За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Стотинките обаче ще се печатат под името стотинки, а не евро центове. ;)
Ще се пренесат и същите символи както сега за по-добра разпознаваемост и по-лесно свикване от населението. Помислили са нашите и това е хубаво.
 
Помислили са нашите и това е хубаво.
Това ме подсети за оня виц:

Млад мъж пристига в спешното с разцепена глава, целият в кръв. Докторът го пита:
Какво се случи, бе момче?
-Ами, скарахме се с баща ми, той взе брадвата и ме удари по главата. Обаче с тъпото ме удари. Бащата си е баща.
 
Тъкър:
"Москва е по-красива, по-чиста и по-безопасна от който и да е американски град. Да не говорим за европейски столици като Париж, осрани с лайна и графити, или Лондон, където нейтив англичанки кибичат на улицата и просят дрога."

 
Стотинките обаче ще се печатат под името стотинки, а не евро центове. ;)
Ще се пренесат и същите символи както сега за по-добра разпознаваемост и по-лесно свикване от населението. Помислили са нашите и това е хубаво.
Ето им я тяхната, като се джойнем към Бриск зоната. :D

428122993_383898407720702_1601976208291597282_n.jpg
 
Тъкър:
"Москва е по-красива, по-чиста и по-безопасна от който и да е американски град. Да не говорим за европейски столици като Париж, осрани с лайна и графити, или Лондон, където нейтив англичанки кибичат на улицата и просят дрога."

Този е толкова журналист, като този от Капитал в другата тема. :D

Ако му проследите биографията, ще разберете, че FOX още не могат да се оправят от неговите "професионални" изяви при тях. :D
 
Тъкър:
"Москва е по-красива, по-чиста и по-безопасна от който и да е американски град. Да не говорим за европейски столици като Париж, осрани с лайна и графити, или Лондон, където нейтив англичанки кибичат на улицата и просят дрога."

Ами чудесно! Със сигурност има много красиви места по света, включително и Москва. Кое те развълнува толкова?
 
424714068_7081127541964467_4284623916895969219_n.jpg
 
На тая снимка са се посмяли разни поляци, сърби, унгарци и други източно европейци. Добре, че сме западняци...

428163051_784676757020580_891233493323944936_n.jpg
 
Ако времето което губите да се правите на малоумни и на неразбрали решите да го похарчите да убедите някой в правотата си с различни от мантрите доказателства може и да има някакъв ефект.

До тук разбрахме за някакъв имагинерен свободен пазар ( смях в залата ), лесно минаване на някакви граници ( и сега е така ), някакви инвестиции чрез които едва ли не мед и масло ще текнат от чешмите и да не забравям извендъж от днес за утре вече ще сме бели хора 🤣

Дай сега да видим реалността?
 
Ако времето което губите да се правите на малоумни и на неразбрали решите да го похарчите да убедите някой в правотата си с различни от мантрите доказателства може и да има някакъв ефект.

До тук разбрахме за някакъв имагинерен свободен пазар ( смях в залата ), лесно минаване на някакви граници ( и сега е така ), някакви инвестиции чрез които едва ли не мед и масло ще текнат от чешмите и да не забравям извендъж от днес за утре вече ще сме бели хора 🤣

Дай сега да видим реалността?
Чакаме реалността, да ми мислят неадаптивните динозаври. ;)
 
Според левите медии, домашните градинки с домати имат твърде висок въглероден отпечатък и е добре да се забранят.
Зарзават - само от супермаркета, селяндури и плебеи такива!

 
Последно редактирано:

Горе