За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Няма ли да се адаптираш към екологичните промени и да спреш да ползваш кола, джендърство и тн
Момче, аз с кола не ходя, може да ме засечеш в метрото, линия 2. С кола, ако пътувам някъде на екскурзия в Бг или чужбина, в близките държави. По-еко колко да съм? Да пръцкам 02?
 

"Поздравявам всички мъже, които пият вино, както и ЖЕНИТЕ, които им правят КОМПАНИЯ!"

... а кака си мислеше че като земем властта и ше пие и ше пуши наравно с мъжети на масата 😄
🤭😁😆
 
"Поздравявам всички мъже, които пият вино, както и ЖЕНИТЕ, които им правят КОМПАНИЯ!"

... а кака си мислеше че като земем властта и ше пие и ше пуши наравно с мъжети на масата 😄
🤭😁😆
Няма, няма, ще се делим - вие ще пиете, аз ще ви димя, създавайки задушевна обстановка.
 
Колко пъти трябва да ти се повтаря, че западните компании си въртят бизнеса с Русия?
Нещо повече: 100% съм сигурна, че собственика на въпросната компания лично е отишъл да вземе мярка и да чупи китки пред злия отритнат дикатор. Щото тоя костУм не е конфекция, а е шит по поръчка специално за него.

Наш кондьо и другите като него си мислят, че Песков е ходил до Рим и е успял с дипломатическия паспорт да вкара едно костумче за шефа.

Ся ше кажат: а защо Путин не носи руски костюми? Ами защото Русия не е налагала санкции на италианските модни марки. Може - носи.
 
Нещо повече: 100% съм сигурна, че собственика на въпросната компания лично е отишъл да вземе мярка и да чупи китки пред злия отритнат дикатор. Щото тоя костУм не е конфекция, а е шит по поръчка специално за него.

Наш кондьо и другите като него си мислят, че Песков е ходил до Рим и е успял с дипломатическия паспорт да вкара едно костумче за шефа.

Ся ше кажат: а защо Путин не носи руски костюми? Ами защото Русия не е налагала санкции на италианските модни марки. Може - носи.
Тя била сигурна на 100%. :D

428147343_25691243960474820_551662241593092949_n.jpg
 
Аз СЕА кат са замислих неем познат, който да ползва канадска техника, да се облича с канадска мода и да има канадски автомобил..

Тия канадци ШиСЪ мноУ зле да знайте.
 
Аз СЕА кат са замислих неем познат, който да ползва канадска техника, да се облича с канадска мода и да има канадски автомобил..

Тия канадци ШиСЪ мноУ зле да знайте.
И този не знае къде Канада се вписва в общата картинка Запад - Изток. :D Ти щото имаш повече познати в Русия отколкото в Канада.

Абе все копейка до копейка тук.
 
И този не знае къде Канада се вписва в общата картинка Запад - Изток. :D Ти щото имаш повече познати в Русия отколкото в Канада.

Абе все копейка до копейка тук.

Къде се вписва?

Иначе нали тва ти е логиката... ако немаш познат или ти самия, не ползваш некви вещи от въпросната страна.. да не ти я хвалим - разпад.
 
А на теб, че Руските боклуци не става и са в по-изоставаща част от света. ;)
Да пробвам с думи прости, че да разбереш. Руските неща не са за хора ползващи еднодневки. За изоставане от света ще има да почакаш, света има да ги догонва в доста неща само, че там не се тръби през две минути ако биолози са накарали бълха да пръдне.
 
Да пробвам с думи прости, че да разбереш. Руските неща не са за хора ползващи еднодневки. За изоставане от света ще има да почакаш, света има да ги догонва в доста неща само, че там не се тръби през две минути ако биолози са накарали бълха да пръдне.
Аха, ясно. Виждам те как си взимаш водката и сельодката от Кристала, пускаш си Русия 1. После слагаш ватенката, качваш се в Жигулито и отиваш. Ще ми кажеш ли в коя точно област света се опитва да догони Русия, че ми стана интересно? Нещо малко си в грешка, но то всички с промити мозъци сте така, не съм изненадан. Не намирай за нужно да ми отговарящ, защото знам, че ще са пълни глупости.
 
Ще ми кажеш ли в коя точно област света се опитва да догони Русия, че ми стана интересно?
Силно ще се изненадаш какъв дял от строителството (експорт) на ядрени централи държи росатом.
 
Силно ще се изненадаш какъв дял от строителството (експорт) на ядрени централи държи росатом.
Като тази в Чернобил ли? Не мерси, предпочитам франсетата и американските. ;)

Не са в топ 5:

 
Като тази в Чернобил ли? Не мерси, предпочитам франсетата и американските. ;)
Само мозъците ви са замръзнали на ниво Чернобил. Руската ядрена енергетика междувременно силно еволюира. Ти можеш да предпочиташ и АЕЦ-ове от Френската Ривиера, но скоро ще ползваш ток от АЕЦ Акую - Турция, строена в момента от Росатом.
 
Като тази в Чернобил ли? Не мерси, предпочитам франсетата и американските. ;)

Не са в топ 5:

Няма меме, няма разбиране ...
 
Само мозъците ви са замръзнали на ниво Чернобил. Руската ядрена енергетика междувременно силно еволюира. Ти можеш да предпочиташ и АЕЦ-ове от Френската Ривиера, но скоро ще ползваш ток от АЕЦ Акую - Турция, строена в момента от Росатом.
Да, Господ да ни пази тогава. ;)

Няма меме, няма разбиране ...
За това има и филми за хора като теб:

 

Горе