За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
По-интересното е чие сако държи "академика"
Е, па... неговото си. Просто го е страх да си го остави, да не му крадне Киро, че много бара тва момче.
 
1705662378256.png
 
Не мръзне Европата ... Ама сметка за парно 450 лева не бях виждал, наистина декември не мръзнахме, топло си беше. Страх ме е да си помисля за януари.

Да живея братските американски и украински народи!!! Героям слава !!!
 
Мноо ясно. Пърхаш с мигли, кълчиш ханш, правиш се на енигматичен... Знаеш всички трикове на класическата въртиопашка.

Жив и здрав! Влачи го Дефа, и без тва нещо не ми се женеше тая година... :confused:
Ще се жениш ли?
 
Европа цъфнала и вързала, та и ние в нея. Юруш на зелената енергия от сащ:



1705664201630.png
 
Не мръзне Европата ... Ама сметка за парно 450 лева не бях виждал, наистина декември не мръзнахме, топло си беше. Страх ме е да си помисля за януари.

Да живея братските американски и украински народи!!! Героям слава !!!
Щото само това се покачи последно време. Логика бетон. Слава на прясната мисъл и неадекватното усещане за света.
 
Да, и всичките и 20 котки ще са и шаферки. :D
Ма що не си ебеш майката, бе мангал! Ако нямаш нещо смислено да казваш, не се включвай. А най-добре е да пукнеш - няма да липсваш на никого.
 
Щото само това се покачи последно време. Логика бетон. Слава на прясната мисъл и неадекватното усещане за света.
Е, ти нали си от успешните макаци на дървото с най-много банани в хралупата 🤣 докато някой не резне клона 🤭
 
Е, ти нали си от успешните макаци на дървото с най-много банани в хралупата 🤣 докато някой не резне клона 🤭
Да. Всички ще резват нещо. Мнение на губещ.

Ма що не си ебеш майката, бе мангал! Ако нямаш нещо смислено да казваш, не се включвай. А най-добре е да пукнеш - няма да липсваш на никого.
Щото не в библейско, бе пияницо долна, разпорена по всички фронтове. ;)
 
Щото не в библейско, бе пияницо долна, разпорена по всички фронтове. ;)

То не е библейско и да говориш за нея (майка ти) по тоя начин, ама ти си знаеш. ;)

Като цяло не е лошо да преосмислиш изявите си в темата или поне да се разкараш ако не можеш да водиш аргументиран дебат по същество.

Щото само това се покачи последно време.

И ще продължава да се покачва. Въпросът е как до април ще свият инфлацията до:

Условието е тя да не надвишава с повече от 1.5 процентни пункта инфлацията в трите държави членки с най-добри резултати в областта на ценовата стабилност.

За да влезем на 1-ви януари 25-та?
 
511aPQU-75L.jpg
 
Щото само това се покачи последно време. Логика бетон. Слава на прясната мисъл и неадекватното усещане за света.
Ти си подвижен смехогенератор. Може би правилният въпрос е ЗАЩО?

Докато се празнехте на новините за "санкции от ада", аз предположих, че сметката ще я напишат на нашите европейски гъзове. Е ми две години по-късно може да се види кой беше прав ...

Цените в европа излетяха в небесата. Руската икономика не ще мамайдеба да се срива. Хайде бетонирана главо, живей си с илюзиите.
 
Ей, @nandibandi
Долара се шегува по негов си начин. Римайнда и Дефа и т.н...

Подготвям някаква форумна ретроспекция под формата на рисунки. Подкрепете ме. Може и да стане.
 

Горе