За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Консервативно християнско семейство се премества от Канада в Русия.
Причини: нема икономически перспективи + прогресивни джендерастки промивки (още от училище).

 
Консервативно християнско семейство се премества от Канада в Русия.
Причини: нема икономически перспективи + прогресивни джендерастки промивки (още от училище).

Сега еврошебеците ще нахранят и теб и канадците , споко 🤭
 
Преди да ти давам плюсове и минуси, кажи какво е твоето виждане за решението, какво трябва да направим в този случай? Отговаряш ми на въпроса с въпрос, не е възпитано.

Вижда се чий въпрос е първи. Бъди възпитан.
 
Вижда се чий въпрос е първи. Бъди възпитан.

Тоя си го пропуснал явно.

Разликата е, че ние сме в борд вързан към Еврото (с единия крак вътре) и така или иначе ЕЦБ ни определя монетарната политика, въпроса е искаме ли да се възползваме от плюсове като влезем и с другия крак или ще влачим само с минусите?
 
Тоя си го пропуснал явно.
Хахаха, ми не съм. Тука караш аудиторията да си зададем въпроса - "искаме ли да се възползваме от плюсове като влезем и с другия крак или ще влачим само с минусите?"

Аз си го зададох, обаче за да премеря какво е моето "искане" трябва да знам какви са тия + и -, за които говориш. Даже не се подразбира, че чакаш конкретен отговор и то от мен.

Иначе ме тормозиш за "идеята" ми, която възникна като въпрос след като те питах за плюсовете. Както се и вижда в поста по-горе.
 
В случай, че си много спънат да си ги намериш или извадиш в главата, пускам ти ги тук:



Тва ли е?

5 реда празни приказки, а реално нищо конкретно, освен че бай бизнесмЯна ше можел по-лесно да сравнява цените и че ше се спести някой лев от превалутиране.. нищо по-разлипно от това, което се дъвчи и тук.

И мнението на Чатът. ХХаха..

Ок, сАгласих са - хайде в зоната.
 
Ето сериозно малко

https://money.bg/finance/zashto-balgariya-ne-tryabva-da-priema-evroto.html

Мен живо ме интересува тази част:

- веднъж присъединена във валутния съюз България никога няма да може да излезе...

доста интересно не мислиш ли? Дали ако цялата схема се окаже пагубна за държавата някой може да ни спре да се махнем?
Това са глупости, излизане има, но това е черен сценарии и е свързано с разпада на валутата и ЕС като идеология. И къде точно се позиционираш ти като не си с международна валута, дори държаща те частично чрез борд за топките? Нещо не сте много премислили нещата преди да изказвате мнения. Нещо типично за мрънкащите цифки.
Тва ли е?

5 реда празни приказки, а реално нищо конкретно, освен че бай бизнесмЯна ше можел по-лесно да сравнява цените и че ше се спести някой лев от превалутиране.. нищо по-разлипно от това, което се дъвчи и тук.

И мнението на Чатът. ХХаха..

Ок, сАгласих са - хайде в зоната.
Има и други ресурси, но ако те мързи да ги търсиш, сигурно ще те мързи и да ги осмислиш и като цяло и двамата си губим взаимно времето.
 
Специално за оня с фобия от руското влияние и вярата в безкрайните възможности на Анонимните

1706178964550.png
 
Да, много лошо щеше да бъде. Добре, че господарите (пардон, партньорите) го спряха. Сега нека Ердоганя се чуди кво да прави с тоя газов хъб, от който дърпаме и ние, ама си плащаме тройно, вместо да влачим комисионни, транзитни такси и так дале.

Те (същите господари) така спасиха и немците. 70% набута швабата в северните потоци, та да лапа Путлер. Наааа! "Тупан ше праите от мене" - имаше такъв виц. ;)

Като цяло, човек, който формира позицията си с долната глава (''аз си пиша с една укро-ди-джейка''), не бива да се взема насериозно. :)



Хеле па ти! Най-вече ти... :rolleyes:

Хахах формирал съм позицията си, защото съм писал с диджейка. Трол плоскоземен, с тази жена работех, когато публикувах поста й от първа ръка, както се казва на ракетните руски удари, които бяха на площада пред апартамента й, а наритива беше, че целят военни обекти. По това време глупави тролове като теб още не вярваха, че Русия напада Украйна. Дай пак сравнение на България с Швейцария да се върнем на темата. Денонощните руско-български патрЕоти ме забавлявате много...
 
Дай пак сравнение на България с Швейцария

Давам пак: И България, и Швейцария не са в еврозоната, защото са изцяло обсебени от ''руското влияние" - логика на ученик от 2-ри клас, първи срок в помощно училище.
 
Давам пак: И България, и Швейцария не са в еврозоната, защото са изцяло обсебени от ''руското влияние" - логика на ученик от 2-ри клас, първи срок в помощно училище.

Логиката ти е на малоумен и чипиран трол от предучилищната... Швейцарския франк ще си го обменят в почти целия свят, докато нашето левче където и да идеш ще го използваш по голяма нужда. За бизнеса важи същото. Но какво ли я интересува Nanditroll бизнеса... Я кажи сега на аудиторията как ще ви контролират във вашето село с дигиталното евро?
 
Лавров осъжда нападението на САЩ срещу техните подвастни талибанчета хутите. Ще си нападат всеки кораб, който мине и после рев до небесата при ответен удар. От това следва порция инфлация тези дни, поради нарушение на маршрутите на доставки! Даже от днес дистрибуторите карат стока на нови цени, като на някои са с 0.80 лв завишени. НАРОДЕ, пази лева, иначе ще има инфлация с еврото...
 
Я кажи сега на аудиторията как ще ви контролират във вашето село с дигиталното евро?
По същия начин, както и във вашето село. Разлика няма да има.

По-горе съм качила клипче с един държавник, който запорира сметките на некви протестиращи... Представи си свят, в който тия хора нямат никакъв достъп до физически пари, а дигиталните са програмируеми - кога, колко и за какво да се харчат.

Това е официално обявено и фактът, че не си се информирал е причината за смешната ти арогантност.
 
По същия начин, както и във вашето село. Разлика няма да има.

По-горе съм качила клипче с един държавник, който запорира сметките на некви протестиращи... Представи си свят, в който тия хора нямат никакъв достъп до физически пари, а дигиталните са програмируеми - кога, колко и за какво да се харчат.

Това е официално обявено и фактът, че не си се информирал е причината за смешната ти арогантност.

Като сметнем, че идиоти като теб са към 2 млн., добавяме пенсионерите, берачите на ягоди като Крумов и ето я действителността в България. Ще си представя и тиранозавър Рекс пред гаража след малко...
 
Ще си представя и тиранозавър Рекс пред гаража след малко...

Вързан там от ''руското влияние'' или още по-лошо - лично от Путин. Анонимните да са ти на помощ.
 
Абе сега като влезнем по въздух и вода може да си джиткаме с частните самолети и яхти насам натам без да ни спират, ебати кефа;)
А ако прескачаме граничните точки трупешката това не е ли пак по въздух;)
 
Хахах формирал съм позицията си, защото съм писал с диджейка. Трол плоскоземен, с тази жена работех, когато публикувах поста й от първа ръка, както се казва на ракетните руски удари, които бяха на площада пред апартамента й, а наритива беше, че целят военни обекти. По това време глупави тролове като теб още не вярваха, че Русия напада Украйна. Дай пак сравнение на България с Швейцария да се върнем на темата. Денонощните руско-български патрЕоти ме забавлявате много...
Мен също. Това са по-скоро някакви много силно обременени роби, които отказват да скъсат оковите си, тежка форма на мазохизъм с привкус на стокхолмски синдром. Това ме кара да седя в тези теми, да видя какво реално мислят болните хора и като цяло да имам някакъв поглед върху упадъка в БГ. Виж я тази лудата, после погледни Крумов и постовете му, а след това и Новата.....тотално не са тук. Всеки си дрънка неговото, което ме навежда на мисълта, че посещават различни психиатрични заведения, но са със сходни диагнози. Чат-пат влиза и онова момче с глиганския аватар, но той е доста по-умерен, явно има доста какво да губи, ако мине напълно русофил и почне да плещи насам натам, че е такъв. Другите няма какво да губят. Личи си и по времето, изкарано тук да пишат и по енергията, която хвърлят за да напишат поредната глупост.
 

Горе