За мъжете и ...още нещо

Статус
Not open for further replies.
От: За мъжете и ...още нещо

Не се обиждайте, но първо, темата за казармата не е актуална от десет години и второ, жени да ми говорят за казарма...
Triple_facepalm_picard_812.jpg

Мисълта ми беше. че за вас това се счита за най-тежкото нещо в живота, а на нас жените едва ли не ни е лесно
 
От: За мъжете и ...още нещо

kamentk, благодаря за ряпата:lol::lol: Сигурно очакваш да се разплача или да отида да си направя салата с нея във виртуалната кухня :lol:
 
От: За мъжете и ...още нещо

И аз, искам не е честно така иначе, дайте и на мен и без това не съм хпвал скоро :-o
kamentk, благодаря за ряпата:lol::lol: Сигурно очакваш да се разплача или да отида да си направя салата с нея във виртуалната кухня :lol:
 
От: За мъжете и ...още нещо

Така и не разбрах, някой от "мъжете" пишешти в темата бил ли е в казарма? Бром не са ми слагали, пишока ми стърчеше постоянно, да знаете, че това е мит от преди много години.
 
От: За мъжете и ...още нещо

А колкото до казармата, ти ако си боклук и след нея ще си същия.
 
От: За мъжете и ...още нещо

С какво тази тема:http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=54754 е по-предприемаческа от тази на Ани?
Отговор: Пусната е от мъж - стара пушка във форума.:)

Не ме набърквай в тая простотия! За 6-7 години съм пуснал повече теми по темата на форума от всички жени взети заедно, дето се навъртате наоколо. Мога да пускам каквото си поискам, защото на 10 мнения 1 ми е талаш, а на повечето активни последно време от 10 9 са ви плява....
 
Re: От: За мъжете и ...още нещо

В крайна сметка пише офтопик за уебмастъри, подразбира се, че е раздел за почивка и неща, които не са свързани с основното във форума, но са интересни за уебмастъри. Като влезеш и кажеш, че всички мъже са пу*ки, само предизикваш излишни скандали. Ненужно е. Глупаво е. Не му е мястото тук. В бг-мама или сватбата върви, там има други необгрижвани от мъже дами, които ще ти обърнат нужното внимание.

П.С.: Нали като натисна "New posts" не трябваше да се вижда офтопика? Защо съм попаднал на тази тема?

не new posts (тогава го виждаш) какво ново като натиснеш но може и на него да си добавиш екслуд като на какво ново
 
Статус
Not open for further replies.

Горе