За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
- Кого избираш да е на върха? Левски или Альоша?
- Къв си ти бе? Аз съм истински пловдивчанин!
- Отговори де? Левски или Альоша?
- Я си сложи снимка да те видя кой си ти бе? Сигурен съм, че нищо не си постигнал в живота!
- Хайде де, нали си патриот? На кого трябва да се радва и възхищава дъщеря ти? На Левски или на съвеЦки миризлив ботуш с шпагин?
- Ти си некъв фейсбук герой!
- Стига увърта, отговори. Ако ти трябва да решиш кой да бъде на върха в Пловдив, кого ще избереш? Левски или Альоша?
Увърта, увърта, увърта. Сигурно е готов да получи инсулт от нерви, само и само да не отговори, че предпочита Альоша пред Левски!
 
Мигранти

 
- Кого избираш да е на върха? Левски или Альоша?
- Къв си ти бе? Аз съм истински пловдивчанин!
- Отговори де? Левски или Альоша?
- Я си сложи снимка да те видя кой си ти бе? Сигурен съм, че нищо не си постигнал в живота!
- Хайде де, нали си патриот? На кого трябва да се радва и възхищава дъщеря ти? На Левски или на съвеЦки миризлив ботуш с шпагин?
- Ти си некъв фейсбук герой!
- Стига увърта, отговори. Ако ти трябва да решиш кой да бъде на върха в Пловдив, кого ще избереш? Левски или Альоша?
Увърта, увърта, увърта. Сигурно е готов да получи инсулт от нерви, само и само да не отговори, че предпочита Альоша пред Левски!
Хахаха, как обаче работят пропагадните канали. Супер са и много шарани има за тях. Значи ако не си против Русия си неудачник който не е постигнал нищо в живота 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

Опорката със снимката също е доста странна при условие, че основно псведо патриотите дето реват срещу ПСА и Альоша са флашиви профили...

Изобщо бате ти си класическа жертва на пропагандата. Отдаван трябва да те включват в учебниците като идеалния пример 🤭


На безсмисления въпрос за върха Левски и Ботев и останалите българи заслужили името да им да пребъде си имат свойте върхове.
 
Значи ако не си против Русия си неудачник който не е постигнал нищо в живота 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣
- е то кои са русофилите... Успешните сигурно и бизнесмените... :D ... Виж във форума мнозинството ви на дегенератите какво е - нандито, новата, торбалана, ти , дефа - успешни хора все, образовани, грамотни, предприемачи...


Е, малко хора могат да се равняват с русофилите от форума по развитие. Аз не съм видял да правите нещо, освен да се оплаквате и да мрънкате кой ви бил виновен.
Аз пък миналата седмица смених возилото, с X5 за 23 и ми стъпва досега на 25. Ще си отворим и офис в Ниш, и има много да се развиваме те първа в начинанията. Аз съм добре, мислете му Вие какво ще правите.
Ако не бяхте мрънкалници само, досега да сте напуснали ЕС/ НАТО, Европа - и да сте почнали нещо да правите в някоя от кочините надалеч. Това, разбира се няма да се случи никога, на всички ни е ясно :D. По-лесно е да се мрънка и слугува
 
Последно редактирано:
Значи ако не си против Русия си неудачник който не е постигнал нищо в живота 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣
- е то кои са русофилите... Успешните сигурно и бизнесмените... :D ... Виж във форума мнозинството ви на дегенератите какво е - нандито, новата, торбалана, ти , дефа - успешни хора все, образовани, грамотни, предприемачи...


Е, малко хора могат да се равняват с русофилите от форума по развитие. Аз не съм видял да правите нещо, освен да се оплаквате и да мрънкате кой ви бил виновен.
Аз пък миналата седмица смених возилото, с X5 за 23 и ми стъпва досега на 25. Ще си отворим и офис в Ниш, и има много да се развиваме те първа в начинанията. Аз съм добре, мислете му Вие какво ще правите.
Ако не бяхте мрънкалници само, досега да сте напуснали ЕС/ НАТО, Европа - и да сте почнали нещо да правите в някоя от кочините надалеч. Това, разбира се няма да се случи никога, на всички ни е ясно :D. По-лесно е да се мрънка и слугува

~20 годишна кола. Върхът в развитието на евро-дебила.
 
Аз пък миналата седмица смених возилото, с X5 за 23 и ми стъпва досега на 25. Ще си отворим и офис в Ниш, и има много да се развиваме те първа в начинанията. Аз съм добре, мислете му Вие какво ще правите.
Ако не бяхте мрънкалници само, досега да сте напуснали ЕС/ НАТО, Европа - и да сте почнали нещо да правите в някоя от кочините надалеч. Това, разбира се няма да се случи никога, на всички ни е ясно :D. По-лесно е да се мрънка и слугува
Тоест твоя критерии за успех е да си купиш Х5-ца на лизинг?
 
''Ще си отворим и офис в Ниш'' - бухааа! Тва Ниш е новата силициева долина. Кво знаете вие, бе у-а... :D :D

Ся, не знам за останалите ''дегенерати'', но на мен лично ми е приятно да ме поставят до тях.

п.с. Торбалана е най-големия изпадняк. Не вервам да си има офис в Ниш.:confused:
 
Виж във форума мнозинството ви на дегенератите какво е - нандито, новата, торбалана, ти , дефа - успешни хора все, образовани, грамотни, предприемачи...
Драго ми равденско селянче, всъщност почти всички изброени (не знам за онзи с психическото разстройство, влезе в игнора почти веднага след като се появи) са светлинни години по-грамотни от теб.

На доста въздухари "предприемачи" тук нееднократно съм предлагал лична среща, на която си показваме по един финансов документ и се разбираме кой след това си признава официално, че е лаладжия. Нито един не се отзовал досега :D

Със здраве да си караш дУпотопната Х5-ца. Моята ефка я карам осма година и е доста по-млада от тази барака.

Я кажи по-добре в редита какво се чува, кога орките започват да изплащат репарациите?
 
Последно редактирано:
25к за тоя кошник

Хахахахахахаах

А ти кво караш със стотинките от фейса? @NovaPS ти кво караш? градския в бавария? Тая година към края, както са потръгнали нещата, мисля 10 пъти по-скъпа кола да си взема. При теб как върви с гурбета? робуването в изгнилия запад бива ли го? Кога ще мигрираме в Беларус и Русийка?
Извода е, че руските орки ще робуват на лошия запад и ще се оплакват цял живот, щото няма капацитет. Един в германия, друг в англия.
Нанди - върши ни работа, не е силициевата долина, не съм крумов за да имам такива мисли в главата, споко. Чудя се само що не сравни Ниш някоя кочинка от Русийка...

И колицата си е супер, за 4 месеца работа, много съм доволен, пък вие робувайте на изгнилия запад роби, или с козите при бандито.
 
Последно редактирано:
А ти кво караш със стотинките от фейса? @NovaPS ти кво караш? градския в бавария? Тая година към края, както са потръгнали нещата, мисля 10 пъти по-скъпа кола да си взема. При теб как върви с гурбета? робуването в изгнилия запад бива ли го? Кога ще мигрираме в Беларус и Русийка?
Извода е, че руските орки ще робуват на лошия запад и ще се оплакват цял живот, щото няма капацитет. Един в германия, друг в англия.
Нанди - върши ни работа, не е силициевата долина, не съм крумов за да имам такива мисли в главата, споко. Чудя се само що не сравни Ниш някоя кочинка от Русийка...

И колицата си е супер, за 4 месеца работа, много съм доволен, пък вие робувайте на изгнилия запад роби, или с козите при бандито.
16427.jpg
 
Значи ако не си против Русия си неудачник който не е постигнал нищо в живота 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣
- е то кои са русофилите... Успешните сигурно и бизнесмените... :D ... Виж във форума мнозинството ви на дегенератите какво е - нандито, новата, торбалана, ти , дефа - успешни хора все, образовани, грамотни, предприемачи...


Е, малко хора могат да се равняват с русофилите от форума по развитие. Аз не съм видял да правите нещо, освен да се оплаквате и да мрънкате кой ви бил виновен.
Аз пък миналата седмица смених возилото, с X5 за 23 и ми стъпва досега на 25. Ще си отворим и офис в Ниш, и има много да се развиваме те първа в начинанията. Аз съм добре, мислете му Вие какво ще правите.
Ако не бяхте мрънкалници само, досега да сте напуснали ЕС/ НАТО, Европа - и да сте почнали нещо да правите в някоя от кочините надалеч. Това, разбира се няма да се случи никога, на всички ни е ясно :D. По-лесно е да се мрънка и слугува
A-a-a. Дефа не е русофил, нито е русофоб. Може би е донякъде патриот. Просто, щото съм българин. Не съм си го избрал аз. Другите държави ни презират.
Едно време ви писах за тия лагерчета, ама каква файда. Струва ми се безмислено.
 
Драго ми равденско селянче, всъщност почти всички изброени (не знам за онзи с психическото разстройство, влезе в игнора почти веднага след като се появи) са светлинни години по-грамотни от теб.

На доста въздухари "предприемачи" тук нееднократно съм предлагал лична среща, на която си показваме по един финансов документ и се разбираме кой след това си признава официално, че е лаладжия. Нито един не се отзовал досега :D

Със здраве да си караш дУпотопната Х5-ца. Моята ефка я карам осма година и е доста по-млада от тази барака.

Я кажи по-добре в редита какво се чува, кога орките започват да изплащат репарациите?
Робе, ти какво караш? Лада?
 
А ти кво караш със стотинките от фейса? @NovaPS ти кво караш? градския в бавария? Тая година към края, както са потръгнали нещата, мисля 10 пъти по-скъпа кола да си взема. При теб как върви с гурбета? робуването в изгнилия запад бива ли го? Кога ще мигрираме в Беларус и Русийка?
Извода е, че руските орки ще робуват на лошия запад и ще се оплакват цял живот, щото няма капацитет. Един в германия, друг в англия.
Нанди - върши ни работа, не е силициевата долина, не съм крумов за да имам такива мисли в главата, споко. Чудя се само що не сравни Ниш някоя кочинка от Русийка...

И колицата си е супер, за 4 месеца работа, много съм доволен, пък вие робувайте на изгнилия запад роби, или с козите при бандито.

Тоз пък, отде пари за градски... нито имам колцентър, нито ше отварям офис в Ниш, дори най-нормален комплекс за превъзходство немам.
Радвам са за тебе, аз затуй писах, че си достигнал върхова позиция. Гледай сега от високо и.... :D


Поне разбра ли за лайната дето изяде с темите за шенген и руското посолство.., за пари знаем че имаш БОЛ.
 
''Ще си отворим и офис в Ниш'' - бухааа! Тва Ниш е новата силициева долина. Кво знаете вие, бе у-а... :D :D

Ся, не знам за останалите ''дегенерати'', но на мен лично ми е приятно да ме поставят до тях.

п.с. Торбалана е най-големия изпадняк. Не вервам да си има офис в Ниш.:confused:
Радвам се да гледам деградирали плазмодии да се базикат. Няма нищо по нисшо. Виж кои котки ще кастрираш на пролет, не се занимавай с на хората делата. ;)
 
Радвам се да гледам деградирали плазмодии да се базикат. Няма нищо по нисшо. ;)

Глупи, дете в първи клас ще напише по-смислено и стилистично издържано изречение. Включваш се неадекватно, колкото да излееш злоба.

Пред това да се хваля с некви ламарини, аз предпочитам да създавам комфорт на животинки. Няма да се извинявам затова, че не съм достатъчно ограничена, за да оценявам като успех придобиването на некви вещи. Не това е мисията ни в живота. По-висшите духом поне знаем кое не е. ;)

п.с. искам да ви видя точно двамата с ремайна как ''нямате нищо и сте щастливи''. Щото вие си ходите с наколенките и сте винаги в крак с правата директива.
 
Ей го икономическия съюз и рентабилните му директиви

1705854810774.png
 
Със сигурност не е някой загубеняк да се влачи по форумите, за да ти критикува покупките. ;)
Хоп, пак опашата лъжа. Всеки 3ти или 4ти пост и на двама ви е как обяснявате какви неуспели некадърници сме неможещи да си позволим щастието на лизинга.

Поне само с два поста показахте на всички какви жалки коплексари сте и двамцата. Свободата, щастието и успеха не са преминаването на граници или карането на кола за 25 хиляди нито отваряне на офиси по села и паланки , трудно се разбира от бедни духом и умствено ограничени хора.
 
Последно редактирано:
Глупи, дете в първи клас ще напише по-смислено и стилистично издържано изречение. Включваш се неадекватно, колкото да излееш злоба.

Пред това да се хваля с некви ламарини, аз предпочитам да създавам комфорт на животинки. Няма да се извинявам затова, че не съм достатъчно ограничена, за да оценявам като успех придобиването на некви вещи. Не това е мисията ни в живота. По-висшите духом поне знаем кое не е. ;)

п.с. искам да ви видя точно двамата с ремайна как ''нямате нищо и сте щастливи''. Щото вие си ходите с наколенките и сте винаги в крак с правата директива.
Много оригинални мисли, трол.

Супер, че мислиш за околните животни, в крайна сметка те ще ти останат накрая.

Аз си имам както животни около мен, така и семейство, потомство и комфортното им пребиване на този свят грам не мисля, че е грандомания, а стандарт, за който всеки ден се боря, което са правили и родителите ни. За жалост друг мерител от това какъв статус и какъв комфорт си постигнал не мисля, че има, духовното го остави на страна, всички обичаме повече душите и живото, а не материала. Това не може да е оправдание. За жалост повечето много духовно извисени сме ги виждали, трудно ги различавам от клошарите навън. За да помогнеш на повече се иска и средства, не само желание. ;)

Пак ще го напиша, няма нищо по-важно от хората, и винаги ще е така.
 

Горе