За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
414489315_24447754684868430_6486275873519755945_n.jpg
 

Точно така беше. След въвеждането на валутния борд 97-ма, нещата се стабилизираха. След премахването му (ако, недай си боже влезем в еврозоната) ще си припомним финансовия хаос.

И понеже аз съм невежа по отношение на финансите (така е, признавам си), ето ви чичко топ икономист, който обяснява как нещата отиват в канавката за западния свят.

 
Ретарда не обича да му се опровергават дебилните опорки. Тоя тон на майка ти, говньо. Капиш?!
 
1704204116214.png
 
...
И понеже аз съм невежа по отношение на финансите (така е, признавам си), ето ви чичко топ икономист, който обяснява как нещата отиват в канавката за западния свят.

Западния свят евро ли ползва само?
Еврото ли потапя западния свят?
Нашият лев с турската лира ли е вързан или с ЕВРОТО?

Не знам вече колко пъти го казвам - ние откакто няма дойче марка ползваме евро.
Най-общо разликите са три:
1. Не участваме във вземането на решения във връзка с еврото;
2. Нашите евро банкноти са с различни картинки;
3. Губим пари от паразитни комисионни по конвертиране евро-лев и обратно.

Единствената опасност е, че веднъж като официално навлезе еврото, на нашите политичета ще им се развържат ръцете за още повече разходи и задлъжняване на страната, което ПП обожават да правят.
 
Западния свят евро ли ползва само?

Не казвам това. Казвам, че излизането ни от валутния борд е грешка. Всъщност, казва го Стив Ханке - топ икономист, а не некъв ококорен педераст на заплата в МС.

Единствената опасност е, че веднъж като официално навлезе еврото, на нашите политичета ще им се развържат ръцете за още повече разходи и задлъжняване на страната, което ПП обожават да правят.

Оооо, това далеч не е единствената опасност. Всъщност, нашият външен дълг (казват експерти) е доста нисък. Виж, като почнем да плащаме солидарно борчовете на големите длъжници, тогава ще стане весело.

Еврото ли потапя западния свят?

Къде съм казала подобно нещо? Потапят го престъпните политики за зелено бъдеще и на практика деиндустриализиация на Европа, което е в ход.
 
Не знам дали има по-тъжна гледка от това жалко истерично, неврастенично олигофренче отгоре.

Тва са фактите. Или ги приемаш, или мреш, демократе.
 
Що, ти руска кола ли караш? :)

Карал съм и не ми е проблем отново да карам.

Руска салатка боцна ли или западното ти самосъзнание не ти позволи?

Ква е идеята да го папагалстваш тва с колите?
 
Карал съм и не ми е проблем отново да карам.

Руска салатка боцна ли или западното ти самосъзнание не ти позволи?

Ква е идеята да го папагалстваш тва с колите?
Карай, ама си вземи и живо, ако ще се качваш на магистралата с това нещо. ;)

Предпочитам Европейска салата. Идеята е същата, която вие имате за скапаните гейове. За това с повтарянето, има пред мен на опашката. А и щото никой не кара руска кола от заклетите Путинофили, нали? Да им напомням от време на време колко гнили неща идват от Запада. ;)
 
Карай, ама си вземи и живо, ако ще се качваш на магистралата с това нещо. ;)

Предпочитам Европейска салата. Идеята е същата, която вие имате за скапаните гейове. За това с повтарянето, има пред мен на опашката. А и щото никой не кара руска кола от заклетите Путинофили, нали? Да им напомням от време на време колко гнили неща идват от Запада. ;)
Каквото и да карате все е с руски петрол и пластмасата вътре е от същия петрол вероятно и повечето от редките метали за батерии сплави в шаситата 😉
 
Карай, ама си вземи и живо, ако ще се качваш на магистралата с това нещо. ;)

Предпочитам Европейска салата. Идеята е същата, която вие имате за скапаните гейове. За това с повтарянето, има пред мен на опашката. А и щото никой не кара руска кола от заклетите Путинофили, нали? Да им напомням от време на време колко гнили неща идват от Запада. ;)

Автоваз си биха шута преди няколко години от ЕУ пазара. Не е оферта да си им клиент, като няма сервизи и части. Иначе си имат фенове, даже наскоро бЪзиках един немски дЕдо, дали не го е шубе, че ще му начупят прозорците на Нивата, щото е руска..., ухили се и вика.... "Може, идиоти винаги е имало"

Та, ако има некви неща дето не ми харесват у запада, задължително тряя да карам руска кола за да ги споделя ли? Баси логиката.
 
Последно редактирано:

Горе