За реклама в Facebook

vikata3

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Реклама за страничка в Facebook със 7300+ харесвания. Мнозинството са ученици между 13-17, предимно момичета (82%). Между 4000 и 6000 импресии и 100 - 400 like-a на пост. Предлагам реклама за 1 месец , по 2 линка на ден, за 30 лева.
Групата е на по малко от един месец и средно на ден расте с по 400 човека.
За повече подробности и статистика на групата - на лично
 
От: За реклама в Facebook

Потребителите вече са 8100, по 3 линка на ден, а цената остава същата !
 
От: За реклама в Facebook

Продавам реклама във Facebook група с 20 738 човека.
1 линк - 3 лв
3 линка - 8 лв
10 линка - 20 лв.
За повече линкове по-големи отстъпки :)
Потребителската група са предимно ученици между 12 и 18 години. Повече подробности на лично
 
От: За реклама в Facebook

Пуснах един линк и получих около 300 посещения. За 3 лева си е далавера :). Естествено си зависи от сайта ви, снимката и описанието. Ако е за бормашини примерно сайта, едва ли ще има интерес :D.
Определено е доста активна страницата. Има страници с по 10 пъти повече фенове, дето имат само 1.5 - 2 пъти повече активност според моите наблюдения.
Поздрави.
 
От: За реклама в Facebook

Моля те пиши ми лс ако може за да се доразберем защото съм нов и не мога да изпращам :).
 
От: За реклама в Facebook

Възползвах се от рекламата за втори път и резултата е повече от задоволителен :)
 
От: За реклама в Facebook

имам интерес - пиши ми на bigpoker (@) abv . bg
 
От: За реклама в Facebook

Има промяна в характеристиките на страницата и в ценоразписа. Феновете вече са над 25 000, а "talking about this " графата е над 7900 ! Поради голямата активност на страницата си позволявам да увелича цените на 4 лв. на линк , а отстъпки правя само, когато сме работили заедно или правите голяма поръчка за линкове. Хората , с които съм работил могат да ви кажат , че съм щедър в това отношение и на коректност отговарям със същото ! :)
 
От: За реклама в Facebook

Момчето е коректно!
Прави всичко по график.
Удоволствие е да се работи с него.

Два пъти поръчах, най-големите пакети.
Доволен съм :)
 
От: За реклама в Facebook

Така Up - отдавна не съм влизал във форума поради ред причини, но сега малко обновявам информацията. Страницата е с 31 000 + харесвания, както й 6000+ talking about this ( но не е актуализирано ). За повече подробности ми пишете на e-mail-a : vikata3 @ gmail.com Цените са същите :)
 
Здравейте, :-|
Предлагам реклама в интернационална Facebook страница със 7200+ /страницата расте с повече от 300 души на ден/, 4000+ talking about this, 52 522 Weekly Total Reach, главно дами.
1 линк = 1 лв
3 линка = 3 лв
10 линка = 9 лв
Предлагат се и пакети с отстъпки за по-голям брой линкове.

За повече подробности ЛС. :)
 
Последно редактирано:
От: За реклама в Facebook

Здравейте :)
Предлагам много евтина реклама в страница с 2800+ (расте с около 100 на ден)
Много активна - главно мъже.
1$ = 2 линка
Пишете ако се интересувате :)
 
От: За реклама в Facebook

Може ли линк към страниците на лично? Тази от 30к+ и тази от 2800+ ?
 
От: За реклама в Facebook

..........................
 
Последно редактирано:

Горе