За смисъла и същността на IT бизнеса

F space

New Member
Признавам невежеството си във вашата област, но в краткото ми запознанство с идеята виждам 2 неща:
едното, че посвещаването на разместване и преместване на информация, подреждане пренареждане, кликане и пр-е не може да осмисли един човешки живот. / потрисам се като видя някой млад човек да търси да изкара някой лев от "борсови операции" и други фикций, за съжаление те могат да те нахранят, стоплят, но не могат да те изпълнят със смисъл/,
а второто, че за мен има надежда за бъдещето на човечеството именно в интернет комуникацията, като бърза, контролираща, ползваща много източници, която не трябва да се изкривява от преднамереността на дребнави печелбарски намерения.

в този форум има много интересни начинания, но за хора като мен от света на хардура - нещата са трудно разбираеми, дали не е добре да популяризирате нещата например като една ТЕД конференция...за да имате и повече публика
успех!

cb6d26955887cb7e4ebc04560552dd40.jpg847dab7c3fe51895e90a3863987a8d44.jpg08886f21830dab4bb7f17e22e191263e.jpg
 
Последно редактирано:

Горе