За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Като сметнем, че идиоти като теб са към 2 млн., добавяме пенсионерите, берачите на ягоди като Крумов и ето я действителността в България. Ще си представя и тиранозавър Рекс пред гаража след малко...
Ти не беше ли в ремисия? Ясно, пак състоянието пак се е влошило ...
 
Последно редактирано:
силно обременени роби, които отказват да скъсат оковите си, тежка форма на мазохизъм с привкус на стокхолмски синдром.
Със същата сила (даже по-голяма) важи за хора, които са ок с всички безумия на джендър-либералния запад, особено с безумията на ЕС. Само вие не сте разбрали, че Европа се тресе от протести. Протестират обикновените хора, за които вашият блян е откровена робия.

Личи си и по времето, изкарано тук да пишат
Ти си от най-активните, но както всички тъпи хора, и ти нямаш реална оценка за себе си.
 
Има и други ресурси, но ако те мързи да ги търсиш, сигурно ще те мързи и да ги осмислиш и като цяло и двамата си губим взаимно времето.

Ясно, твоите лични плюсовете са описани като ресурс в интернет. То като цяло нищо ново.. или приятел ти е разказал или си прочел нещо из нета.
 
Мен също. Това са по-скоро някакви много силно обременени роби, които отказват да скъсат оковите си, тежка форма на мазохизъм с привкус на стокхолмски синдром. Това ме кара да седя в тези теми, да видя какво реално мислят болните хора и като цяло да имам някакъв поглед върху упадъка в БГ. Виж я тази лудата, после погледни Крумов и постовете му, а след това и Новата.....тотално не са тук. Всеки си дрънка неговото, което ме навежда на мисълта, че посещават различни психиатрични заведения, но са със сходни диагнози. Чат-пат влиза и онова момче с глиганския аватар, но той е доста по-умерен, явно има доста какво да губи, ако мине напълно русофил и почне да плещи насам натам, че е такъв. Другите няма какво да губят. Личи си и по времето, изкарано тук да пишат и по енергията, която хвърлят за да напишат поредната глупост.

Полезните идиоти на РФ нямат свършване. 😀 На смени са тук и в социалките, с денонощно присъствие.
 
Полезните идиоти на РФ нямат свършване. 😀 На смени са тук и в социалките, с денонощно присъствие.
Да, и простотията им не спира да блика от всеки ъгъл. А тезите им са брутално объркани и адски неадекватни спрямо съвременния свят.
 
Ясно, твоите лични плюсовете са описани като ресурс в интернет. То като цяло нищо ново.. или приятел ти е разказал или си прочел нещо из нета.
Що, ти от къде черпиш? От гълъби или димни сигнали? Защо простееш само не мога да разбера.
Повечето неща, за които говоря, ако си чел добре, съм ги видял със собствените си очи. Тия руските тези не знам вие как точно сте ги видели. Съмнявам се някой тук да е бил на протест в Русия, да го заметат, па после тук да ми говори за свободата там. :D
 
Повечето са с шапки от алуминиево фолио против облъчване от 5 G и упорито отказват да идат да живеят в рая на изток, докато громят лошия запад по форумите. То от такива хора какво може да се очаква. Това е нивото...
 
Повечето са с шапки от алуминиево фолио против облъчване от 5 G и упорито отказват да идат да живеят в рая на изток, докато громят лошия запад по форумите. То от такива хора какво може да се очаква. Това е нивото...
Да, както се вика и вазелина, с който си мажат отворите идва от запад, но това е друга тема. Тъпак до тъпак.
 
Новата двойка Бийвъс енд Бътхед. И тука ротация, баси.
 
Що, ти от къде черпиш? От гълъби или димни сигнали? Защо простееш само не мога да разбера.
Повечето неща, за които говоря, ако си чел добре, съм ги видял със собствените си очи. Тия руските тези не знам вие как точно сте ги видели. Съмнявам се някой тук да е бил на протест в Русия, да го заметат, па после тук да ми говори за свободата там. :D

Говорим за едно и също, обясняваш ми некви плюсове, дето си ги чел в нета.., а аз очаквам некъв личен пример.. Е, по-назад човека си го каза, важното е той да спести от превалутиране и да си пътува на опашката с "белите" и не го еб.. за глобалната картинка. Та, те тва са си неговите плюсове.. и изцЕло ги уважавам. А ти ми пущаш линкове, кво "мислел" чата..
 
Има шанс да си променим мнението за ЕС след изборите лятоска ;)

1706193896989.png
 
5 реда празни приказки, а реално нищо конкретно, освен че бай бизнесмЯна ше можел по-лесно да сравнява цените и че ше се спести някой лев от превалутиране.. нищо по-разлипно от това, което се дъвчи и тук.
Първо, въпроса го имаш още със зъглавието на темата, много е лесно само да се критикува, без да се дава решение или мнение. Второ, ето затова не дадох плюсове и минуси, щото ще засилиш темата в различна посока и няма да кажеш ти какво мислиш по въпроса.

Ето ти един + със политиката от последните години на теглене на дългове и големи разходи в един момент може курса към еврото да стане 2:1 или 3:1 и ако имаш 10к в банката, на следващия ден ще имаш 5. Следващия етап е падане на борда и честита нова 96г. В момента по-малкото зло е да сме в Еврозоната. Тука може да си направим още един извод, дори и в борд родните политици нямат финансова дисциплина, нямаме бюджет без дефицит от незнам кога.

Ето ти още един, когато си в борд към еврото (реално си с еврозоната но формално не си), оставаш в периферята и си прецакан по презумция. Парите тръгват от Централна Европа и докато дойдат до нас цените вече са много по-високи и честита по-висока инфлация, както и става.

Айде престраши се вече и кажи какво ти е мнението по темата.
 
Последно редактирано:
Говорим за едно и също, обясняваш ми некви плюсове, дето си ги чел в нета.., а аз очаквам некъв личен пример.. Е, по-назад човека си го каза, важното е той да спести от превалутиране и да си пътува на опашката с "белите" и не го еб.. за глобалната картинка. Та, те тва са си неговите плюсове.. и изцЕло ги уважавам. А ти ми пущаш линкове, кво "мислел" чата..
Колко личен пример от това, че си държа евра в нас? Копейки още няма, ама ще ви пинга като заимам. ;)
Отиваш някъде в ЕС, плаща си с едно нещо, после имаш клиент, който иска да купи от теб услуга от чужбина, даваш му еврова сметка. Ако се сетя за нещо още по-лично ще ти пиша пак. ;) Няма да те забравя. ;)
 
защо 2026 година ? На базата на какво ?
Беднотията от снимката е изображение на базата на какво и как и каква база от данни за прогнози ?
 
Така си представят еврошебеците зоната

money-youngcapital.gif
 
защо 2026 година ? На базата на какво ?
Беднотията от снимката е изображение на базата на какво и как и каква база от данни за прогнози ?
На базата на това, че снимката е осмиваща и отчасти прогнозна. Но за жалост няма да го бъде, ще си одят на *Й сите там.
 

Горе