За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
И двамата нямате напълно реална и осъзната преценка за страните в които живеете.
Дай да видим реалната...

Има един друг интересен факт, че българите се учат на работа, когато отидат в чужбина. Голяма част от хората живеещи в България са страшно мързеливи, но с големи очаквания.
Тука също може да се поспори.

А, ей го на и българопитек по-горе.. веднага сочи берачите на ягоди и складовите работници, ама научилите английски за 3 месеца на касите на увеселителните паркове в САЩ щели да са реализират.. баси промивката :D
 
Дай да видим реалната...


Тука също може да се поспори.

А, ей го на и българопитек по-горе.. веднага сочи берачите на ягоди и складовите работници, ама научилите английски за 3 месеца на касите на увеселителните паркове в САЩ щели да са реализират.. баси промивката :D
Е друго да кажеш, че си въртял бургери в Макдоналдс срещу бране на аспержи 🤭 някак си елитно звучи бригадата...
 
Е друго да кажеш, че си въртял бургери в Макдоналдс срещу бране на аспержи 🤭 някак си елитно звучи бригадата...
Да, или си лежал на дивана, чешейки си макарите. Срамна работа няма, срамното е да седиш на това ниво цял живот. Щото ти и вашите са почнали меринджей първа работа. :D
 
Работа за тях ще има. Нашите пишман русофили ще берат ягоди или ще са по складовете в лошия запад.
Имаше един такъв кретен, подвизащащ се в интернет.... тираджия-русофил, обикалящ Европа, плащаща му европейска фирма и наредил в профила си всякакви хранилки за западащия Запад. Да се смееш ли или да плачеш за него. Тъп на гъз.
 
Последно редактирано:
Шкумба, ай разбери са първо със себе си...

Даваш за пример колко по-зле на удряла инфлацията с HICP
Удряла на щото сме били с борд и в периферията. Ако сме в зоната, немало да е тъй.
Обаче, за да влезнем в зоната... "немалото да е тъй" трябва да го постигнем, докато сме с борд и в периферията.
Да... в дадени периоди можем да го постигнем, идеята е една година преди влизането да сме около 3-те страни с най-ниска инфлация. За шести пък казвам, отразява ни се зле след кризи (ударно печатане на нови пари), точно кот виждаме от таблиците дет си пуснал. Словенците се нацоцаха с дълг, това е една от причините да няма голяма разлика с тях.

Според мен 2025г. е абсудрно да го покрием тоя критерий но ще се направи компромис, като с Хърватия.
 
Последно редактирано:
Бума на еко-туризма в Трън за поредна година не се състоя, за разлика от "поробените" индустриални общини. В най-поробената от хамериканците - Челопеч, живи да ги ожалиш.

Виж файлът 32015
Още като я видях тази ТОП боНба новина се зачудих кога ли някой от вас ще е я изплеска тука като връх на прогреса и европейския подем.....

10 града с яки заплати на 0.01% от населението си и оправихме държавата 🤣 🤣 🤣

Обаче останлите с по 900-1100 бруто заплати който бързо преминават в 700-800 нето тях удобно ги пропускаме. Кво беше другото тея 3 398 лв в Челопеч автоматично стават 3 398 евра и държавата буши кочината със средна заплата над германската като улетим у Шенгеня


main-qimg-040339a3a7e946011094105161bf855d.webp
 
Никой не твърди такова нещо, тва са си твои фантазии. Опитай пак да разкодираш смисъла на поста.
Ти, лично не го твърдиш така е. Достатъчно обаче хора твърдят точно това което съм написал. Дъндито са канадцаи уж :) ама все тая роби или не паричките изтичат извън България, а и не може целия Челопеч да работи в мината.
Друго си е да си с русоробски манталитет и да искаш брюкселска заплата. ;)
Глупав нужник си ти казвал съм ти го. Не е идеята да има брюкселски заплати в Шибеландия. Тряба да си бъде пак България с български заплати и сама да контролира икономиката и бъдещето си.

Виж фермерчетата до къде ги докара ЕС и субсидиите искат само още и още..... Цяла година работят проформа и като не дойдат пари опа дай държавата трябва се грижи.... Ми държавата се грижи 45 години не ви ареса айде свободен пазар, всеки е чорбаджия....Подпрът ги европейските мъде у гъзерете и аман заман държаво помагай 🤭
 
Последно редактирано:
Виж фермерчетата до къде ги докара ЕС и субсидиите искат само още и още..... Цяла година работят проформа и като не дойдат пари опа дай държавата трябва се грижи.... Ми държавата се грижи 45 години не ви ареса айде свободен пазар, всеки е чорбаджия....Подпрът ги европейските мъде у гъзерете и аман заман държаво помагай
Тука няма да се съглася с теб. Не е само за парите, а срещу зелената сделка като цяло и трябва да им бъдем благодарни, защото се борят и за нашия живот, докато ние си седим на задниците и размишляваме. ЕС умишлено унищожава прехраната на всички европейци и това е ясно на всички с повече от една мозъчна гънка. Ирландците се вдигнаха защото искат да им избият кравите, понеже ''замърсяват'' - същото като в Холандия от миналата година.
 
Тука няма да се съглася с теб. Не е само за парите, а срещу зелената сделка като цяло и трябва да им бъдем благодарни, защото се борят и за нашия живот, докато ние си седим на задниците и размишляваме. ЕС умишлено унищожава прехраната на всички европейци и това е ясно на всички с повече от една мозъчна гънка. Ирландците се вдигнаха защото искат да им избият кравите, понеже ''замърсяват'' - същото като в Холандия от миналата година.
Абе, мани ги мешат сделката за да е лачен протеста. Пари искат и ако може държавата да им пази дупетата. Лапат субсидиите, симулират дейност и после дай още пара Клета Майко Българио - не моем истискаме до следващия транш евро пара. Трябва бизин за бавареца и пари за снегорина дето го тегли зимъска...
 
Абе, мани ги мешат сделката за да е лачен протеста. Пари искат и ако може държавата да им пази дупетата. Лапат субсидиите, симулират дейност и после дай още пара Клета Майко Българио - не моем истискаме до следващия транш евро пара. Трябва бизин за бавареца и пари за снегорина дето го тегли зимъска...

Чакай ся, аз говоря за европейските фермери, а не за родните чифличкии-субсидутки. Да, и там скочиха заради налагане на акциз върху горивата, но при фашистките евро-директиви, фермите няма как да оцелеят, ако и горивото им се вдигне. То всъщност това е идеята - да оцелеят само фермите за ядливи инсекти.
 
Чакай ся, аз говоря за европейските фермери, а не за родните чифличкии-субсидутки. Да, и там скочиха заради налагане на акциз върху горивата, но при фашистките евро-директиви, фермите няма как да оцелеят, ако и горивото им се вдигне. То всъщност това е идеята - да оцелеят само фермите за ядливи инсекти.
Аз с наште дадох пример ;)

Там идеята ТКЗС-та по европейски. Накрая собствениците на земята ще са 2-3 определени компании а трактористчетата от протестите ще им бачкат ангария. За дневената порция протеини ;)

Трудно ще го намеря, но ще се постарая има едно интервю мисля с Франсоа Митеран или негов министър навремето когато е идвал в България. Та човека споделил, че това ниво на колективизация и окрупняване ( каквито са били у нас тогава ) на земеделския отрасъл е една от целите на Франция. И ще го постигнат по един или друг начин. Виж разликата само там няма значение дали са социалисти, демократи, десни или средни на власт. Гонят се определни цели за държавата.

Тука благодарение на ЕС и личните траншове към определени политици всеко нов на власт първо почва да разбрида чорапите на предния.... И то не е щото така иска а щото така са му казали. Така и така е ясно, че има издънки и така хем се демонстрира дейност хем се показва колко са зле предходните крайния резултат обаче е 0:0
 
Последно редактирано:
Графикса иноризира Трън, щото не искаха да копат за злато, а в Челопеч си бършели гъзО с кинти, щото канадците плащали ехе...

хамериканците неем идея що ги намеси..

Иначе това се чете на стената на Челопеч, ма предполагам са руски подлоги.
1707328749438.png
 
Само да вметна, че тая диария с Бахар и Пиперов не я четохме и първия път. Тя си има таргет, верно, скромен по численост, но твърд. За болшинството хора е обидно тъпа и точно по лево-атлантически - лицемерна.
 
Ти, лично не го твърдиш така е. Достатъчно обаче хора твърдят точно това което съм написал. Дъндито са канадцаи уж :) ама все тая роби или не паричките изтичат извън България, а и не може целия Челопеч да работи в мината.

Глупав нужник си ти казвал съм ти го. Не е идеята да има брюкселски заплати в Шибеландия. Тряба да си бъде пак България с български заплати и сама да контролира икономиката и бъдещето си.

Виж фермерчетата до къде ги докара ЕС и субсидиите искат само още и още..... Цяла година работят проформа и като не дойдат пари опа дай държавата трябва се грижи.... Ми държавата се грижи 45 години не ви ареса айде свободен пазар, всеки е чорбаджия....Подпрът ги европейските мъде у гъзерете и аман заман държаво помагай 🤭
425691660_7644742672205382_5785191785391739346_n.jpg
 
Тука няма да се съглася с теб. Не е само за парите, а срещу зелената сделка като цяло и трябва да им бъдем благодарни, защото се борят и за нашия живот, докато ние си седим на задниците и размишляваме. ЕС умишлено унищожава прехраната на всички европейци и това е ясно на всички с повече от една мозъчна гънка. Ирландците се вдигнаха защото искат да им избият кравите, понеже ''замърсяват'' - същото като в Холандия от миналата година.

И Киро да ти го обясни, щом не верваш:

 

Горе