За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Ах, ох, съгласуванията с американското посолство... :hankey:


ПП: в документа пише "BORISSOV SWALLOWS HARD", което звучи забавно ако се преведе буквално 😄
 
Аргументът на Нийд че не щял да кара руски коли докара темата дотука.
Не съвсем.
Нека се върнем на страницата:


И от там вече рязко стана настроението на бандата, което вилнее в другата тема. ;) Моля, гледайте и тогава коментирайте.

Аз съм за Европа, чакам с нетърпение. И след това ми изречение изчакай да видиш какво следва. ;)
 
Вярно, Блинки къде е? Поне 90% от коментарите в темата са офтопик. Ако е оставил форума на самотек, поне да премести темата в раздел Политика, за да не ми излиза.
 
Вярно, Блинки къде е?
Не го занимавай с глупости. Зает е да настройва бота.

Не на еврото!
Само левове, рубли, юани и там каквато беше валутата на Северна Корея!!!
 
и там каквато беше валутата на Северна Корея!!!
Вон. Кака много решаваше кръстословици като по-млада. ;)

упс, извинете, че не е по темата. Голям рев се изрева, че не говорим за нещо, което, така или иначе не е на дневен ред.
 
Вон. Кака много решаваше кръстословици като по-млада. ;)

упс, извинете, че не е по темата. Голям рев се изрева, че не говорим за нещо, което, така или иначе не е на дневен ред.
Идеално - и на Южна също е вон. Демек ще се закачим за растящи икономики, а не за сриващи се общества и западащи региони като Германия, Франция и прочее имигрантски дупки с изтървана инфлация.
 
Да отровиш човека, да го вкараш в затвора, 310 дни да го държиш в наказателният изолатор, после да го преместиш в най-тежкия затвор - чак отвъд Северния полярен кръг, накрая да го убиеш, а сега не дадеш дори неговия труп на близките, за да бъде погребан
 
Сивилов има видео за Навални отпреди 11 месеца.

 
По темата е. И закривай.. :)

1708529400271.png
 
Е прав е човека, ако и ние можехме да водим собствена монетарна политика без да се нулираме, можеше и ние да си го позлволим това.
Може и да можем, не ни го позволяват. А нулирането ще стане с еврото.
 
Кой не ни го позволява или така ти говорят звездите?
🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

Ако ни позволявах щеше ли дасе води спор за еврото? В предния ми пост не става ли достатчъно ясно колко е голямо руското влияние?
 

Горе