За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Хората не е нужно да имат пари, за да са щастливи
Кажи го на пенсионерите в България и на тия дето бъркат по кофите след като си изхвърлиш боклука.
Не говорим тук толкова за щастие, а за това какви ползи или вреди ще понесем от приемането на еврото и влизането ни в еврозоната.
 
Кажи го на пенсионерите в България и на тия дето бъркат по кофите след като си изхвърлиш боклука.
Не говорим тук толкова за щастие, а за това какви ползи или вреди ще понесем от приемането на еврото и влизането ни в еврозоната.
Демокрация
 
Кажи го на пенсионерите в България и на тия дето бъркат по кофите след като си изхвърлиш боклука.
Не говорим тук толкова за щастие, а за това какви ползи или вреди ще понесем от приемането на еврото и влизането ни в еврозоната.

Бъркащите в боклука и пенсионерите са на това дередже след 90те ( не по време на соц ЛОШ ) и приемането на еврото ще създаде още повече бъркащи по кофите. Ползи малко за около 0.02-0.03 % от населението. Вреди за всички останали за десетилетия напред.
 
417458311_782662910555298_8551775337647380030_n.jpg
 
Не, трябва да си снимате колите, да видим колко западнала е цялата немска индустрия. :D
Притежаването на дадена марка автомобил е критерии за? Преди 30 години може и да е било критерии за нещо. Сега всеки шебек може да си купи ковчег на колела на кредит от всяка марка. Това не означва нито прогрес за него, нито прогрес за компанията произвела автомобила....
 
@Torbalan Trolski , с какво точно трябва да му отговоря на този коментар. Освен с това:

l3psd4s9zi991.jpg

Еми карай Трабант тогава като няма значение. Качи семейството си на Трабант и тръгни към морето 6 часа път. ;)
 
Ми държи цена какво :) наполовина на Х5-та е. Мръсна гъзария 🤭 Скоро ще бъде кажи ми каква соц кола караш за да видя колко си богат. Ще са редки като първите фордове.
Ако говорим за форумното беенве, цаната май беше около 20к ама в лева, т.е. на кантар са...

Tрабантетата от доста време са в графа "ретро".

Една интересна новина от тези дни...
8 бягащи от училище, хванати на летището
МЕМИНГЕРБЕРГ: На 09.02.2024 г., в рамките на граничния контрол, редица семейства отново бяха хванати да пътуват с децата си в училищна възраст, въпреки че в този ден нямаше ваканция. В общо осем случая беше установено, че училищата не са предоставили никакво освобождаване от учебни занятия. Някои родители или настойници са извинили децата си от училище поради заболяване. Това очевидно не им е попречило да пътуват заедно с тях с предварително резервиран полет. В резултат на това граничната полиция е информирала отговорните училищни власти във всички случаи. На отговорните родители или настойници сега се налага глоба за нарушаване на задължителното посещение на училище.
Контролът с отсъствията е доста сериозен.

Вземи едно и за мен като ходиш. ;)
Къде трябва да ходя?
 
Ако говорим за форумното беенве, цаната май беше около 20к ама в лева, т.е. на кантар са...

Tрабантетата от доста време са в графа "ретро".

Една интересна новина от тези дни...

Контролът с отсъствията е доста сериозен.


Къде трябва да ходя?
Да, и тука е така като го освобядя моя поради някаква причина от училище на следващия ден идва пимсо и ме заплашват с срещи с директора 🤭

Аз винаги съмм ги харесвал и едно време и сега. Имат си някакъв чар тея коли.
 

Горе