За коша!

Статус
Not open for further replies.
Здравей,защо не предоставиш доказателства,че сайтовете са твои?от хоста или домейна всеки може да пусне че продава някакви сайтове,не мислиш ли?
Сложи една цена все пак ти си продавача и ти си определяш цената,ние можем и по 1 лев да предложим..

Говориш смешки, погледни си рейтинга, пък после моя! А колкото до 1-я лев си го запази, на някои места можеш да си купиш една баничка с него!
 
Доказателство за собствеността?
Данни за сайтовете (посетители, импресии, монетизация)
Евентуално - приходи

Начална цен?

Тоя аукцион е като обява "Продавам кола. 0888 8888 8888"
Бъдето по-сериозни....
 
Явно човека се е взел доста на сериозно... Нещо ми лъха на некоректна личност. Самото му държание го подсказва.

С нито един "туул в нета" не успях да намеря някаква приблизителна статистика за трафика на тия сайтове, още повече като им зърнах "оптимизацията" и крадените статии, които не се индексират на никоя страница....

Пича си търси малоумници, да изкара някой лев от тях :)
 
Явно човека се е взел доста на сериозно... Нещо ми лъха на некоректна личност. Самото му държание го подсказва.

С нито един "туул в нета" не успях да намеря някаква приблизителна статистика за трафика на тия сайтове, още повече като им зърнах "оптимизацията" и крадените статии, които не се индексират на никоя страница....

Пича си търси малоумници, да изкара някой лев от тях :)

Момчета, ето Ви един тул с който можете да проверявате сайтовете и моля, не говорете глупости, най-малкото е обидно! По принцип, този Ваш хейт, не помага с нищо, а само ще Ви пречи на бизнеса!

А колкото за статиите, имам поне 1000 броя уникални статии на склад и нещо не ми се връзва, да продавам статии, а да ходя да крада от чуждите сайтове... Мога да твърдя със сигурност, че съдържанието на всички мои сайтове е абсолютно уникално и е писано от мен или екипа ми!

А ти като твърдиш такива безумни обвинения, моля дай доказателства, зашото "отиваш" на рипорт!

Поздрави!
 
Последно редактирано:
Явно човека се е взел доста на сериозно... Нещо ми лъха на некоректна личност. Самото му държание го подсказва.

С нито един "туул в нета" не успях да намеря някаква приблизителна статистика за трафика на тия сайтове, още повече като им зърнах "оптимизацията" и крадените статии, които не се индексират на никоя страница....

Пича си търси малоумници, да изкара някой лев от тях :)
Явно си от скоро тука, тоя си е баш луд
 
От къде накъде някви тролове с 0 мнения и сделки ще пишат за човек който работи във форума от години и се е доказал като коректен. Нямал бил доказтелства, че сайта е негов. Ще ви го докаже като покажете сериозен интерес. Да не е на 12 човека, че да тръгне да обявява нещо коео не е негово. Ей напълни се тоя форум със спамери и 12 годишни. Единия ми предлага 15 лв да купи моя група във фб с 19к души, другия се регистрирал специлано за тая тема. Всеки път се случва като се стопли времето, ама тоя път извън пътя ...
 
Темата е за коша! Благодаря на всички малоумни хейтъри и джендъри, които спомогнаха за това!
Абе какво имате предвид с това "джендър"??

За втори път го виждам във форума и недоумявам... На английски няма смисъл в конкретните контексти. Освен да е някаква нова българска дума?
 
... да няма излишни коментари;)
 
Последно редактирано:
Неопределеното му викаха binary.

Джендър е социалното (само-)определяне на пола на даден индивид - демек независимо какво имаш/нямаш у гащите. Това е разликата м/у sex и gender. Едното е биологично, а другото - социално определение.

Затова и не виждам смисъл в наричането на някого "джендър", ама щом е станало тренди, ще почна и аз да се го ползвам...
 
От къде накъде някви тролове с 0 мнения и сделки ще пишат за човек който работи във форума от години и се е доказал като коректен. Нямал бил доказтелства, че сайта е негов. Ще ви го докаже като покажете сериозен интерес. Да не е на 12 човека, че да тръгне да обявява нещо коео не е негово. Ей напълни се тоя форум със спамери и 12 годишни. Единия ми предлага 15 лв да купи моя група във фб с 19к души, другия се регистрирал специлано за тая тема. Всеки път се случва като се стопли времето, ама тоя път извън пътя ...

Благодаря Камене! С теб се познаваме от години и сме извършили един куп сделки , които винаги са били честни и коректни! Но да ме оценяват хора, които нямат и една сключена сделка и да хвърлят помия върху мен, най-малкото е обидно и недостойно и то без да ме познават...

Благодаря на Админите, които застанаха зад гърба ми и изтриха тези долни обвинения! Успех на Сайта и на всички приятели!
 
magnit, извинявам се за нападките към теб от моя страна. Явно си свестен човек, съдейки по коментарите на колегите от форума.... Мен лично ме издразни, че не даваш подробна информация за въпросните сайтове и самата публикация звучеше една такава несериозна, но си връщам думите назад. Лично аз ако реша да продавам нещо, то бих бил максимално изчерпателен.... Все пак всеки решава как да продава.
 
Мен лично ме издразни, че не даваш подробна информация за въпросните сайтове

Не виждаш ли, че 90% от обявите са "тайни". Продавам нещо супер-мега-хипер яко, ама ще кажа само на ЛС, че да не ме хейтят или краднат :D

Конспирация зад всеки ъгъл...
 
И ти си прав. Аз всичко е легално, то какъв е проблема да се даде пълна информация? Аз съм продавал сайт тук преди много време. Написах всичко подробно публично и нямаше нито 1 хейт. Все едно да идеш в магазина и да искаш да си купиш лаптоп, ама да откажат да ти го пуснат и да ти дадат информация за него...
 
Сигурно не, просто хората незнайно защо крият цялата информация. Лично аз предпочитам да си кажа кое какво е и да получа 10 хейта и 1 сериозна оферта, отколкото да отговоря на 20 човека на ЛС и да няма нищо насреща :)
 
и мен много хора ме питат на лично излишна информация, гледам да отговарям, обаче напоследък много се изнервям, защото пиша дълги и подробни съобщения, но дори и отказ не получавам. Сво мълчание. Не е толковя трудно като питаш някой за нещо да му дласнеш едно писймце - не ме устройва офертата ти. Той отделил от времето си, редно е и ти да го направиш. Няма да ти падне ухото.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе