За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Хоп, пак опашата лъжа. Всеки 3ти или 4ти пост и на двама ви е как обяснявате какви неуспели некадърници сме неможещи да си позволим щастието на лизинга.

Поне само с два поста показахте на всички какви жалки коплексари сте и двамцата. Свободата, щастието и успеха не са преминаването на граници или карането на кола за 25 хиляди нито отваряне на офиси по села и паланки , трудно се разбира от бедни духом и умствено ограничени хора.
Явно си по-голям кретен, отколкото си мислех. Къв кредит бе, путьо. Шибат комплексар си ти, лошото в твоя случай, че безпишковец си си бил винаги, но сега си си намерил Европа да ти е виновна. Какво си винял преди това, не искам да знам, но знам с какво ще те запомнят другите, които може би ти се смеят зад гърба. Някой ден като импотентното ти пикало направи поколение, искам да ги храниш духовно. ;)
 
Явно си по-голям кретен, отколкото си мислех. Къв кредит бе, путьо. Шибат комплексар си ти, лошото в твоя случай, че безпишковец си си бил винаги, но сега си си намерил Европа да ти е виновна. Какво си винял преди това, не искам да знам, но знам с какво ще те запомнят другите, които може би ти се смеят зад гърба. Някой ден като импотентното ти пикало направи поколение, искам да ги храниш духовно. ;)
Ясно умствен капацитет на амеба. Идеята е никой да не те помни и още по-малко да знае какво или какъв си. Нека се смеят зад гърба ми по-хубаво от това няма. Нито искам, нито търся признание.

Не разбираш и няма и да разбереш сега, но когато се случи и осъзнаеш как ес е унищожил държавата ти и как след това няколко поколения твой наследници ще плащат за гонения от теб стандарт вече ще е късно.

Разбира се остава и момента в като един истински европитек да се интересуваш само от собственото си добруване което е доста видно до сега и води до логичния ти край някой ден в старчески дом омазан с всякакви хубави неща ;)
 
Пак ще го напиша, няма нищо по-важно от хората, и винаги ще е така.

Хубаво, ама защо се налага да го изтъкваш в специален пост? И защо се пънеш да внушаваш, че ако не създадеш деца си лош човек. Па чак и сравнява с клошарите. Толкова си глупав, че участието ти в темата се свежда до празни обиди.

Човек би очаквал такъв преуспял бизнесмен с перфектно семейство да е по-ларж, а не дребно злобарче. Класически мекопишковец с комплекси.
 
води до логичния ти край някой ден в старчески дом

Интересното е, че повечето обитатели на такива институции имат деца. Сигурно и те на по-млади години са натяквали на останалите колко са велики.
 
Интересното е, че повечето обитатели на такива институции имат деца. Сигурно и те на по-млади години са натяквали на останалите колко са велики.
Виждаш точно такъв преставител в предходните постове.... Човека е е облъчен с мантрите за стандарт на живот. Че ако не бъде успешен в очите на другите значи живота му е пропилян. Задължително трябва говорят и да го помянт само с добро и прочие.... Малко ми става тъжно за него:cry:
 
Хубаво, ама защо се налага да го изтъкваш в специален пост? И защо се пънеш да внушаваш, че ако не създадеш деца си лош човек. Па чак и сравнява с клошарите. Толкова си глупав, че участието ти в темата се свежда до празни обиди.

Човек би очаквал такъв преуспял бизнесмен с перфектно семейство да е по-ларж, а не дребно злобарче. Класически мекопишковец с комплекси.
Точно това не знам къде си го прочела, но го отдава на отклоненията вече, които се появят с възрастта. Повярвай ми, доста съм ларж, помогнал съм на повече хора, отколкото ти на животни. За това да ви имам и духовните ценности, ако това го намирате за хвалене да се помага. За мен е нормално това, както за вас е ненормално да имаш. Шибани комплексари сте вие.
 
Виждаш точно такъв преставител в предходните постове.... Човека е е облъчен с мантрите за стандарт на живот. Че ако не бъде успешен в очите на другите значи живота му е пропилян. Задължително трябва говорят и да го помянт само с добро и прочие.... Малко ми става тъжно за него:cry:
Да ти става тъжно за този дето те търпи с импотенцията ти и комплекса свързан с европейските граждани. ;)
 
Виждаш точно такъв преставител в предходните постове.... Човека е е облъчен с мантрите за стандарт на живот. Че ако не бъде успешен в очите на другите значи живота му е пропилян. Задължително трябва говорят и да го помянт само с добро и прочие.... Малко ми става тъжно за него:cry:

За мен е все тая кой колко е успешен. Това, което ме дразни, е опитът да се правят внушения от типа: ''аз имам скъпа кола, следвателно моята теза е правилна, а вие сте дегенерати''. На такъв тъпанар как да му отговориш? Или пък оня, дето ме изяде с парцалите, понеже имам котки - голям грях да обичаш животните и да се грижиш добре за тях.
 
За мен е все тая кой колко е успешен. Това, което ме дразни, е опитът да се правят внушения от типа: ''аз имам скъпа кола, следвателно моята теза е правилна, а вие сте дегенерати''. На такъв тъпанар как да му отговориш? Или пък оня, дето ме изяде с парцалите, понеже имам котки - голям грях да обичаш животните и да се грижиш добре за тях.
Аз също го мразя, за това не съм го споделял, а и не мисля, че съм интересен на хората. Всеки сам си избира мерител. ;)
 
Аз също го мразя, за това не съм го споделял, а и не мисля, че съм интересен на хората. Всеки сам си избира мерител. ;)
Чакай сега да се разберем.

До преди няколко поста беше успешен и прогресивен щастлив като кастриран пес на одеало пред камината, а ние жалки отрепки без бъдеще и за смях на жабите.

Сега обаче си бялата мишка Маева и не се интересуваш какво мислят хората за теб ( друга песен беше 3-4 поста назад ). Ти си дявола на доброто и вършееш в сенките...
 

Мъж е удушен в автомобила му в квартал "Драгалевци"


Някак съм горд с това престъпление. Удушила го жена му някак си европейско е. Не каот да го утепа с мотиката на къра като проста селянка...

Въпроса е, че в годината наДървения дракон да внимаваме колко ще ни го навървят ....
 

Мъж е удушен в автомобила му в квартал "Драгалевци"


Някак съм горд с това престъпление. Удушила го жена му някак си европейско е. Не каот да го утепа с мотиката на къра като проста селянка...

Въпроса е, че в годината наДървения дракон да внимаваме колко ще ни го навървят ....
За какво си говорихме. :D
 
А познайте къде сме в класацията. Всъщност, доста ласкаво ни описаха. Дори не споменаха корупцията.

 
Робе, ти какво караш? Лада?
А бе офисен планктон, няколко пъти съм ти казал вече: палячовчи като теб мога да купя и продам на килограм. BTW в поста ясно пише ефка. Така че хайде марш в джирата да броиш кравешки лайна ...
 
Последно редактирано:
А бе офисен планктон, няколко пъти съм ти казал вече: палячовчи като теб мога да купя и продам на килограм. BTW в поста ясно пише ефка. Така че хайде марш в джирата да броиш кравешки лайна ...
Лицемерието ви е супер. Нямате проблем с техните творения, но имате проблем с техните навици. :)
Като цяло, само да знаете, ЕП и Европа не са едно и също. И протестите там много добре го доказват. Както Русия е тяхното джудже, никой не умира за неговото управление. А ако го иска, значи са по-тъпи отколкото си мислех.

Всъщност за претенциите които имаш си доста лесен за манипуларани 🤭
Мне, не съм, просто пак да напиша че връзката ти е доста нелогична, като целия ти мисловен процес.
 
Лицемерието ви е супер. Нямате проблем с техните творения, но имате проблем с техните навици. :)
Като цяло, само да знаете, ЕП и Европа не са едно и също. И протестите там много добре го доказват. Както Русия е тяхното джудже, никой не умира за неговото управление. А ако го иска, значи са по-тъпи отколкото си мислех.


Мне, не съм, просто пак да напиша че връзката ти е доста нелогична, като целия ти мисловен процес.
Прочети внимателно целия си пост и после ако искаш ще му направим разбор. Знам, трудно е. Стъпка по стъпка ще те насочваме към просвещението.
 
ЕП и Европа не са едно и също.
Добрутро! - в смисъл '' сети ли се най-после?''

ЕС изостави всякакво преструване, че защитава интересите на Европа – отрязвайки сам себе си от енергия и търговия с партньора си Русия и санкционирайки сам себе си. Тод идентифицира, вярно, че оста Париж-Берлин бе заменена от оста Лондон-Варшава-Киев: което беше „краят на Европа като автономен геополитически играч“. И това се случи само 20 години след общата опозиция на Франция-Германия против неоконсервативната война срещу Ирак.

Точно това се опитваме да ви вкараме в кратуните. Ние не сме против Запада и Европа (поне аз не съм), а срещу самоубийствената политическа доктрина, в която се изроди икономическия съюз.

Ако решиш да погледнеш безпристрастно ползите за България от членството ни в ЕС, ще установиш, че само улесняването на емиграцията може да се разглежда като плюс. Друг е въпросът дали наистина е такъв.

1705911334632.png
 
Добрутро! - в смисъл '' сети ли се най-после?''



Точно това се опитваме да ви вкараме в кратуните. Ние не сме против Запада и Европа (поне аз не съм), а срещу самоубийствената политическа доктрина, в която се изроди икономическия съюз.

Ако решиш да погледнеш безпристрастно ползите за България от членството ни в ЕС, ще установиш, че само улесняването на емиграцията може да се разглежда като плюс. Друг е въпросът дали наистина е такъв.

Виж файлът 31809
Човек то това е масово по цял свят. Никой не харесва политиката, която води правителството му. За жалост при нас е най-добрия пример. Но както тук има минуси, така и в другите режими има, и реално темата е за или против, като се набляга на идеята кое е по-малкото зло и от там вече идват тия търкания. Така, че "Доброто утро" е казано много отдавна, идва на ред "Как те?" и "Защо така се чувствате?" :D
 

Горе