За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Аз предлагам преди това да спретнем един референдум да се дигне минималната заплата да е 5к евро, майната му на бизнеса :D
а на втората седмица какво ще правим с тези 5К евро? Че с тея пари доникъде ... :)
 
Покажи ми поста, в който рева, че много тъпаци около мен, моля те.

Тъпички сте само ти и Адето, но това ви е чарът. А и не сте около мен - в интернета сте, където лесно мога да ви избегна.

п.с. не се чувствай длъжен да коментираш всеки мой пост, че не постигаш ефекта, който желаеш.
Беше някъде назад, сори, не си ги пазя, но ми направи впечатление, няма иначе защо да го споменавам.

Виж всякакви може да сме, но не очаквам от закуравял рософил с явно някакви сексуални помисли към джуджето дори и за малко да си отвори очите и да разбере дали реално би имало ползи или не. Дай Боже всеки му да е избегнат от теб. Стискам всичките си пръсти и дупки да те чуе Вселената. Никакъв ефект не търся, просто гледам глупендери като теб да пускат неверни неща. Виж ходи там си гледай Русофилските приятели в другата тема, но остави икономическите и бизнес въпроси на малко по-разбиращите. Ще се радвам да разбера, че си пряк участник в бизнес климата на държавата и света, ама се съмнявам. Спести ни глупостите си.
 
Беше някъде назад, сори, не си ги пазя, но ми направи впечатление, няма иначе защо да го споменавам.
Направило ти впечатление, ама не си разбрал кой го е казал. Изказването не е мое. Пак си помисли, преди да ръсиш глупости от сорта:

просто гледам глупендери като теб да пускат неверни неща

Дай пример за неверни неща, които съм пуснала в темата.

Хвърляш обвинения, които не лежат на никакви факти. Такива като теб ги наричаме ''лайномети''

Продължавай да правиш това, което ти се отдава най-много, а именно:

Стискам всичките си пръсти и дупки

Не се опитвай да блеснеш с ерудиция, че се получава обратния ефект.

И един добронамерен съвет: не е лошо да направиш нещо по въпроса с натрупалото се при теб сексуално напрежение. Тия еротично-просташки вметки в постовете ти ми идват в повече. Поне да бяха забавни и духовити, а то.. :hankey:
 
Последно редактирано:
  • Haha
Реакции: Vbb
Направило ти впечатление, ама не си разбрал кой го е казал. Изказването не е мое. Пак си помисли, преди да ръсиш глупости от сорта:



Дай пример за неверни неща, които съм пуснала в темата.

Хвърляш обвинения, които не лежат на никакви факти. Такива като теб ги наричаме ''лайномети''

Продължавай да правиш това, което ти се отдава най-много, а именно:



Не се опитвай да блеснеш с ерудиция, че се получава обратния ефект.

И един добронамерен съвет: не е лошо да направиш нещо с натрупалото се при теб сексуално напрежение. Тия еротично-просташки вметки в постовете ти ми идват в повече. Поне да бяха забавни и духовити, а то.. :hankey:
Ето ти:


Какво точно ти е нужно, за факти? Факт ще стане като се случи, до тогава може да се дават чужди примери. Има и един сайт, наречен Национален статистически институт, който също може да разгледаш и как реално бизнеса се справя през годините и какви ползи има от това, че вече по-свободно търгува с ЕС.

И ако случайно отлепиш празна глава от темата за Русия (там, където си си в стихията явно), ще видиш, че във форума има много теми за Дропшипинг и такива за все по многото възможности за бг бизнеса.

Вземи и потърси, образовай се. Не очаквай някой да ти пуска линкове и тъпотии, само и само да участва в някакви безсмислени спорове с ограниченото ти виждане. ;)

Мерси за съвета, но такива приемам само от хора с чувство за хумор. ;)
 
Аз предлагам преди това да спретнем един референдум да се дигне минималната заплата да е 5к евро, майната му на бизнеса :D
Направо на 10к, държавно платени почивки по 1 месец, работна седмица 3 на 5, премахване на данъците и ядене и пиене на корем. Все пак ако народа го иска, трябва да се съобразим, така е в димакрацията и рефурендумите.
 
ще видиш, че във форума има много теми за Дропшипинг и такива за все по многото възможности за бг бизнеса.
Глупи, не можеш да ми говориш за данни на НСИ и да плеснеш тая глупост. Не е редно.

В същите данни на НСИ можеш да видиш какъв е дялът на дропшипърите в общия капиталов поток в страната. Тия мантри може да са валидни за страни с действаща индустрия и жива икономика, но не и в най-бедната държава в ЕС, където по-големият процент от хора разчитат на социален доход, а той е в унизителни размери.

Спрете да гледате от своята камбанария. На мен ми трябва багер, затва ще накарам и баба Гина да си купи багер. Ай, у лево, ако обичаш.

но такива приемам само от хора с чувство за хумор.
Ти не можеш да различиш чувството за хумор, дори ако те фрасне по празната главица, мойто момче. Не само имам, а имам най-свежото и оригинално чувство за хумор, въпреки че съм твърде скромна, за да го изтъквам. ;)
 
Глупи, не можеш да ми говориш за данни на НСИ и да плеснеш тая глупост. Не е редно.

В същите данни на НСИ можеш да видиш какъв е дялът на дропшипърите в общия капиталов поток в страната. Тия мантри може да са валидни за страни с действаща индустрия и жива икономика, но не и в най-бедната държава в ЕС, където по-големият процент от хора разчитат на социален доход, а той е в унизителни размери.

Спрете да гледате от своята камбанария. На мен ми трябва багер, затва ще накарам и баба Гина да си купи багер. Ай, у лево, ако обичаш.


Ти не можеш да различиш чувството за хумор, дори ако те фрасне по празната главица, мойто момче. Не само имам, а имам най-свежото и оригинално чувство за хумор, въпреки че съм твърде скромна, за да го изтъквам. ;)
Малоумие мое, човека цитира точно този сайт, очилата ли вече те предават?

Пак ти го пиша, изцяло културно и смирено - дропшипингът тук в темите обхващат не само БГ пазара. Хората в темите питат за продажби в eBay, Amazon, търсят правилните начини да вкарат пари тук, взимайки стоки от някъде и продавайки ги някъде другаде, като тук е само управлението на процеса. Нещо не схващаш модела и ти казвам, че спора тук много трудно би могла да го спечелиш, защото просто не си в бизнес среда, а си обикновен бачкатор, който драпа за заплата си месец за месец. Отделно си супер резервирана на тема ЕС.

Никой от никъде не гледа. Аз ти пиша, че имаш много повече възможности, а ти ако си смотана баба Гинка, ще си ринеш тора в обора и друго няма да те интересува. Просто вдигаш глава и виждаш, че баба Гинка може от утре да има сайт, продаващ гоблените и в Германия например, но явно като те влече аграрното, там си седиш. Въпрос на избор и капацитет.

Виж, не е нужно всяка точка от спора ни да коментираш, напрегни си двете мозъчни клетки върху основния дебат.
 
Това не е работа, а гарантирано право на хората в демократичните общества. ;)
Събра ли 200 000 подписа за "народния" референдум? или може би вече си 1/5 от народното събрание са твои хора?
 
Последно редактирано:
Събра ли 200 000 подписа за "народния" референдум? или може би вече си 1/5 от народното събрание са твои хора?
Аде, по принцип глупавите хора са забавни само когато се опитват да бъдат сериозни. Опитите им за оригиналничене обикновено се провалят.

Подписите за референдума са събрани и внесени в НС. Сега остава само НС да насрочи дата за провеждането на допитването. Поне такъв е регламентът у нас. ;)
 
много теми за Дропшипинг и такива за все по многото възможности за бг бизнеса
Каква е връзката на дропшипинга с еврозоната? Не схващаш ли, че дребния и среден бизнес се държат в зависимост чрез еврото и еврозоната?
Хората в темите питат за продажби в eBay, Amazon, търсят правилните начини да вкарат пари тук
Тоест мечтата на БГ предриемача е да може да продава китайски стоки в ebay и amazon? За това не им трябват евро и Шенген. И аз продавам в ebay и amazon.

И не мисля, че някой иска да вкарва каквито и да е пари в България конкретно от бизнеса говоря. Да изкарат някакваи пари чрез България да.
 
Последно редактирано:
Аде, по принцип глупавите хора са забавни само когато се опитват да бъдат сериозни. Опитите им за оригиналничене обикновено се провалят.

Подписите за референдума са събрани и внесени в НС. Сега остава само НС да насрочи дата за провеждането на допитването. Поне такъв е регламентът у нас. ;)
Булшит
И кой я свърши тази работа?
 
Последно редактирано:
Ти затова лисита
Мдааа. Ако не сте биологични сестри със Сашка, то поне сте астрални близначки.

И кой я свърши тази работа?
Едни хора, Аде. Имаше и цял комитет, но накрая функциите му бяха иззети от една партия. Няма нищо, лягай да спинкаш. Светът си се върти и без да следиш събитията. ;)
 
За последното столетие в БГ е имало всичко на всичко 6 референдума и кой знае какъв резултат от тях няма, но няма значение, защо пък народа като има право да не си каже мнението . След поредица от избори нищо не им пречи и един референдум да тупнат.



Едни хора, Аде. Имаше и цял комитет, но накрая функциите му бяха иззети от една партия. Няма нищо, лягай да спинкаш. Светът си се върти и без да следиш събитията. ;)

Оставям те да тръпнеш в очакване на големите събития.
 
Последно редактирано:
Събра ли 200 000 подписа за "народния" референдум? или може би вече си 1/5 от народното събрание са твои хора?
Не само, че са събрани отдавна на 500К, ами са минали и през ГРАО и от тях валидни са над 400К.
 
Ето ти:


Какво точно ти е нужно, за факти? Факт ще стане като се случи, до тогава може да се дават чужди примери. Има и един сайт, наречен Национален статистически институт, който също може да разгледаш и как реално бизнеса се справя през годините и какви ползи има от това, че вече по-свободно търгува с ЕС.

И ако случайно отлепиш празна глава от темата за Русия (там, където си си в стихията явно), ще видиш, че във форума има много теми за Дропшипинг и такива за все по многото възможности за бг бизнеса.

Вземи и потърси, образовай се. Не очаквай някой да ти пуска линкове и тъпотии, само и само да участва в някакви безсмислени спорове с ограниченото ти виждане. ;)

Мерси за съвета, но такива приемам само от хора с чувство за хумор. ;)

Още второто изречение:
Българското Черноморие е празно, но в Хърватска, точно защото са в Еврозоната, гъмжи от туристи...
... би трябвало да е в състояние да счупи дори твоя личен ТЪПОМЕР, който иначе е правен от някаква титаниева сплав, както сме се убедили от постовете ти през годините :)
 
Още второто изречение:

... би трябвало да е в състояние да счупи дори твоя личен ТЪПОМЕР, който иначе е правен от някаква титаниева сплав, както сме се убедили от постовете ти през годините :)
Зависи. Зависи дали си ходил по бг черноморието и до това в Хърватска, да се сравни. До тогава са празни приказки. Та точно на кой тъпомера се чупи, оставаме на драгата публика да прецени. Поразходи се из фейса или друга социална мрежа и виж какво точно е мнението на българина за бг черноморието и за другите дестинации. Малко разширете обсега си на възприятие, иначе трудно ще се водиш конструктивен диалог.

Каква е връзката на дропшипинга с еврозоната? Не схващаш ли, че дребния и среден бизнес се държат в зависимост чрез еврото и еврозоната?

Тоест мечтата на БГ предриемача е да може да продава китайски стоки в ebay и amazon? За това не им трябват евро и Шенген. И аз продавам в ebay и amazon.

И не мисля, че някой иска да вкарва каквито и да е пари в България конкретно от бизнеса говоря. Да изкарат някакваи пари чрез България да.
Още едно тъпо изказване. Как да няма? Опитай се сега от Русия да продаваш в Еврозоната. Що за глупости пишеш и ти, разбира се, че е по-лесно и свободно да продаваш на пазар, в който си вече приобщен отколкото извън него. Яко зле си, човек.

Не знам каква е мечтата на бг предприемача, но моя пример беше с гоблени, ако следиш добре информацията тук. Освен, ако Китай не правят и те гоблени. А това, че масовката е това, което описваш е съвсем друга тема. Мои познати примерно продават Био продукти през сайта си от тук. И още хиляди други примери има. Що се правиш на луд, не мога да разбера.

Всеки има правото на налее където си иска парите. Това е личен избор. Темата е за ползите да сме в Еврозоната, моля те, следи темата по-съсредоточено. ;)
 
Зависи дали си ходил по бг черноморието и до това в Хърватска, да се сравни
Хърватска винаги е била в пъти по-желана дестинация за богатите туристи - много преди страната да приеме еврото, така че аргументът ти издиша яко по шевовете. Сигурно и в Дубай са приели еврото, та богатите се тълпят там на орди. Па и Карибите и всички екзотични дестинации. Еврото няма да спаси родното Черноморие и всеки, който го мисли, е пълен глупак. Напротив, туризмът ще се срине тотално с тая валута, защото местните киселяци ще надуят цените 5-кратно.
Почивката на родното море е като нападение с цел грабеж - хем ти взимат парите, хем се чувстваш ужасно унизен.

Мои познати примерно продават Био продукти през сайта си от тук.
Щом го правят, значи и без да сменяме валутата е възможно. Съотношението вреда-полза от еврозоната е с огромен превес на първото.
 
Зависи. Зависи дали си ходил по бг черноморието и до това в Хърватска, да се сравни.
Ти ходил ли си на плаж в Хърватия? Аз съм ходил и няма по ужасно нещо от Хърватското крайбрежие. То реално пясък няма има каменаци ... Не случайно на Слънчев бряг е най хубавия пясък . Да не говорим , че хърватите като хора са ужасни... те скачат на бой за щяло и нещало, по зле от мексиканците , никарагуанците и украйнците са
 
Ти ходил ли си на плаж в Хърватия? Аз съм ходил и няма по ужасно нещо от Хърватското крайбрежие. То реално пясък няма има каменаци ... Не случайно на Слънчев бряг е най хубавия пясък . Да не говорим , че хърватите като хора са ужасни... те скачат на бой за щяло и нещало, по зле от мексиканците , никарагуанците и украйнците са
като те видят нормалнмо да ти налитат на бой, особенно ако си им заговорил :D
 

Горе