За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Швеция, Полша, Швейцария, ЮК - всичко тва е под ботуша на Путин. Само като им видиш аргументите и се чудиш кой им връзва обувките на тия.
 
Казусът е най-вече геополитически. С влизането на еврото ще сме закотвени към запада в така желания двуполюсен свят на Путин, където със Северна Корея, Китай и мюсюлманите си мерят пилоните за превъзходство, а докато това стане факт, този ходещ скелет на батерии и подобни на него патрЕоти ще бълват глупости по цял ден.

А, и тука ли до Путин опряхме? :D
Не го ли съсипахме достатъчно - санкции му наложихме, паметник махнахме, ... голямо клатене беше 2 години. Да му дадем малко почивка викам 🤭

 
Гледай/слушай обясненията на Сарийски и ще стане ясно.

Айде, двама големи: наш Симо и другия любим доцент.


 
Швеция, Полша, Швейцария, ЮК - всичко тва е под ботуша на Путин. Само като им видиш аргументите и се чудиш кой им връзва обувките на тия.

Руско-българския чипиран трол сравнява България и Швейцария по геополитика и икономика.... 😀
 
Руско-българския чипиран трол сравнява България и Швейцария по геополитика и икономика.... 😀

Нищо подобно не правя. Просто ти се смея на малоумните аргументи в полза на CBDC.
 
Нищо подобно не правя. Просто ти се смея на малоумните аргументи в полза на CBDC.

Нищо подобно не прави хахаха

Не е лесно на троловете, които са денонощно по форумите да громят запада.

Швеция, Полша, Швейцария, ЮК
 
Нищо подобно не прави хахаха

Не е лесно на троловете, които са денонощно по форумите да громят запада.
Ти наистина ли си толкова тъп? Я виж пак в какъв контекст споменавам въпросните държави. Тва с геополитиката си е твой сърбеж - не ми го приписвай на мене.
 
Ти наистина ли си толкова тъп? Я виж пак в какъв контекст споменавам въпросните държави. Тва с геополитиката си е твой сърбеж - не ми го приписвай на мене.

Значи аз пиша пост за геополитика

Казусът е най-вече геополитически. С влизането на еврото ще сме закотвени към запада в така желания двуполюсен свят на Путин, където със Северна Корея, Китай и мюсюлманите си мерят пилоните за превъзходство, а докато това стане факт, този ходещ скелет на батерии и подобни на него патрЕоти ще бълват глупости по цял ден.

Трола

Швеция, Полша, Швейцария, ЮК - всичко тва е под ботуша на Путин. Само като им видиш аргументите и се чудиш кой им връзва обувките на тия.

Ясно е, че изброените държави са несравними с България по икономика и геополитика. В чипирания ти мозък е имало и контекст ли? Вече ме заинтригува и чакам да го споделиш, докато кършиш китки, че ще те контролират с CBDC.
 
Значи аз пиша пост за геополитика



Трола



Ясно е, че изброените държави са несравними с България по икономика и геополитика. В чипирания ти мозък е имало и контекст ли? Вече ме заинтригува и чакам да го споделиш, докато кършиш китки, че ще те контролират с CBDC.

Болния мозък с фобия от ''руското влияние'' се мъчи да бъде духовит. Няма какво да ти обяснявам. Ти твърдиш, че еврото ще ни закове към запада и ще ни спаси от руското влияние - което е дебилизъм на квадрат.

Давам ти примери с държави, които отдавна са в западната сфера на влияние, без да са обвързани с единната валута. Аргуменитите ти са точно толкова тъпи, колкото и страхът ти от руското влияние. Геополитиката НЕ може и НЕ трябва да бъде водещ аргумент, когато става дума за икономическите интереси на държавата ни. С тоя васалитет към запада до тука я докарахме.

п.с. За жалост, дигиталното евро не е имагинерна опасност, каквито са болните ти страхове. Просто трябва мааалко да се информираш. Свободен си.
 
Болния мозък с фобия от ''руското влияние'' се мъчи да бъде духовит. Няма какво да ти обяснявам. Ти твърдиш, че еврото ще ни закове към запада и ще ни спаси от руското влияние - което е дебилизъм на квадрат.

Давам ти примери с държави, които отдавна са в западната сфера на влияние, без да са обвързани с единната валута. Аргуменитите ти са точно толкова тъпи, колкото и страхът ти от руското влияние. Геополитиката НЕ може и НЕ трябва да бъде водещ аргумент, когато става дума за икономическите интереси на държавата ни. С тоя васалитет към запада до тука я докарахме.

п.с. За жалост, дигиталното евро не е имагинерна опасност, каквито са болните ти страхове. Просто трябва мааалко да се информираш. Свободен си.

Даваш пример, че си чипирана. За другото си изредила държави, които си имат конвентируеми валути (вие с руско-българската дружба едва ли знаете какво е това) и НЯМАТ нужда от евро. Тези държави също така няма как да са геополитически подвластни на Русия. А разликата м/ду руските тролове като теб и подобните на теб, но с пари, е че те си държат спестяванията в евро и долари.

Даже и Киро брейка има някоя и друга гънка в мозъка за разлика от теб...


https://t.me/kirobreikaofficialchenall/118
 
геополитически подвластни на Русия.

И болестта, и рецептата за нейното лечение са плод на сериозно психическо заболяване - параноя. Цифрова валута, контролирана изцяло от държавата, няма как да бъде панацея за каквото и да е. Свободен си!
 
И болестта, и рецептата за нейното лечение са плод на сериозно психическо заболяване - параноя. Цифрова валута, контролирана изцяло от държавата, няма как да бъде панацея за каквото и да е. Свободен си!

Турски поток с финансиране от България в полза на Русия е физическо заболяване на чипирани като теб...
 
Значи аз пиша пост за геополитика



Трола



Ясно е, че изброените държави са несравними с България по икономика и геополитика. В чипирания ти мозък е имало и контекст ли? Вече ме заинтригува и чакам да го споделиш, докато кършиш китки, че ще те контролират с CBDC.
Виждам вече даже не излизаш от режим бита лисица 🤣 Лично Путин е наредил да не се приема еврото в България, Полша, ЮК и т.н.
 
Полицията в Пловдив арестува 10 души, участвали в организирана престъпна група, продавала в сайтове китайски строителни инструменти за немски.

Още европейци ама на косъм не устискаха до свободния без превалутиране пазар 🤭 Да не е някой от тука? Признайите си кой намаза ските на някой колега 🤣

През септември миналата година е получена информация за лица, които разпространяват строителни инструменти от различен вид, закупени от Китай, рекламирайки ги чрез обяви в интернет като произведени в Германия, коментира директорът на Областната дирекция на МВР старши комисар Георги Чергов. Стоките са изпращани чрез куриерски фирми.
 
Ок, трудно ти е с плюсовете, кажи поне нещо за негативите?
Преди да ти давам плюсове и минуси, кажи какво е твоето виждане за решението, какво трябва да направим в този случай? Отговаряш ми на въпроса с въпрос, не е възпитано.

Гледай/слушай обясненията на Сарийски и ще стане ясно.
Тоест ти си фен на Сарийски значи неговото мнение е правилно, а на другите икономисти грешно?

Някъв много сложен въпрос задавам явно, ние реално сме в еврозоната - вързани сме за еврото и ЕЦБ ни определя монетарната политика. Какво е решението, влизаме изцяло, излизаме от борда или стоим така?
 
Последно редактирано:
"Back then we had a Wonder Woman, now we have to wonder if it is a woman."

Щом изкочи със списък, явно и ти не си пропуснал негативите у твойта..

Иначе по-темата, дай плюсовете.
В случай, че си много спънат да си ги намериш или извадиш в главата, пускам ти ги тук:



Като в първата точка малко са се заблудили тук, защото лева от много време няма стойност, държи го борда, приравнявайки го към еврото. Точно 3 също е съмнителна, защото риска при отвързване от борда е в пъти по-голяма. ;)

Колкото до това кой как си е избирал половинката, всеки го прави с такива изводи, като и с годините има и база за сравнение. Кой колко е гледам е друг въпрос. ;)
 
Айде, двама големи: наш Симо и другия любим доцент.


Този е някакъв бесен русофил, който плесна навсякъде с глупостите си. Гледай го при Любо Жечев, дрън та пляс.

Но съм фен на Крумов, ние си говорим сериозни неща, той си бае неговото...пуска някакви линкове, кой от кой по неадекватен. Поне нандито може да се чувства като не най-тъпата в темата. Човекът обира здраво дъното.
 
Турски поток с финансиране от България в полза на Русия

Да, много лошо щеше да бъде. Добре, че господарите (пардон, партньорите) го спряха. Сега нека Ердоганя се чуди кво да прави с тоя газов хъб, от който дърпаме и ние, ама си плащаме тройно, вместо да влачим комисионни, транзитни такси и так дале.

Те (същите господари) така спасиха и немците. 70% набута швабата в северните потоци, та да лапа Путлер. Наааа! "Тупан ше праите от мене" - имаше такъв виц. ;)

Като цяло, човек, който формира позицията си с долната глава (''аз си пиша с една укро-ди-джейка''), не бива да се взема насериозно. :)

ние си говорим сериозни неща,

Хеле па ти! Най-вече ти... :rolleyes:
 
Този е някакъв бесен русофил, който плесна навсякъде с глупостите си. Гледай го при Любо Жечев, дрън та пляс.

Но съм фен на Крумов, ние си говорим сериозни неща, той си бае неговото...пуска някакви линкове, кой от кой по неадекватен. Поне нандито може да се чувства като не най-тъпата в темата. Човекът обира здраво дъното.
Е колко да са сериозни след като никой не взема България на сериозно?
 
В случай, че си много спънат да си ги намериш или извадиш в главата, пускам ти ги тук:



Като в първата точка малко са се заблудили тук, защото лева от много време няма стойност, държи го борда, приравнявайки го към еврото. Точно 3 също е съмнителна, защото риска при отвързване от борда е в пъти по-голяма. ;)

Колкото до това кой как си е избирал половинката, всеки го прави с такива изводи, като и с годините има и база за сравнение. Кой колко е гледам е друг въпрос. ;)
Ето сериозно малко

https://money.bg/finance/zashto-balgariya-ne-tryabva-da-priema-evroto.html

Мен живо ме интересува тази част:

- веднъж присъединена във валутния съюз България никога няма да може да излезе...

доста интересно не мислиш ли? Дали ако цялата схема се окаже пагубна за държавата някой може да ни спре да се махнем?
 

Горе