Конкурс за: За комикс

deffnews

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Нека ръководството да каже в каква графа влиза. Защото правилата са за конкурсите за лого дизайн. Които са обичайните конкурси тук.
Пускам го тук, но ако искат да преместят темата. Проблема е, че офф секцията я преглежда само определен контингент.

Ако искат да я местят, но въпросът е, че се търсят хора за няколко различни неща. Всичко е за формат А4.

И всичко трябва да не е публикувано никъде. В случай, че имате нещо вече готово.

комикс - 1 до 3 страници
оригинален разказ, предпочитания към сай-фай - 3 до 7 страници
книга игра (встъпление) - 5 до 7 страници
пътепис - 3 до 5 страници
 
Пропуснал си да отбележиш краен срок, награда, както и да декларираш че си запознат с форумните правила за провеждане на конкурси.
 
Пропуснал си да отбележиш краен срок, награда, както и да декларираш че си запознат с форумните правила за провеждане на конкурси.
Ми доколкото виждам, те са за конкурси за лого.
 
Дупка в правилата;)

Правилата важат за всички конкурси.
Няма проблем. Това се търси. Дали, ще е конкурс, или търси.

Наградата е подарък - книжно издание.
 
Няма проблем. Това се търси. Дали, ще е конкурс, или търси.

Наградата е подарък - книжно издание.
Ей ся се пребиха всички да се надпреварват 😂
 
Ей ся се пребиха всички да се надпреварват 😂
Ами да ти кажа, въобще не ме интересува какво мислиш, нито ти, нито шизофреника Ноке.

Прави се списание.

Проекта е тип комюнити.

Затова и много ни се ще да не е поръчкова работа. Да не е работа, а хоби издържано.

Съгласни сме да е под формата на някакъв тип конкурс.

Но ни се ще да избегнем наградата да е парична, точно защото търсим комюнити. И както е модерно да се казва хайп.


Можем да платим и парично, но не искаме да става така и да се стига до това.

НАГРАДАТА е книжен брой на списанието за всеки участник. Офсетов печат на гланцирана хартия, тип старите пифове, който ги помни.
Поне първият брой няма да се продава, а ще се подарява.
 
Аз пак не разбрах - тоя конкурс на няколко категории ли е разделен?
И във всяка категория ще има по 1 "победител"??
Или ако пусна предложение, гарантиран ли ми е брой от списанието???

И още 1 въпрос ако може:
Затова и много ни се ще да не е поръчкова работа. Да не е работа, а хоби издържано.

Съгласни сме да е под формата на някакъв тип конкурс.

Но ни се ще да избегнем наградата да е парична, точно защото търсим комюнити.
... понеже говориш в 1л. мн.ч, да питам КОЛКО ЧОВЕКА СТЕ ТАМ????


Иначе я съм цар по всичките жанрове, с изкл. на първия... там мога със сценарий да допринеса 😁
 
Аз пак не разбрах - тоя конкурс на няколко категории ли е разделен?
И във всяка категория ще има по 1 "победител"??
Или ако пусна предложение, гарантиран ли ми е брой от списанието???

И още 1 въпрос ако може:

... понеже говориш в 1л. мн.ч, да питам КОЛКО ЧОВЕКА СТЕ ТАМ????


Иначе я съм цар по всичките жанрове, с изкл. на първия... там мога със сценарий да допринеса 😁
Не виждам с какво можеш да допринесеш. Има рубрика "реакция". Всеки автор да вземе отношение към материала на друг или другите автори.
Обаче аз лично нямам желание точно пък ти да участваш. И тъй като аз движа нещата и вземам решенията - ами по-скоро не. Запази си уменията там за нещо друго.

Ако искам роботизирани умове, ще питам openAI, предполагам че и комикс може да ми предложи. То всъщност има, но идеята е друга.
 
Не виждам с какво можеш да допринесеш. Има рубрика "реакция". Всеки автор да вземе отношение към материала на друг или другите автори.
Обаче аз лично нямам желание точно пък ти да участваш. И тъй като аз движа нещата и вземам решенията - ами по-скоро не. Запази си уменията там за нещо друго.

Ако искам роботизирани умове, ще питам openAI, предполагам че и комикс може да ми предложи. То всъщност има, но идеята е друга.

Е нали юж "комюнити" беше :) сега пък искаш да се изяваваш и като тиранин :)
В комюнититата лидерът се излъчва на база личен принос. Дай да видим твоя. Докъде си "придвижил нещата" и т.н. :)

Ако лидерът не става, обикновено комюнитито просто избира нов. Може примерно аз да поема тоя комюнити проект :) - що па не?! Все пак имам опит в издаването на арт проекти, вкл. и 1 игра.
 
Е нали юж "комюнити" беше :) сега пък искаш да се изяваваш и като тиранин :)
В комюнититата лидерът се излъчва на база личен принос. Дай да видим твоя. Докъде си "придвижил нещата" и т.н. :)

Ако лидерът не става, обикновено комюнитито просто избира нов. Може примерно аз да поема тоя комюнити проект :) - що па не?! Все пак имам опит в издаването на арт проекти, вкл. и 1 игра.
Просто не се вписваш. Не е за теб. Ти си за мъни. Не бих казал, че има нещо лично.
 
НАГРАДАТА е книжен брой на списанието за всеки участник.
Ама чааай сега - това нали е КОНКУРС, как тъй за всеки участник?!

Ами спечелилият конкурса какво получава? 😆
(значително по-голяма награда следва да е)

ПП: може да участвам че барем намажа една бройка и аз..
 
Просто не се вписваш. Не е за теб. Ти си за мъни. Не бих казал, че има нещо лично.
Контричката ми помогна няколко пъти напълно безплатно, нищо не е искал в замяна. Как реши, че е за "мъни"?
 
Контричката ми помогна няколко пъти напълно безплатно, нищо не е искал в замяна. Как реши, че е за "мъни"?
Ами супер, ползвай си го безплатно. Не ни трябва къртица в мола.
 
И като ги изработим тези книжки целите, идеята, текстовете, илюстрациите, защо да не си ги издадем ние?
Те са направени на 50 %.
Но аз лично искам една страница комикс.
Най-вече това ме спира. Бихме платили за това, но наистина ни се иска да не е като работа.
 
Обявявам официално и наградата:
Хартиено издание на списанието, като обмислям какво може да има като допълнителен подарък. ще бъде запечатано, както си му е редът за сравнително луксозно списание.

Имам няколко въпроса и ще пусна в офтопик, търся съвети, може би идеи. Но забелязах, че в офтопик не се вясват хора, които са много активни в други раздели.
Затова ви го пиша в конкурсната тема. Проверете в офтопик раздела.
 
Книжно издание ще има. Тези дни ще излезе.
Съвсем няма да е това, което ми се искаше.
Няма как да го нарека списание. Но ще има няколко страници и плакат
И тъй като много недостатъчно хора се включиха, няма на кой да го подарявам. Освен на тесен кръг приятели. Които всъщност не знаят за това нещо.
Но ще ви го покажа и на вас, когато го напечатат.

Отделно ми излязоха неща, които не ми оставиха време да направя почти нищо. Така, че всичко ще види бял свят в съвсем последния момент.

Така, че се действа на пета скорост
 

Горе