За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Графикса иноризира Трън, щото не искаха да копат за злато, а в Челопеч си бършели гъзО с кинти, щото канадците плащали ехе...

хамериканците неем идея що ги намеси..

Иначе това се чете на стената на Челопеч, ма предполагам са руски подлоги.
Виж файлът 32016
Еваля, закопа НСИ-то с 4 коментара у фесбуко.
 
Еваля, закопа НСИ-то с 4 коментара у фесбуко.

Всъщност.. тръгнах от сайта с картата, който се оказва спонсориран от канадците, после видях, че се позовават на НСИ. За съжаление в НСИ не можах да се ориентирам да стигна до средни заплати по общини (ти ако можеш, сподели). Та реших все пак да видя кво мисли местното население.. все пак тях даваме за пример. Е, вижда се.
 
Загуба от печалбата си е легитимен счетоводен термин, на който се позовават и мобилните оператори, и банките, и ЕРП-тата и всичко, де е сложено да дере българска кожа.

Въпросът обаче е глобален и твърде сериозен, за да се фащаме за битовизмите.

п.с. На тоя Брейк никога не съм могла да му изгледам клип. Повече от 5 секунди не съм гледала. Знам, че е от наш'те, ама на мен лично ми е адски дразнещ, при това не само заради ''мьиекия'' диалект. :p
 
Ха, не вярвах, че някога ще го напиша / кажа, но Киро тук е прав и то много.

Виж файлът 32033
Сега без да се заяждаме да те питам помниш ли един спор в който ви казах, че ЕС субсидиите са с цел да съсипят бг земеделието? Няма да влизаме в разпри сега само кажи помниш ли или не? Не беше в тази тема. И не, не е заради лакомията на "земеделците"
 
Сега без да се заяждаме да те питам помниш ли един спор в който ви казах, че ЕС субсидиите са с цел да съсипят бг земеделието? Няма да влизаме в разпри сега само кажи помниш ли или не? Не беше в тази тема. И не, не е заради лакомията на "земеделците"
И аз без да се заяждам и аз да ти напиша, че не го виждам точно така. Киро тук, в това видео, много добре си каза, че това е някаква много долна черта на българския бизнесмен или там какъвто го водят зърнар, която се наблюдава в много сектори, просто на този са решили да не им пускат повече аванта. Субсидиите обикновено, а ако мисли някой обратното е доста наивен, са за да запалят двигателя и да вкарат в нормално движение даден сектор. Такова нещо като неограничени ресурси още не съм чувал да има. Помня, че си го написал, но и тогава и аз написах, че неконкурентните играчи се самозатриват, и тук не говоря за баба Пенка, която има 3 крави и една овошка. Пазарът е отворен все пак. Какво очакваш? Някои ще яде хляб за 7 лева, други няма да могат и ще ядат такъв за 2 лева.

п.с. На тоя Брейк никога не съм могла да му изгледам клип. Повече от 5 секунди не съм гледала. Знам, че е от наш'те, ама на мен лично ми е адски дразнещ, при това не само заради ''мьиекия'' диалект. :p
Като цяло е глупаво копеле, но има прозрения, рядко. Ако си от по-младите щеше да знаеш, че е бил е сводник във В.Търново. ;)
 
Ако си от по-младите щеше да знаеш, че е бил е сводник във В.Търново. ;)

Ти нали беше дЕдото на форума - защо тогава го знаеш?? Колкото до бившата му професия: докато има продаващи, ще има и регулатори на пазара. Нещо като КЕВР. ;)
 
Сега без да се заяждаме да те питам помниш ли един спор в който ви казах, че ЕС субсидиите са с цел да съсипят бг земеделието? Няма да влизаме в разпри сега само кажи помниш ли или не? Не беше в тази тема. И не, не е заради лакомията на "земеделците"

 
Този пак ли ни говори ИСТИНАТА? :D Дано Скайнет не ни нападне.... :D
Страницата е топ..... Купувайте повече български стоки....Еми айде де....искаме да купуваме повече бг стоки.
 
Този пак ли ни говори ИСТИНАТА? :D Дано Скайнет не ни нападне.... :D
Страницата е топ..... Купувайте повече български стоки....Еми айде де....искаме да купуваме повече бг стоки.
Изкоментира всичко несъществено, но не и основното в клипа. Драмата на повърхностния човек..
 
Изкоментира всичко несъществено, но не и основното в клипа. Драмата на повърхностния човек..
Колко точно трябва да си "умна", че да не знаеш, че България губи от всичко и то по много от години. Какво точно да коментирам поредното. Ако имаш време и си приключила с чесането на котето (тук го приемай както искаш), изкоментирай го ти. ;)
 
Колко точно трябва да си "умна", че да не знаеш, че България губи от всичко и то по много от години.
В клипчето човекът (холандец) ти казва защо. ;)
 
Логично е след провала на Гърция, Испания, Италия и излизането на Великобритания всичко усилия на прогнилия съюз да са съсредоточени в стабилизиране на най-новата му жертва. Хърватия ще е лъскавото мънисто закачено на голата кука на която ще клъвнат макаците от България и Румъния...
 
Логично е след провала на Гърция, Испания, Италия и излизането на Великобритания всичко усилия на прогнилия съюз да са съсредоточени в стабилизиране на най-новата му жертва. Хърватия ще е лъскавото мънисто закачено на голата кука на която ще клъвнат макаците от България и Румъния...
Да, да, знаем всички, че теории и оправдания много. НО фактите са си факти.
 
Да, да, знаем всички, че теории и оправдания много. НО фактите са си факти.
Разбира се. Теории и оправдания няма хърватите са едва 3.8 милиона лесно се подпира такава икономика с цел реклама.
 
Момче, те са много малко под нас:


А за 2023-та може би вече са ни минали. ;) Ще видим като излезе статистиката.
Хората не е нужно да имат пари, за да са щастливи
 

Горе