз не виждам смисъл да обсъждаш изобщо темата , ни левове имаш ни евро имаш за да те бърка :)
Левове , евро , долари - всичко е инвестирано:)
 
Всичко е инвестирано:)
инвестицията не е като да имаш в джоба си или сметката си пари. Дали ще спечелиш нещо от инвестицията или ще фалираш е отделен въпрос. Много хора инвестираха и останаха с пръст в устата накрая поради неправилна инвестиция.
 
референдум искан с подписка от отпадъка на обшеството
Разбира се, че референдумът трябва да се проведе с ценз само сред елита на обществото, а ти като венец на човешката еволюция си негов виден представител.

Колко евроатлантическо :D
 
Аз предлагам преди това да спретнем един референдум да се дигне минималната заплата да е 5к евро, майната му на бизнеса :D
 
Мили мой - и ти и Адето, която по никакъв начин не можем да обвиним в наличие на остър ум: НЕ СМЕ В НИКАКВА ЧАКАЛНЯ.

Тоя мега тъп израз означава ''шъ, ама друг път'' и важи единствено за Шенген. За еврозоната не сме в никаква чакалня, щом е залегнала в договора ни за членство. Просто трябва да покрием критериите или да излъжем, че ги покриваме, което е по-вероятно да се случи на тоя етап.

Именно затова е важно да се проведе референдум час по-скоро, за да не може облещения педераст да манипулира стойностите на инфлация и дефицит и да ни вкарат там, откъдето няма излизане.

Защо след 20 (не след 40 години, мило) години? Защото дотогава ЕС няма да съществува. ;)
Ти щото блестиш, направо душата ми повръща като чета твои глупости.

Хем искаш референдум, хем ревеш, че много тъпаци около теб. Не ти е много последователна мисълта. Но разбираемо, при теб е по-скоро спортът от спора. Другото идва после и не е толкова сладко.

Референдумът в БГ е като да дадеш картечница на маймуна:

 
В основата за влизане в еврозоната е думата Конвергенция , а не референдум и то "народен" референдум

Ако ставаха нещата тука с референдуми досега щяхме да сме цъфнали и вързали
Да, 100%, като всичко просто, а то е повече, взима по-голямата бройка. Нормално мислещите нямат шанс. Нещо като изборите всяка година. ;)
от кой да се образовам, от ватенките в поглед,инфо?
ти наред ли си
Не знам какво общо има рософбската простотия тук. Нали говорим за Еврозоната?
Никои няма да си хване чукалата към Русия или друга държава без западно влияние, ако тотално вече се вържем с Европа. И за това мога да ти дам гаранция, нищо, че хората си лаят. И други важно е, че трябва да си доста ограничен паразит, за да изказваш мнение (русофилско или русобоско), което е изцяло хейт преди да поставиш интересите и просперитета на собствената си държава. Адски ми е тъжно, че много хора това правят.
 
Хем искаш референдум, хем ревеш, че много тъпаци около теб.
Покажи ми поста, в който рева, че много тъпаци около мен, моля те.

Тъпички сте само ти и Адето, но това ви е чарът. А и не сте около мен - в интернета сте, където лесно мога да ви избегна.

п.с. не се чувствай длъжен да коментираш всеки мой пост, че не постигаш ефекта, който желаеш.
 

Горе