За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Е нали това рашанското 😆 плагиотус копейкинус 😁

Адвего Плагиатус? Само за Уиндоус е, а онлайн версията е кошмарно бавно.

Искам друго.
 
Я кажете с какво чеквате дали даден текст е плагиатстван?
Демек кой ви е любимият plagiarism checker?

Има ли "индустриален стандарт", който се ползва от протата?
 

Това ми е първия резултат в Гугъл, обаче нещо много оптимистични резултати ми дава, т.е. излиза че е бахти лесното да се уникализира текст.

Нема ли нещо по-строго, така да ми пресече ентусиазъма? :rolleyes:
 
Това ми е първия резултат в Гугъл, обаче нещо много оптимистични резултати ми дава, т.е. излиза че е бахти лесното да се уникализира текст.

Нема ли нещо по-строго, така да ми пресече ентусиазъма? :rolleyes:
Виж и това:

 
Тия на първите места в серпа ми дават че текстът бил 80% уникален, а руските и двата ми дават 9-10% уникалност, което си е и реалното положение 😁
 
Тия на първите места в серпа ми дават че текстът бил 80% уникален, а руските и двата ми дават 9-10% уникалност, което си е и реалното положение 😁
То за това ти "мота", щото явно прави некви реални сърчове. Тия другите, кой знае в какви кешовици се омотват, али дори по някакви готови формули да работят.. Всъщност, някой да е светнат как точно правят гимнастиката?
 
Тук развитието на темата е "голямо". Стигнало се е до това да се обвинява демокрацията, защото някой е бил взел кредити, които не са по силите му да плаща. Русофилите сигурно и готварска печка на лизинг нямат, защото са по-умни? :) Билети на 6 ст, баничка на 3 ст, гориво за всички безплатно, разбира се, защото всеки е крал. Един работи - десет го гледат. Идилията комунистическа, НО накрая държавата трябва да плати сметката, защото кредитите са от нея, а не от физически лица и се получава така че да го духат следващите поколения - НИЕ.

https://tavex.bg/zashto-bulgaria-falit-tri-puti-izpada-vuv-falit-po-vremeto-na-komunizma/
 
То за това ти "мота", щото явно прави некви реални сърчове. Тия другите, кой знае в какви кешовици се омотват, али дори по някакви готови формули да работят.. Всъщност, някой да е светнат как точно правят гимнастиката?

За толкоз години SEO у нашенско, тъй ли един SEO експертин не направи инструмент за български сайтове... То не че голямата файда, ама ей тъй да има, за престиж.

Гледай руснаците колко са напреде - маса тулове наредени, барабар с рерайтъри и детектори на ИИ.

Тука, батко, леш.
 
То няма нищо! Супер назад сме във всякакво отношение. Нашите правят - работят, но не за бг, не и фри. Знам поне 2-3 ен тула са правени от нашенци, и дори са хубави. Не знам що сме така, яко сме комерсиални, доста алчни и супер скръндзави.. Нямаме и читави дев форуми, нямаме за финансова култура, такива тип ХЕЛП (стака) - забрави. Общо взето само се пцуе, политика, моабети, пиянски изпълнения, комплексарщини, грандоманство и олигофрения 😆
Верно не знам що е така, нещо в миналото, ли, в сегашното ли.. Да се изкажат тия новите - модерни разбирачи/спицилисти, със синятя кръв дет са ;)
 
Комунизъма поне роди Регистър.бг, пък демокрацията... грам осезателен принос в българското IT нема.
  • SEO-тата само акат.
  • Програмистите бачкат за чуждестранни шефове.
  • Е-търговците дигат БВП-то на комунистически Китай.
 
Да, това пък с наливането в китайския комунистически режим, това верно кърти миФки отсекъде :) Ако и тук му намерят колая и сглобят някак си една арабийска причина да изкажат, ще ги призная за топ троляци, нашите славни ботове 😆
 
Да, това пък с наливането в китайския комунистически режим, това верно кърти миФки отсекъде :) Ако и тук му намерят колая и сглобят някак си една арабийска причина да изкажат, ще ги призная за топ троляци, нашите славни ботове 😆
Веднага ти казвам основната им опорка - Свободен пазар, което веднага може да бъде контрирано с - войната на ЕС с китайските стоки и субсидии 😆
 
То и с раша същата работа, и там се налива яко ;)

Интереса - клати феса, даже и на форумно ниво 😆
За това и не мога да схвана логиката на болните им мозъци. Хем уж пари ги интересуват а все пеят мантри за свобода и демокрация , в тях пари нема.
 

Горе