За собственици на уеб-сайтове - реални доходи - 200$ за регистарция

zalozite

Active Member
реални доходи

Компанията е една от най-сериозните на пазра.плаща ви се в paypal при достигане на $ 100 , по банков път 500$.

Плаща се в началото на всеки месец!

Регистрацията е безплатна, така, че освен малко място на сайта ви нищо не губите, а ако ви се регистрират 3,4 човека за месец изкарвате 3,4 минимални заплати за БГ :)
 
От: За собственици на уеб-сайтове - реални доходи - 200$ за регистарция

Тия 200 долара за регистрация не са ли ако хората, си платят и вкарат пари в акаунта???
 
От: За собственици на уеб-сайтове - реални доходи - 200$ за регистарция

Тия 200 долара за регистрация не са ли ако хората, си платят и вкарат пари в акаунта???
И аз така прочетах.
 
От: За собственици на уеб-сайтове - реални доходи - 200$ за регистарция

Да така е но повечто отначало започват с демо сметка и като им хареса си вкарват значи за да получите 200$ то трябва човека да направи депозит за 200$ и да си играе на борсата, ако са 150$ то получавате 150$. Ако депозира 1000$ пак ви е 200$ комисионната, но един да вкара пари и с пейпала- вече можете да си дръпнете комисионната защото минимума е 100$. Просто нали сме тук да си помагаме и търсим начини за допълнителни доходи, а това наистина е добро. Иначе другия вариант е на 25% което пък е по-добро откъм това, че някои ако реши да играе с големи суми, както един мой френд с 3000 лв., то вече зимате % и всеки месец в зависимот дали играе или не парите варират, а това CPA e еднократно a rev share ти е доживотно. :)

ако има нещо питайте, в момента тази компания е хит назапад и много сайтове са си регнали афилиате към тях. Печелят милиони и съответно си плащат на патрньорите.
 
От: За собственици на уеб-сайтове - реални доходи - 200$ за регистарция

Печелят милиони, ако имат форекс трафик, ти го обясни така, като че ли, ще си сложи някой в сайт за музика тоя линк и ще печели по 200$ на регистрация.
 
От: За собственици на уеб-сайтове - реални доходи - 200$ за регистарция

Печелят милиони, ако имат форекс трафик, ти го обясни така, като че ли, ще си сложи някой в сайт за музика тоя линк и ще печели по 200$ на регистрация.
Мисля, че проблема не е как той го е обяснил, а как ти си го разбрал..
помисли добре твоето разбиране какво е - ще ти стане смешно. Тази репутация с банички ли си я градил..кифтета ли си раздавал..не знам.
 
От: За собственици на уеб-сайтове - реални доходи - 200$ за регистарция

Изглежда добре.
Мерси за линка.
 
От: За собственици на уеб-сайтове - реални доходи - 200$ за регистарция

Мисля, че проблема не е как той го е обяснил, а как ти си го разбрал..
помисли добре твоето разбиране какво е - ще ти стане смешно. Тази репутация с банички ли си я градил..кифтета ли си раздавал..не знам.
Как съм я градил, моя работа, ама ти гледай твоята да не падне до червено, че ще те пращам за банички тогава аз.
 
От: За собственици на уеб-сайтове - реални доходи - 200$ за регистарция

Zalozite какви доходи имаш досега от въпросната програма?
 
От: За собственици на уеб-сайтове - реални доходи - 200$ за регистарция

Как съм я градил, моя работа, ама ти гледай твоята да не падне до червено, че ще те пращам за банички тогава аз.
И к'во като падне на червено? Да не мислиш, че съм като теб..целия ми живот да е репутацията в някакъв форум o_O
 
От: За собственици на уеб-сайтове - реални доходи - 200$ за регистарция

И к'во като падне на червено? Да не мислиш, че съм като теб..целия ми живот да е репутацията в някакъв форум o_O
Ами не, нали ме питаш за репутацията, аз ти казвам просто. А когато някой получи пари от тези, нека ми се обади, тук във форуа да има най-много 3-4 души, които могат да докарат реален форекс трафик, идеята ми беше, че темата така е пусната, като че ли веднага с регистрацията, ще ви платят тези пари или пък ще спечелите реално нещо. Форекса не случайно е толкова трудна ниша, а пък трафик как се докарва там, направо си е ад, ако не се знае перфектно английски и човека не е СУПЕР навътре в нещата.

nagradi.is ти колко души познаваш, които имат форекс сайтове и могат да докарат такъв трафик? Ти се заяде с мене, не съм се заяждал аз с никой, даже автора на темата ми схвана мисълта, не видях смисъл защо въобще се набутваш така в темата??? Нещо против мен ли имаш, кажи да чуем?
 
От: За собственици на уеб-сайтове - реални доходи - 200$ за регистарция

Много си превъзбуден, а не изглеждаш на 15..
Ако имаше смисъл, щях да се разправям..ако можех да те убедя в нещо..но на хора като теб нищо не може да им се каже..те са си възбудени и това е.
Не се занимавай и ти ;)
 
От: За собственици на уеб-сайтове - реални доходи - 200$ за регистарция

Не съм възбуден, но дразня, защото лично съм ти помагал в много теми и не виждам защо трябваше така да се намесиш в темата, при положение, че дори автора ми схвана какво имам напредвид и ме разбра чудесно.
 
От: За собственици на уеб-сайтове - реални доходи - 200$ за регистарция

Помагал си ми..не помня. Ако е така, извинявай. Просто никой не е толкова голям за колкото се мисли.
 
От: За собственици на уеб-сайтове - реални доходи - 200$ за регистарция

Помагал си ми..не помня. Ако е така, извинявай. Просто никой не е толкова голям за колкото се мисли.
Само Майк Тайсън е толкова голям за колкото се мисли :)
 
От: За собственици на уеб-сайтове - реални доходи - 200$ за регистарция

Моля да ми някой да ми разясни как да действам със сайта и ако може да покаже плащания :)
 
От: За собственици на уеб-сайтове - реални доходи - 200$ за регистарция

Аз съм регнат от един месец там и изглежда много обещаващо с тоя Social trading. Хората се ориентират масово към спекулациите. Ама нишата е яко претъпкана, а и много хора я въртят с Адсенса, значи може и да има сериозна възвръщаемост. Имам един регнат за сега, ше видим колко ше изкарам:)

За бг трафика е готина (афф линк) www.500affiliates.com , търгувам през тяхната платформа и съм много доволен! По-висок % за изискуемият марджин, значи се зануляваш по трудно, страница на български, повече бонуси, а и двата съпорта са на високо ниво.
 
От: За собственици на уеб-сайтове - реални доходи - 200$ за регистарция

Доста сте ми забавни.

Повечето и понятие си нямат ама зарибяват другите.

Алана е много прав трудно ще е да се подръжа такъв сайт и се набира трафици.

За непросветените - Еторо дава до 200 $ за всеки които направи реален акаунт и депозира пари в Еторо от вашият сайт.

Вторият вариант е 25% от спреда на валутните двойки или 10% от CFD-та.

Еторо са големи, но има и по-големи които дават 35%(дори и 40% ако докараните от теб клиенти депозират общо 100к долара) от спреда или фиксиран 1 дори 1.5 пип от спреда, като цяло колкото си по сериозен толкова повече имаш властта да предоговаряш условията в товя полза.

Не се месете там дето и понятие си нямате, ако нямате дадено конкуренто предимиство не се захващайте (от 5 години съм в тези сфери и имам няколко конкурентни предимиства, които няма да ви ги кажа :D :D :D, но смятам съвсем скоро да материализирам)

П.С. @niko232 - % марджин е никакъв проблем 1:10 1:50 1:100 или 1:200 - Паричното управление е най-важния компонент и в частност управление на риска :wink:
 
Последно редактирано:

Горе