За тези, които имат какво да кажат за PR-a, маркетинга и полезните бизнес технологии

Niki_HeyPR.com

New Member
Здравейте колеги ще се радвам да посетите HeyPR. Надявам се съдържанието, което е поместено там да Ви допадне. Целта на сайта е да се превърне в място за качествена информация в направленията PR, Маркетинг и Технологии за бизнеса. Сигурен съм, че има десетки от Вас, които имат какво да споделят по тези теми и ще се радвам да се включат в начинанието, като изпратят свои материали на contact (at) heypr.com.
Има също и форум, който се надявам да става все по-посещаван от хора които търсят информация, искат да споделят нещо или просто да се забавляват.
 
Последно редактирано:
От: За тези, които имат какво да кажат за PR-a, маркетинга и полезните бизнес техноло

Здрасти и добре си ни дошъл. Добро начинание и ти желая много успехи с него в бъдеще и разрацтване на идеята, което ще доведе и до много нови неща в сайта като цяло. Успехи и приятен престой тук.:)
 
От: За тези, които имат какво да кажат за PR-a, маркетинга и полезните бизнес техноло

Здравей и от мен, сайта е интересен, но дали Майкрософт няма да имат нещо против дизайна - при тях всичко е копирайт :)

Поздрави, Александър
 
От: За тези, които имат какво да кажат за PR-a, маркетинга и полезните бизнес техноло

Вижте условията за да публикуваме Ваша статия свързана с PR, маркетинг или IT за бизнеса: HeyPR.com -- Услуги --> За автори. Как ви се струва предложението?
 
От: За тези, които имат какво да кажат за PR-a, маркетинга и полезните бизнес техноло

Здравей и от мен, сайта е интересен, но дали Майкрософт няма да имат нещо против дизайна - при тях всичко е копирайт :)

Поздрави, Александър
Не е ли тема от джумла?Ако е така те да си берат дерта. :)
 
От: От: За тези, които имат какво да кажат за PR-a, маркетинга и полезните бизнес тех

Не е ли тема от джумла?Ако е така те да си берат дерта. :)
Добре дошъл и весело изкарване във форума ... продължавайте с лафчето, аз леко офф-топик, но да поздравя все пак.:wink:
 
От: За тези, които имат какво да кажат за PR-a, маркетинга и полезните бизнес техноло

Здравей и от мен :)

Аз искам само да те предупредя да не си пускаш имейла в толкова явен вид, защото ще ти го прихванат търсещите машини и ще ти го наспамят :eek:

Можеш да пробваш нещо такова: mail маймунка alabala точка com
Или да го сложиш в картинка. Иначе си е яко прецакване да напишеш директно самия имейл адрес :(

Извинявам се за офтопика, но това което казах е важно според мен!!!
 
От: За тези, които имат какво да кажат за PR-a, маркетинга и полезните бизнес техноло

Здравей и от мен, сайта е интересен, но дали Майкрософт няма да имат нещо против дизайна - при тях всичко е копирайт :)

Поздрави, Александър

Прилича доста на "новия дизайн" на dom.bg :)
 
От: От: За тези, които имат какво да кажат за PR-a, маркетинга и полезните бизнес тех

Здравей и от мен :)

Аз искам само да те предупредя да не си пускаш имейла в толкова явен вид, защото ще ти го прихванат търсещите машини и ще ти го наспамят :eek:

Можеш да пробваш нещо такова: mail маймунка alabala точка com
Или да го сложиш в картинка. Иначе си е яко прецакване да напишеш директно самия имейл адрес :(

Извинявам се за офтопика, но това което казах е важно според мен!!!

Благодаря за съвета, ще го имам предвид при другите постове.
 

Горе