За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
То затуй "великите сили" са изместиха при камиларите, там си боНбят наред без да очакват некъв по-сериозен отговор... и да може дебилите да им се радват.. колко са "велики".
Израел и великите сили стоят зад атаката на Хамаз и взимането на заложници, за да може да изместят фокуса от Украйна. ЦРУ организира всичко. Не вярвайте на никой, повярвайте ми.
 
Израел и великите сили стоят зад атаката на Хамаз и взимането на заложници, за да може да изместят фокуса от Украйна. ЦРУ организира всичко. Не вярвайте на никой, повярвайте ми.

Така ли си изфантазира коментара ми? Тъжна история.
 
Ох, Европо, Европо...

 
Посолството ни е много по-добор от посолството ви...

 
Посолството ни е много по-добор от посолството ви...



Знаех си, че беге връзката в тая сага е много по-дебела. Един тъпче притежателката на опозиционните акции за милиони, а други отиват тайно до Сибир, тепат рогоносеца и се връщат за официалното събитие в Масква, осигурявайки си алиби-бетон. ;)
 
Знаех си, че беге връзката в тая сага е много по-дебела. Един тъпче притежателката на опозиционните акции за милиони, а други отиват тайно до Сибир, тепат рогоносеца и се връщат за официалното събитие в Масква, осигурявайки си алиби-бетон. ;)
Сега остава да разберем чадър или тесла са ползвали наште 🤭
 
Сега остава да разберем чадър или тесла са ползвали наште 🤭
Ударна доза витамин С, та да му предизвикат тромб. ;)
 
Изобщо не става дума за деня, а за тва че тия не са по-различни от ДаБГ, просто е друго посолството.
Ми не са разбира се. Докато сме в ЕС и без армия винаги ще е едно или друго посолство.
 
Посолството ни е много по-добор от посолството ви...


Рискувам пак да ми бъде лепнат етикет от форумните дебили... ма статията е топ показно за промивка...

Били там в деня на смъртта на Навални
Били там навръх от втората годишнина от конфликта
Отишли там без да предупредят журналятата, дано поне са питали майките си.
Руменчо и той са озовал там барабар Петканов с мъжете.
Възраждане и КортниКокс не били коментирали Навални.

На някой места коригираха промивката щото явно са усетиха за Румбата, който е обявил "озоваването" си в Масква.

Screenshot_20240220-083015~2.png
 
Е, не е новина, че клик-бейт сайтовете си правят измислени сензациики. Проблема за мен е, чий го дирят родни дипатати в страна, която ни е обявила за неприятелска държава?
Е па, може да решили да замазват положението. Неприятелска не означава вражеска както се опитват да ни втълпят от ЕС ;) Нали беше свободна икономика, свободни пазари, демокрация? Може да искат да въртят някакви бизнеси.
 
страна, която ни е обявила за неприятелска държава?

За каква да ни обяви след всички неприятелски действия от страна на слугинажа? Похвално е поне, че използваш точния термин.

Колкото до Румен Петков - той не крие връзките си с посолството на Русия. Напротив, афишира ги много агресивно, защото това е силно непопулярно политическо действие в момента. Щом да поддържаш връзки с ''врага'' е толкова непрестижно, не виждам за какво реват соросоидните парцали? Намекът, че Русия плаща на родни политици е повече от смехотворен. За какво им плаща? Какви успехи в полза на Русия са пожънали въпросните екскурзианти???

Румбата, който е обявил "озоваването" си в Масква.

Като не следите Поглед инфо, така ще е. Ще разбирате впоследствие. ;)
 
Е, не е новина, че клик-бейт сайтовете си правят измислени сензациики. Проблема за мен е, чий го дирят родни дипатати в страна, която ни е обявила за неприятелска държава?

А, кликбейт било.. в статията няма ли отговор на твоя проблем?

Неприятели сме щото сме част от ЕС, хънгритата и те са неприятели. Ма тва е един друг кликбейт.

Иначе правим всичко възможно да си заслужим мястото у листата де...
 
И какво общо имат тези неща с въвеждането на еврото в страната? Навални, Русия и не знам още какво? Или админа да слее двете теми, че най-сетне се стигнат поне 1500 страници.
 
И какво общо имат тези неща с въвеждането на еврото в страната? Навални, Русия и не знам още какво? Или админа да слее двете теми, че най-сетне се стигнат поне 1500 страници.
Аргументът на Нийд че не щял да кара руски коли докара темата дотука.
 

Горе