За отлива този сезон от руснаци никой не говори?

От: За отлива този сезон от руснаци никой не говори?

НАЙ-МНОГО ТУРИСТИ ИДВАЛИ ОТ ГЕРМАНИЯ - ХАХАХАХАХАХАХХХАХАХАХАХАХАХАХА
ПЪЛНА КАША Е ТАЯ СТАТИЯ ХАХАХАХАХАХАХА НЕ МОГА ДА СПРА ДА СЕ СМЕЯ!!!!
 
От: За отлива този сезон от руснаци никой не говори?

Добре бе платено тролче, кажи коя страна е на 1-во място по посещения в Гърция?

Знам, че на вас от Юруш ви е много трудно да мислите, я кажи какво мислиш и тук ли им е пълна каша на Гърците за 2013 - http://greece.greekreporter.com/2014/01/24/elstat-greek-tourism-recording-growth-in-2013/

The largest percentage of foreign tourists in Greece came from Germany (12.2%)

Много ме кефи да чета мозъчните напъни на платените тролове когато не разполагат с опорни точки ...
 
Последно редактирано:
От: От: За отлива този сезон от руснаци никой не говори?

Виждам,че Ви се говори много-ала нещата с туризма наистина не отиват на добре!От Варна съм и се занимавам с търговия по морските ни курорти от 15 години!Тази година бях(и все още съм)на зимен курорт(Банско) и за първи път усетих удара жестоко!!!В Банско има руско селище с леглова база о/о 8000 човека-но Уви-тази зима нямаше никакви руснаци!Малкото,които пристигаха-говореха неща от сорта"Вече наистина ни е много скъпо...","Е,ако не беше кризата","Вижте колко е рублата..." и разни такива!В крайна сметка:по-важното е,че като тегля чертата-нещата са отишли 50% НАДОЛУ!!!И...вече не е останал нито един рускоговорящ при нас(миналата година беше съвсем различно)!Не ми се мисли за лятото!

Я се позaмисли зaщо им е скъпо нa руснaците, a и не сaмо нa тях. Щото горе нa Бaнско еднa супa е 14 лв, т.е. 7 евро, a в Aлпите е 4 евро. Ние предлaгaме супер високи цени и те ни усетихa и не идвaт вече. Кaто си променим ценовaтa политикa пaк ще е пълно.
Aко питaте мен е идеaлно, че ги нямa нaглите дрaзнещи руснaци.
 
От: За отлива този сезон от руснаци никой не говори?

Боли ма фара, че ще дойдат нам си колко % по-малко говорещи маймуни :D
 
От: За отлива този сезон от руснаци никой не говори?

Февруари донесе близо 9% ръст на приходите от хотелски нощувки

Увеличават се също местата за настаняване, нощувките и гостите

Приходите от нощувки в хотели и други места за настаняване в България през февруари достигат 36,9 млн. лв., или с 8,8% повече в сравнение с февруари 2014 г., сочат данните на Националния статистически институт (НСИ). Регистрирано е увеличение както в приходите от български граждани - с 10,1%, така и от чужди граждани - със 7,4%.

Нарастването е по-силно в сравнение с предходния месец януари, когато беше регистрирано увеличение на приходите от 5,5% на годишна база до 36,2 млн. лв.


И така нататък - цялата статия в


http://www.investor.bg/bylgariia/451/a/fevruari-donese-blizo-9-ryst-na-prihodite-ot-hotelski-noshtuvki-192686/
 
От: За отлива този сезон от руснаци никой не говори?

През март 2015г. продажбите на нови леки автомобили в Русия намаляват спрямо март 2014г. с 42,5 %. Въпреки общия спад, продажбите в Русия на Порше през март 2015г. се увеличават с 27 % спрямо март 2014г., а продажбите на Лексус с 29 %.

А за тримесечието спада е 36%, обаче Порше растат с 54%, а Лексус с 19%. Просто класика баце - бизнеса на мутрите процъфтява на фона на цялата криза в Русия. Смятам е типично - филмът се въртеше и в БГ доста дълго време.


http://aebrus.ru/upload/iblock/fbd/rus_car-sales-in-march-2015.pdf
 
От: От: За отлива този сезон от руснаци никой не говори?

Добре бе платено тролче, кажи коя страна е на 1-во място по посещения в Гърция?

Знам, че на вас от Юруш ви е много трудно да мислите, я кажи какво мислиш и тук ли им е пълна каша на Гърците за 2013 - http://greece.greekreporter.com/2014/01/24/elstat-greek-tourism-recording-growth-in-2013/

Много ме кефи да чета мозъчните напъни на платените тролове когато не разполагат с опорни точки ...

остави, трудно се спори с тъпи бармани!
 
От: От: За отлива този сезон от руснаци никой не говори?

остави, трудно се спори с тъпи бармани!

барман може да си ти, а не аз, излизам на терасата и си гледам морето, пък ти бастун идваш за 1 седмица, сереш колкото можеш тука и после цяла година разправяш как си изкарал на морето, селяндур
 
От: За отлива този сезон от руснаци никой не говори?

През март 2015г. продажбите на нови леки автомобили в Русия намаляват спрямо март 2014г. с 42,5 %. Въпреки общия спад, продажбите в Русия на Порше през март 2015г. се увеличават с 27 % спрямо март 2014г., а продажбите на Лексус с 29 %.

А за тримесечието спада е 36%, обаче Порше растат с 54%, а Лексус с 19%. Просто класика баце - бизнеса на мутрите процъфтява на фона на цялата криза в Русия. Смятам е типично - филмът се въртеше и в БГ доста дълго време.


http://aebrus.ru/upload/iblock/fbd/rus_car-sales-in-march-2015.pdf

Дам всички условия за плутокрация иначе казано Путинландия Путин и клуба на Олигарха държат всичко целият необятен ресурс в шепата на няколко души, модерна форма на крепосничество мечтата на всеки Атакист да тъниш в мизерия, но пък да хвалиш вожда ...
 
От: За отлива този сезон от руснаци никой не говори?

да да, така ви е промит мозъка, че няма накъде. Руснаците ги изкарахте най-големите мизерници, затуй като дойдат на морето харчат пари като невидели и има толкова руснаци с имоти и това не са от богатите руснаци, повечето богати руснаци си ходят на други места
 
От: От: За отлива този сезон от руснаци никой не говори?

да да, така ви е промит мозъка, че няма накъде. Руснаците ги изкарахте най-големите мизерници, затуй като дойдат на морето харчат пари като невидели и има толкова руснаци с имоти и това не са от богатите руснаци, повечето богати руснаци си ходят на други места

Не знам как да не нарича мизерия това, че средната възраст на мъжете в Русия е 66 и като 1/4 от всички мъже не доживяват 55 години сбирщина от алкохолици от различни етноси ... дефинирай харчат като невидяли като средното заплащане е горе долу на ниво на нашето. А сега щото са на избор да спестявам пари като режа пари или за водка и сельодка или за почивка, изборът им е пределно ясен - така става като загубиш сериозна част от покупателната си способност. Имоти са си купували средната клас и то в горната част и голямата вълна беше преди 10 години, на ниските цени - в момента ако не ти е ясно много малко руснаци купуват жилище и този тренд се прекъсна още 2013, дори има нов тренд и той е за продажба на имоти и то пак не случайно - живота в Русия се осъкъпява, за какво им е на семейството да има ваканционен имот като вече бива ударяно през покупателната си способност. Едно благодаря на Путин да кажат ...
 
От: За отлива този сезон от руснаци никой не говори?

Toй Путин такива като тебе трябва директно да ги трепе.
 
От: За отлива този сезон от руснаци никой не говори?

Toй Путин такива като тебе трябва директно да ги трепе.

Дам типично по комунистически, някой казва царят е гол и под ножа :D С такива скрити комунистически приоми ли ви промиват мозъчетата на младежкото Юруш?
 
От: От: От: За отлива този сезон от руснаци никой не говори?

барман може да си ти, а не аз, излизам на терасата и си гледам морето, пък ти бастун идваш за 1 седмица, сереш колкото можеш тука и после цяла година разправяш как си изкарал на морето, селяндур

абе запек, те всичките руснаци сигурно са от москва...
 

Горе