За или против напускането на България

От: За или против напускането на България

Забрави да кажеш, че си и много красив.

... по-добре колко сантиметра му е ... :lol:педята :twisted:
 
От: За или против напускането на България

Хахахахахахаааха....оправи ми настроението момче! Айде де моля ти се, ако ми кажеш как става таа работа с хилядите щи дам едни метални чипове на енгри бърдс имам няколко на повторка! И тая кола твойта колко дига, аааааа? Ама батка нали банковата сметка не е в КТБ???!!! И верно...забравил си да кажеш, че си много красив и як!
Братле, не ти казвам да се хваля, 5 пари не давам какво мислиш за мен. Говоря ти така, за да усетиш някаква болка от това, че не правиш достатъчно пари и да се осъзнаеш, че може. Тони Робинс говори за това, когато болката от това да седим както сме си сега стане по-голяма от тази на промяната, тогава се променяме.

Пък това с хилядите, най-малкото може да направиш реклама---ландинг пейжд---оферта, с най-просто може да правиш пари, иска се действия и експерименти.

Иначе, мерси на всички, за комплиментите, красив съм си да, даже прекалено, понякога минава доста време пред огледалото.
 
От: За или против напускането на България

Иначе, мерси на всички, за комплиментите, красив съм си да, даже прекалено, понякога минава доста време пред огледалото.
Секси, ти нямаш нужда от огледало. Ти си естествен убавец! Натурел!
Cassiopeia, със сигурност момчето е с негърска педя. Няма как да е иначе.
 
От: За или против напускането на България

Секси, ти нямаш нужда от огледало. Ти си естествен убавец! Натурел!
Cassiopeia, със сигурност момчето е с негърска педя. Няма как да е иначе.

Стига ме сваля, не съм обърнал резбата.
 
От: За или против напускането на България

Да 2/3k паунда, долара или евро са добра сума, но когато я погледнете забравяте за наема, храната, сметките, вредните навици (пушачите да почват да се учат да свиват тютюн от сега) и т.н.
 
От: За или против напускането на България

Защо пък да не е възможно да се изкарват хиляди, че и милиони с онлайн бизнес? Моят бизнес не изкарва толкова и считам, че вината си е единствено в мен - в липса на достатъчно знания, труд и какво ли не. Но не виждам що решихме, че не е възможно да се изкарват някакви сериозни пари...
 
От: За или против напускането на България

Е па те забегналите са сички убавци, ама ни се отвори шанс и на нази грозниците с големите паламарки, йее кеф
 
От: За или против напускането на България

Защо пък да не е възможно да се изкарват хиляди, че и милиони с онлайн бизнес? Моят бизнес не изкарва толкова и считам, че вината си е единствено в мен - в липса на достатъчно знания, труд и какво ли не. Но не виждам що решихме, че не е възможно да се изкарват някакви сериозни пари...

Защото те не могат, затова пишат така. Ако те правеха сериозни пари онлайн или въобще от някакъв бизнес, щяха да са на коренно различно мнение. Като цяло такива хора не бива въобще да слушаш и е хубаво, че поне един дойде и си каза, че вината е у него.

Като цяло хората са царе в оправданията, колкото хора на света има, толкова и различни оправдания можеш да чуеш, неща даже могат да те шокират, разсмеят и понякога направо да ти стане жал за хората. Мен например ми става жал направо за хората, които не правят сериозни пари и си мислят, че вината не е у тях, защото за тях няма надежда да почнат да печелят стабилно. Ти си осъзнал, че всичко е в твойте ръце, може да го промениш, почвай да слушаш какво казват най-успешните в бранша, така ще дойдат знанията, а след това труда трябва сам да го положиш, направи всичко по силите си и ще успееш.

А другите, които смятат, че единствения начин е да робуваш на някой работодател, жал ми е за вас, защото се заробили мечтите си. Има голяма вероятност, щом се в този форум, в един момент да сте мислили за собствен бизнес, жал ми е, че сте заробили тази мечта.

Както казва Желязков по-горе, 2-3к паунда/евро в крайна сметка са смешни пари. Но нека това да е мотивация да се стреми да се печели повече, а да не се изпада в самосъжеление, както правят доста хора.
 
От: За или против напускането на България

:D:D:lol::lol::lol:
Бизнес мениджмънта всяка сутрин ми оправя настроението!!! Тоя човек нема спирачки :lol:
 
От: За или против напускането на България

туу мъч его bedrijfsbeheer :oops:

Grand Cardone го е казал, ако не привличаш внимание, оставаш без пари, аз на автопилот правя/казвам неща, които да шокират. Пък и са истина, ако поне 1 ме намрази и от омразата реши да почне да се справя добре, тогава ще съм направил живота на някой по-добре.

@горския, братле или давай аргументи или въобще недей писа напразно. Ти можеш да се смееш, но колко пари правиш, това е важно в бизнеса в края на деня. Кое не е вярно, айде кажи ми? Не е вярно, че може да печелиш много пари от интернет ли? Кое по-точно, айде да видим, щото само се смееш, то всеки може да напише твоя комента, ама дай да видим за какво се смееш.
 
От: За или против напускането на България

Аз не мисля, че някой изпада в самосъжаление или чак толкова ти се оправдава точно пред/на теб.
А това как с празните си приказки ще провокираш някой да ти завижда, за да започне да "изкарва" колкото теб е толкова наивно, да не напиша тъпо.

Цялата тема въобще е за нещо друго, което ти още не можеш да схванеш.
Начинът ти на живот и това, че според твоите разбирания и усещания, тук в България се справяш добре и живееш добре, не означава че всички или повечето заминали не се чувстват по-добре от теб.
Прайш ли "сенс", или много държиш все пак да повярваме на това което пишеш, защото има вероятност около 1% една лъжа като я повториш 1000 пъти и се самоубедиш в нещо, накрая наистина поне ти да си повярваш, че е истина, но само толкова.
В/за самата тема не виждам с какво допринасяш, след като нямаш база за сравнение. Това означава, да си излизал навън, да не ти е харесало или да ти е попречило нещо да се справиш и да обясниш, че е по-комфортно да си кесиш тук. И аз не съм излизала, но не казвам за хората пробвали късмета си навън, че са идиоти, предатели или неудачници, щото разбираш ли не се занимавали с онлайн бизнес, ама от БГ.

Човекът по-горе съвсем простичко и откровено ти обясни какво работи, с какво се занимава, какво може и че очевидно не вижда светлина в българския тунел. Вероятно обмисля заминаване и определено аз съм на мнение, че е по-добре спестените 6К да ги вложи навън, дори и физически само да излезе от тук и да започне нещо, отколкото тук да пробва в онлайн търговии и друг вид печалбарски бизнеси.
 
От: От: За или против напускането на България

Аз не мисля, че някой изпада в самосъжаление или чак толкова ти се оправдава точно пред/на теб.
А това как с празните си приказки ще провокираш някой да ти завижда, за да започне да "изкарва" колкото теб е толкова наивно, да не напиша тъпо.

Цялата тема въобще е за нещо друго, което ти още не можеш да схванеш.
Начинът ти на живот и това, че според твоите разбирания и усещания, тук в България се справяш добре и живееш добре, не означава че всички или повечето заминали не се чувстват по-добре от теб.
Прайш ли "сенс", или много държиш все пак да повярваме на това което пишеш, защото има вероятност около 1% една лъжа като я повториш 1000 пъти и се самоубедиш в нещо, накрая наистина поне ти да си повярваш, че е истина, но само толкова.
В/за самата тема не виждам с какво допринасяш, след като нямаш база за сравнение. Това означава, да си излизал навън, да не ти е харесало или да ти е попречило нещо да се справиш и да обясниш, че е по-комфортно да си кесиш тук. И аз не съм излизала, но не казвам за хората пробвали късмета си навън, че са идиоти, предатели или неудачници, щото разбираш ли не се занимавали с онлайн бизнес, ама от БГ.

Човекът по-горе съвсем простичко и откровено ти обясни какво работи, с какво се занимава, какво може и че очевидно не вижда светлина в българския тунел. Вероятно обмисля заминаване и определено аз съм на мнение, че е по-добре спестените 6К да ги вложи навън, дори и физически само да излезе от тук и да започне нещо, отколкото тук да пробва в онлайн търговии и друг вид печалбарски бизнеси.

Еми ти пишеш без да знаеш нищо, само предполагаш как е. Има много добра база за сравнение, в момента имам офлайн бизнес на запад и знам всичко точно как е, що е и какво е. Много ама много добре знам как е на запад, обикалял съм всички държави и съм изучавал условията на бизнес. На запад лесно се вадят сериозни пари от бизнес, докато не дойде счетоводителя и не ти каже колко процента е данъка. Затова казвам, по-лесно е онлайн в България, онлайн също може да вадиш сериозни пари и то даже по-лесно, защото разходите ти за старта ти са ниски.

И пак казвам, не препоръчвам на никой да пробва каквото и да е, просто им казвам, ако искат сериозни пари, могат и без да напускат България. Просто да почнат онлайн със сайт, който е насочен в друга държава, запада или Азия.

Ето даже 1 съвет, недейте се концентрира много на пазарите в обичайните страни (САЩ, УК...), гледайте да продавате на пазари, където доста хора не се досещат. Нова Зенландия, Сингапур, Бразилия, Турция и т.н.


Междудругото, препоръчвай тези 6к да ги вложи навън, обаче с 6к нищо не може да направиш навън, може да платиш наема си за няколко месеца и да имаш какво да ядеш. А ако пробва онлайн, може да почне да чете за PPC, да почне да експериментира с 20-50$ и като удари нещо печелившо да вложи повече. Разбира се, всеки сам си знае какво да прави, има много пътища в живота. Както казват, успешните не правят правилното решение, а правят решението си правилно (може да не беше точно така, ама нещо подобно).

П.С. Това пък с зависта, даже не знам как да ти отговоря, не ми пука, не ви познавам лично, абе не сващам просто как може да не сващате. Давам съвети аз, кой квото иска да прави, просто го пиша провокативно, за да има реакция и 1 на 100 поне да сване за какво говоря, това е достатъчно. Това и става, виж предишната страница, Редрум си го казва точно.

П.С.2 Започвам да си мисля, че ме харесваш вече, на всяка моя тема/пост пишеш нещо, ттцтц. :p
 
От: От: За или против напускането на България

П.С.2 Започвам да си мисля, че ме харесваш вече, на всяка моя тема/пост пишеш нещо, ттцтц. :p
И аз те харесвам! Нали няма да ме дискриминираш.
ПС: До тук само един съвет от теб съм прочел - PPC. Но ще ти е доста трудно да ме убедиш, че с това могат да се направят 5000 месечно.
 
От: От: За или против напускането на България

И аз те харесвам! Нали няма да ме дискриминираш.
ПС: До тук само един съвет от теб съм прочел - PPC. Но ще ти е доста трудно да ме убедиш, че с това могат да се направят 5000 месечно.

Ти пробвал ли си въобще ППС? Не 5000, а много ама много повече може да правиш с това. Най-добре е да имаш твой продукт, с няколко ъпсела, а ако имаш нещо, което се плаща месечно още по-добре. След това както казах, недей таргетира САЩ, както правят 60%, а по-малки, но все пак пазари с добри пари. Афилиейт също е добре, стига да правиш добра комисионна, например в момента съм афилиейт с 50-200$ комисионна, като 70% от комисионната ми е 150-200$ за сега.

Не забравяй да правиш ре-маркетинг, много добри резултати дава плюс разбира се, да изграждаш и листа. Тествай много, лека полека и като имаш печеливша кампания почвай да влагаш повече и повече пари.

Това е само основата де, чети книги и изучавай по-дълбоко, срещал съм хора, които правят 20к$ на седмица с Адвордс. Но това не значи, че другите места не стават, важното е да избереш къде ще рекламираш и да почнеш да изучаваш мястото и да експериментираш само там, а не да се местиш от адвордс на фейсбук, от та на адблейд и така.
 
От: За или против напускането на България

Значи "братле" сега да обясня. Смея се, защото ако трябваше да плача на глупостите, които си написал ще се дехидратирам :lol: Надявам се, че покрай гуру книжките, които си изчел поне си чул за мисълта на Айнщайн за Вселената и човешката глупост, нали така? Та следвайки тази философия съм свикнал да се смея и забавлявам истински. Ти обаче си истински генератор на гуру мъдрости! Чудя се даже коя да дам за пример то са бисер след бисер. Малко приличаш на тия от амбулантните търговци дето бълват заучени фрази от "умни" книжки и си придават важност. Е да ама да ти кажа малко тук се получава, че на краставичари краставици се опитваш да продаваш.....та затова и ми е смешно де :lol:
И да не съм офтопик бих казал, да може да се правят пари в България, но не си заслужава да ги харчиш тук. Най-малкото не мога да си представя как си карам Бентлито по калните софийски улици...и това е най-малкото!
 
От: За или против напускането на България

Малко приличаш на тия от амбулантните търговци дето бълват заучени фрази от "умни" книжки и си придават важност.
Взе ми думите от устата. Твърдението, че някакви хора с PPC + Adwords правели $20К на седмица (или над 1млн годишно), може само да предизвика усмивка в човек, който се занимава с подобен бизнес. Иначе подобни простотии могат да се чуят от всички, които се занимават с пирамиди - от ония с хранителните добавки, до ония с директните преводи. Все пак разбирам едно, че в подобен бизнес, ако не си вярваш си загубен и ще трябва да работиш истинска работа.

ПС: Бентли в София :)... оня ден видях един тъпанар с ферари, дето шасито му беше опряло в бордюра, от който се опитваше да слезе.
 
От: За или против напускането на България

Значи "братле" сега да обясня. Смея се, защото ако трябваше да плача на глупостите, които си написал ще се дехидратирам :lol: Надявам се, че покрай гуру книжките, които си изчел поне си чул за мисълта на Айнщайн за Вселената и човешката глупост, нали така? Та следвайки тази философия съм свикнал да се смея и забавлявам истински. Ти обаче си истински генератор на гуру мъдрости! Чудя се даже коя да дам за пример то са бисер след бисер. Малко приличаш на тия от амбулантните търговци дето бълват заучени фрази от "умни" книжки и си придават важност. Е да ама да ти кажа малко тук се получава, че на краставичари краставици се опитваш да продаваш.....та затова и ми е смешно де :lol:
И да не съм офтопик бих казал, да може да се правят пари в България, но не си заслужава да ги харчиш тук. Най-малкото не мога да си представя как си карам Бентлито по калните софийски улици...и това е най-малкото!

Братле, те умниците като теб дето си мислят, че знаят всичко остават бедни, аз гледам да се уча от който и да е. Пишеш много ама пак нищо не казваш, айде казвай колко правиш, аз си казвам, имам офлайн бизнес, а онлайн се занимавам с ППЦ, лист буилдинг и афилиейт. Кажи ми ти кво правиш? Кажи колко печелиш?

@madseason, какво, не може да се правиш 20к$ на месец с адвордс реклами и продажби ли? Ако ти не можеш е друго, но определено може, че даже и повече. Каква пирамида е, да пренасочиш човек към продукт и той да го купи, ти чуваш ли се въобще какво говориш?

п.с. тъпанара с Ферарито, сигурно нямаше да е така, ако ти можеше да си позволиш Ферари, ама хейтъри навсякъде.
 
От: За или против напускането на България

@madseason, какво, не може да се правиш 20к$ на месец с адвордс реклами и продажби ли? Ако ти не можеш е друго, но определено може, че даже и повече. Каква пирамида е, да пренасочиш човек към продукт и той да го купи, ти чуваш ли се въобще какво говориш?

п.с. тъпанара с Ферарито, сигурно нямаше да е така, ако ти можеше да си позволиш Ферари, ама хейтъри навсякъде.
Секси, много смешки говориш. То, ако всеки, прочел 2-3 книжки можеше да вади по 1 млн годишно от онлайн бизнес... и то в БГ... Дай да си говорим за неща, които са ти малко по-ясни, ок?

И малко не разбрах. Последно $20K на седмица или на месец:
Това е само основата де, чети книги и изучавай по-дълбоко, срещал съм хора, които правят 20к$ на седмица с Адвордс.
Да не би да имаш предвид годишно? Или за 10 години. Прецезирай си малко сроковете, щото 1 месец има повече от 4 седмици.
Ама кво са за теб $20К, нали :)!
 

Горе