За некоректното отношение на турист-а

От: За некоректното отношение на турист-а

BTИмам си начин на виждане. Преди 3-4 години заради забранено IP си патих от БТК. Оказа се че сайт има но АЗ не го виждам. Нямаше причина, просто заради някой си (не знам защо) нямах достъп до определен сайт. Сега не заради доставчика, а заради някаква прищявка се получава същото.
Да, яд ме е, няма хора с чест а всеки си търси (уж) правата. Е, щом това е играта ... ще играем.
За мен е забавно това, че няма как да им кажа :)
 
От: За некоректното отношение на турист-а

Няма хора с чест! Има хора с пари и хора с езици ахаха :)
Кво ти пука, щом са те резнали толкова жестоко (както си и личи) им тегли една майна и да си знаеш (информативно) - на лична основа е, аз такива най ги обичам :)
 
От: За некоректното отношение на турист-а

О, не. С търпение тук (БГ) няма да получим повече от някой друг товар.
Не искам това. Ще има да се говори по-късно пак по темата :)
 
От: За некоректното отношение на турист-а

10 пъти написа, че си щял да правиш нещо - или правиш нещо или мълчиш, ся не ми обяснявай как ще "правиш нещо" , ама "няма да ми кажеш" .
Лека вечер
 
От: За некоректното отношение на турист-а

БАННАЛИ ГО ОТ ТУРИСТА И СЯ ОНИЯ "ЩЕ ВИДЯТ" ;) ;)
 
От: За некоректното отношение на турист-а

Аз ли съм тъп, че не разбрах за кво иде реч в цялата тема ...
Има разни плъгини и подобни за форумните софтуери дето позволяват да накажеш някой юзър с такива изнервящи урл-та и пращания на майната си... обикновено са на рандом принцип ама тоя изглежда не е толкова адвансед и май му показва една и съща страница.

Вместо да го баннат отмах.
 
От: За некоректното отношение на турист-а

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=22065&page=1 я виж пък тука кви бунаци има, тъй че има и по-зле от туристите - впрочем там преобладават идиотчета като katzarov - 14 -16 годишни малумници, дето се имат за разбиращи във всичко.

Имаш мръсна уста между другото. Не знам кой е "katzarov", но определено нямаше как да забележа, че и ти си бил един от потребителите на "Туриста" или там както го наричате, всъщност то не потребител, еми отново някакъв спамер. Обаче и там явно се е намерил някакъв пич, дето те е насолил много яко. Направи ми впечатление, че ти си се подвизавал и като хакер в онзи детско-развлекателен сайт Kefche само, че предполагам с хакерският ти ник "Arthackers" или "EluneZ".
http://www.google.bg/search?hl=bg&q=Hacked+by+arthackers&aq=f&aqi=&aql=&oq=
Ще цитирам подписа ти.
"Epic fail -1/10"
 

Горе