За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Интервю с Овца:

(всяка прилика с участници в темата е случайна)

1708759198686.png
 
Много добро видео

 
429779022_1580551622694528_6398591493508566694_n.jpg
 
Много добро видео

Можеше още в началото на видеото да кажат че подготвят партизанско движение, което ще кулминира в Народен Съд.

Един час увертюра o_O
 
подготвят партизанско движение
Аз не съм особено оптимистичен за положителен краен резултат, но нека видим :)

От Тогедър имат вече партия "ПП Величие" и кметове на 2 места ако не се лъжа.
 
Аз не съм особено оптимистичен за положителен краен резултат, но нека видим :)

От Тогедър имат вече партия "ПП Величие" и кметове на 2 места ако не се лъжа.

Инкубатор за депутати щели да правят :)

И Брейка почвА разни работи да облагородява младежта още преди години, и разни други щяха да правят велики неща... и все още Доган и Бойко са начело 🤭

... та очаквам Доган да купи и въпросните Тугедърски пиленца :) ... като видят субсидийките от ЕУ и от Америка за България..., можеш ли ги вини? :D
 

България създава своя Космическа агенция


Министърът на иновациите подчерта, че България се стреми към Асоциирано членство в Европейската космическа агенция (ЕКА) и устойчиво увеличава членската си вноска.

Боже, боже....
 
Денков: Преди да се разделим бих искал да кажа, че в знак на нашите прекрасни многовековни връзки с Украйна днес подарихме на президента Володимир Зеленски една реплика на меча на хан Кубрат с два различни символа .... "


Зеленски: Не го видях... никакъв меч още.


Денков: Ще го видите. Единият символ е, че свободата се постига с меч, но вторият е че Хан Кубрат, който е живял тук в земите на Украйна и който е първият исторически регистриран в летописите владетел на България, е показал, че за да можете да успеете, трябва да бъдете единни. Има една легенда за него, която ще разкажа. Много се надявам тази легенда, която обикновено се поставя в контекста на българските усилия за оцеляване в трудни времена, в момента да я пренесем в контекста на европейските усилия да се помогне от европейските нации на Украйна, която се намира в затруднение. Това е нашият знак, освен всичко друго, което правим - че сме заедно с вас и в тази битка. И ще бъдем заедно толкова, колкото е необходимо.


Зеленски: Не зная за подаръка, наистина. В повечето държави, когато получавам подаръци, не ги виждам. Обаче всичко това остава в Украйна и това е много важно. Обикновено, когато нещо ни подаряват, винаги казвам, че много, много благодарим.

Дам, мъка и то голяма...
 

Шефът на ГДБОП: Скитникът "Червения пират" вероятно е плашил съдия Цариградска и министри


Нещата стават все по-зле...колкото повече се европейчът павианите толкова по-малоумни неща се представят на обществото като решение на проблемите...

Най-тъжното е, че останалите мандригали, макаци, шебеци и мармозтеки ( това е обществото ) понеже им се казва:
- Вече сте бели европейци?!? - приемат всяка помия за чиста и свята истина....
 
Не евро-белия живот е виновен, а нашенското, личното, българско бездушие. Я при всеки такъв случай да им скачат на циганите колкото хора има наоколо, бързо-бързо ще се научат, че така не се прави. Но вместо това всеки се ослушва, гледа да подмине и не се занимава. Болно ни е обществото и сами го допускаме това.
Няколко пъти давам за пример едно мое преживяване в Хамбург, където негър ми вади оръжение защото съм си позволил да му направя забележка за паркиране на тротоар. Първия минал германец веднага спря и каза, че вече звъни на полиция и ще е свидетел. Негъра изчезна на момента защото знае какво следва. В България това ще се случи точно никога. Иначе всички сме много велики и никой не можел нищо да ни казва, но до момента в който някой не ни стисне за вратлето и не се насе*ем в гащите.
 
Не евро-белия живот е виновен, а нашенското, личното, българско бездушие. Я при всеки такъв случай да им скачат на циганите колкото хора има наоколо, бързо-бързо ще се научат, че така не се прави. Но вместо това всеки се ослушва, гледа да подмине и не се занимава. Болно ни е обществото и сами го допускаме това.
Няколко пъти давам за пример едно мое преживяване в Хамбург, където негър ми вади оръжение защото съм си позволил да му направя забележка за паркиране на тротоар. Първия минал германец веднага спря и каза, че вече звъни на полиция и ще е свидетел. Негъра изчезна на момента защото знае какво следва. В България това ще се случи точно никога. Иначе всички сме много велики и никой не можел нищо да ни казва, но до момента в който някой не ни стисне за вратлето и не се насе*ем в гащите.

По-назад в темата съм пуснала клип с французин, който си разхожда кученцето. Точно се намесиха, ама хич минувачите, докато мангалите се гавреха с човека.

Това е проблем на всички западни общества, където малцинствата се ползват с особени привилегии. У нас е по-вероятно да скочат, ама не навсякъде има скинари. :)
 

България създава своя Космическа агенция


Министърът на иновациите подчерта, че България се стреми към Асоциирано членство в Европейската космическа агенция (ЕКА) и устойчиво увеличава членската си вноска.

Боже, боже....
Какво смешно има паляк? Някой нещо решава да прати, и разбира се бай Ганя му е смешно, а реално е по-голям загубеняк. ;)
 
По-назад в темата съм пуснала клип с французин, който си разхожда кученцето. Точно се намесиха, ама хич минувачите, докато мангалите се гавреха с човека.

Това е проблем на всички западни общества, където малцинствата се ползват с особени привилегии. У нас е по-вероятно да скочат, ама не навсякъде има скинари. :)
Не се притеснявай и тук ще се направят на ударени повечето, не е до мацинства да до самосъзнание. ;)

Иначе е ред да се пусне и нещо свежо от Брейка:


Така и така нандито ще влезе след някой друг пост с цитат от страницата на Руското посолство, та да държим нивото ниско. ;)
 
та да държим нивото ниско.
Ама не се оправдавай с мен, моля. Ти си го държиш такова и в темите, в които не участвам.
 
По-назад в темата съм пуснала клип с французин, който си разхожда кученцето. Точно се намесиха, ама хич минувачите, докато мангалите се гавреха с човека...
Възможно е. Случката, за която разказвам не е във Франция, а в Германия и от преди почти 7 години. Тогава все още разнополовите не бяха настъпили чак толкова и хората се държаха сякаш по-нормално.
Сега си имат райони с наркомани и бездомници, ежедневни смъртни случаи, побоища и прочее...на има-няма 100-200 метра от туристическите маршрути в града. Из цяла Европа се множат тези места по градовете, а в устите на държавните лидери продължава да се въртят фразите как ще се помага на Украйна да воюва, че и войски можел да праща Макрончо. На хората започва да им писва (поне на малкото останали нормални такива) и предполагам протестите ще зачестяват и ще се усилват.
Споменавам го това, въпреки, че не желая да разводнявам темата, защото ме жегна един любителски репортаж в Германия, който гледах наскоро. И по-специално една млада двойка поляци, които са се преместили да работят там, остават без работа и съответно без жилище. Момичето са я пребили, защото била спала една вечер на територията на Х бездомници. Плачеха и двамата, докато други се оплакваха от факта как за бежанците се осигурява жилище, работа и пари, а за идващи легално от ЕС, та дори и германци в нужда - нищо. В Германия ако нямаш адрес (жилище) не можеш да започнеш работа, а ако нямаш работа - няма как да си плащаш за жилище. Така останеш ли на улицата - спукана ти е работата.

Това за тях, обаче тук в България нищо не се е променило. Още помня преди 18-19 години като ми се развали колата на центъра на градче край Варна - всичките местни герои (предимно мъже) налягали с кафенцата и бирата в заведението на 5 метра от колата ми/пътя и гледат сеир как аз и приятелката ми бутаме 200 метра до най-близкото надолнище по обяд през август. Никой, ама никой не стана да каже - "ей ще им помогна на тези младежи". Свирили са ми, средни пръсти, блещене и майни, но помощ - никаква!
Веднъж видях един да бие шамари на приятелката си (млади бяха доста) в центъра на Варна (край Севастопол, на бул. Княз Борис) - отидох и го изгоних. Момичето плачеше и си криеше лицето. Толкова много хора имаше, някои снимаха с телефоните, но никой нищо не правеше. Познатите, с които бях като се връщаха ме питат какво съм се бил занимавал.
В днешно време младеж да подаде ръка на баба/дядо за да им помогне да слязат от автобус, влак, замислете се, кога се е случвало да видите?
Няма възпитание и култура. Именно тези две неща пораждат чувството за граждански дълг и общност в едно общество. Сега ако сигнализираш за нарушител веднага ти скачат, че си бил....как беше думата, а да - доносник. На такива бих отговорил с друга дума - "малоумник". Докато поминаваме всичко, случващо се около нас, така ще си подминем и живота без да променим и подобрим нищо. А сме затова тука на този свят - да оставим белег, че ни е имало и да ни споменава някой с добро. Ама...това са мои си идеологии, тъй че стига съм писал.
 

Горе