За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Бати шамандурата. Абе много говорите за тия гей паради, явно ви влече тайно. Ти от Европа само това ли може да вземеш? Защото моите работодатели взеха тлъсти договори за сериозни уеб разработки. Ама който до колкото му стига мозъка е малко тук работата. И бандата слабоумни след него налайквали. Без vvb, той вече ми е в друг лист. ;) Там вече трудно мига да кажа нещо лошо. Пълна идилия. Господа кретенопидобни, този не се слави с голям потенциал. За справка, минете по постовете му назад. ;)
Точно парите от ес са най-големия проблем. Давани за нищо правене водят до тоталната деградация на участниците по веригата фирми и хора. И хоп оказва се, че българопитеците и Шибеландия са в тежка ес зависимост.
 
Последно редактирано:
Точно парите от ес са най-големия проблем. Десни за нищо правене видят до тоталната деградация на участниците по веригата фирми и хора. И хоп оказва се, че българопитеците и Шибеландия са в тежка ес зависимост.
Да, за някои са страхотен проблем, не знаят какво да си купят и как да ги изхарчат, за други са проблем, защото ги нямат. Тъжно, но е реалност това. Да, зависиш от някой, като сам не можеш да направиш нищо. Както като са домашните кучета, както са питомните животни. И някои домашни любимци живеят много по-добре от някои хора, точно защото си знаят положението и знаят как да спечелят от него, другите, живеят мизерно, но "гордо". И накрая като се обърнеш си бил много независим, ама си живял кофти. Жал ми е за тия хора.
 
Да, за някои са страхотен проблем, не знаят какво да си купят и как да ги изхарчат, за други са проблем, защото ги нямат. Тъжно, но е реалност това. Да, зависиш от някой, като сам не можеш да направиш нищо. Както като са домашните кучета, както са питомните животни. И някои домашни любимци живеят много по-добре от някои хора, точно защото си знаят положението и знаят как да спечелят от него, другите, живеят мизерно, но "гордо". И накрая като се обърнеш си бил много независим, ама си живял кофти. Жал ми е за тия хора.
Не схващаш, точно заради лесните уж сделки и развитие от ес никой не мисли какво следва и се изпада е тотална зависимост. С имагинерните успехи се постига само имагинерно съществуване.
 
Не схващаш, точно заради лесните уж сделки и развитие от ес никой не мисли какво следва и се изпада е тотална зависимост. С имагинерните успехи се постига само имагинерно съществуване.
Аха, добре и как е другата страна. Независим и много прозорлив? :D По щастлив ли си, ако е така, стой си в тази галактика. Ако смяташ, че не си, лошо. Огледай се около теб и виж кой как се справя и сам прецени дали си в правилната лента. ;)
 
23 за еврото, 14 за лева...баси предприемачите...Трябваше да е 36-1 за еврото.
Да, кви предприемачи бе човек. Виж кои са против еврото и сам си направи изводите какви предприемачи са. Скъсани роби на някой. ;)
 
Да, кви предприемачи бе човек. Виж кои са против еврото и сам си направи изводите какви предприемачи са. Скъсани роби на някой. ;)
Да цитирам един от най-видните предприемачи във форума ... :D
Защото моите работодатели взеха тлъсти договори за сериозни уеб разработки.
 
Да цитирам един от най-видните предприемачи във форума ... :D
Да, и какво? Но има разлика да работиш за някой и да си скапан скъсан роб. Нали се сещаш, мозък.
И кой е казал къде точно ми отиват заплатите? Пиши с нещо по-умно следващия път.
 
Нали се сещаш, мозък.
И кой е казал къде точно ми отиват заплатите? Пиши с нещо по-умно следващия път.
Или имаш топки да правиш нещо или си работник. Така че по тази тема просто си мълчи.
По останалите се напъни да родиш нещо смислено поне веднъж ... мозък ...
 
Или имаш топки да правиш нещо или си работник. Така че по тази тема просто си мълчи.
По останалите се напъни да родиш нещо смислено поне веднъж ... мозък ...
Дрънкини бабини. Това само ограничен човек може да го мисли. Сигурно само мисионерската я караш. ;)
 
Или имаш топки да правиш нещо или си работник. Така че по тази тема просто си мълчи.
По останалите се напъни да родиш нещо смислено поне веднъж ... мозък ...
Можеш да правиш и двете, това, че си работник не означава, че успоредно не можеш да движиш нещо сам.
 
Да, кви предприемачи бе човек. Виж кои са против еврото и сам си направи изводите какви предприемачи са. Скъсани роби на някой. ;)
Да, скъсан роб съм на майка ти, ходи я питай за к'во ;)
Много ме кефи как като не ви харесва чуждото мнение и дай да обиждаме. Ами всеки си има глава на раменете, някои даже ги използват по предназначение.
Работодателят ти като захлеби, за тебе какво остана, сульо?!
И не се притеснявай за мен, имам си. От бизнес си изкарвам, от работа също, тук-там продавам и разни коли, не се оплаквам.
И като Асенчо си направи далаверите, и като на Кирчо му се роди новото дете, за мен пак ще има, за мен и за всички истински предприемачи не се притеснявай. Умният винаги намира изход, тъпите тролове - не.
 
  • Like
Реакции: Vbb
Много ме кефи как като не ви харесва чуждото мнение и дай да обиждаме.
Иронията е силна с този индивид :D
Сигурно е падал на главата си като малък :(
 
ЗА Еврозоната съм. Винаги ми е било детската мечта да плащам дълговете на Гърция и Испания. Пък и, като себеуважаващ се комунист, няма как да не насърчавам интернационалистически проекти, водещи до унищожение на националните държави и сбъдването на мечтата на Лейба Давидович Троцки за Еврофедерация. Слава на Ленин! Слава на Троцки! Слава на ЕС! PS Възбужда ме факта, че в Естония примерно, инфлацията е с 10 % + над нашата. От къдя на къдя?! Искам и ние да сме с висока инфлация, а и какво по-хубаво от това Бойко Борисов да му се отвържат ръцете да тегли повече кредити?
 
ЗА Еврозоната съм. Винаги ми е било детската мечта да плащам дълговете на Гърция и Испания. Пък и, като себеуважаващ се комунист, няма как да не насърчавам интернационалистически проекти, водещи до унищожение на националните държави и сбъдването на мечтата на Лейба Давидович Троцки за Еврофедерация. Слава на Ленин! Слава на Троцки! Слава на ЕС! PS Възбужда ме факта, че в Естония примерно, инфлацията е с 10 % + над нашата. От къдя на къдя?! Искам и ние да сме с висока инфлация, а и какво по-хубаво от това Бойко Борисов да му се отвържат ръцете да тегли повече кредити?
От 18 страници насам, това е добре най-аргументираното мнение против еврото! До сега бяха някакви ала-бала, аз не разбирам от нищо и искам тук да си остане мизерия (нищо че вероятно вече не живея в бг).
 
  • Like
Реакции: Vbb

Горе