За кофата

ADO

Active Member
Не е актуална. Да се изтрие.
 
Последно редактирано:
От: Безплатни SEO инструменти

Ако сайта е твой - оправи си правописните грешки!
 
От: Безплатни SEO инструменти

Ако сайта е твой - оправи си правописните грешки!

Мерси. Проверката за грешки трябва да си го направя навик, но нали съм 7-маче. :)
 
От: Безплатни SEO инструменти

1. Няма го най-точния за мен тул за проверка на класиране по ключови думи за гугъл.бг - free monitor.
2. Неправилна характеристика на Google Trends
 
От: Безплатни SEO инструменти

1. Няма го най-точния за мен тул за проверка на класиране по ключови думи за гугъл.бг - free monitor.
2. Неправилна характеристика на Google Trends

Характеристиката е оправена и инструмента е добавен.
 
От: Безплатни SEO инструменти

Ahrefs и Open Site Explorer са добри но има лимит за използването им.
Препоръчвам SEO Toolbar за Mozilla или Chrome - показва Page Authority, Domain Authority и беклинковете според SEOMoz директно през браузъра.
Не виждам и Traffic Travis.
Отделно за онпейдж има доста инструменти
Website Speed Test - показва за колко време зарежда сайта, и кои елементи бавят. При мен работи перфектно.
SEO workers - отново показва на какво ниво е онпейдж оптимизацията. Горе долу обхваща всичко важно
 
От: От: Безплатни SEO инструменти

Otnosno този инструмент - много добре е скалъпен, но дали показва наистина точно. Имате ли някакви наблюдения, относно този тул?
 
От: От: От: Безплатни SEO инструменти

Имате ли някакви наблюдения, относно този тул?

според мен е горе-долу точен, нормално да дава някакви разминавания при всеки тест. Но поне при мен винаги точно показва кои елементи бавят зареждането. Всичко над 2-3 секудни е добре да се погледне и фиксне, ако е възможно.
Ето още един подобен, който пак върши добра работа - webpagetest - има възможност да се тества и мобилна версия, за различни браузъри и др.
 
От: Безплатни SEO инструменти

Инструментите са добавени, давайте още предложения. :)
 
От: Безплатни SEO инструменти

@ADO - утре ще има чутовен анонс... имаш ли MAC?
 
От: От: Безплатни SEO инструменти

@ADO - утре ще има чутовен анонс... имаш ли MAC?

Нямам братле. Даже не схванах от къде се свалят тези SEO инструменти. :confused:
 
От: Безплатни SEO инструменти

От AppStore или GooglePlay - натискаш Download на сайта и се свалят, но трябва ти съответната платформа - OSX, iOS или Android.
 
От: Безплатни SEO инструменти

Друг полезен е ParaMeter. Windows програмка е всъщност. С него веднъж като се добавят адресите, лесно се следи PR. Освен това автоматично може да екстрактва страниците на сайт. Така може да се добавят лесно и вътрешни страници автоматично.
http://www.cleverstat.com/en/page-rank-software.htm
 
От: Безплатни SEO инструменти

за отчитане на линкове този май го няма

Monitor Backlinks

Аз не съм особено впечатлен от Small SEO Tools, ползвал съм ги
 
От: Безплатни SEO инструменти

Благодаря на всички! Адването продължава, свободни сте да давате още предложения. ;)
 

Горе