За тези от вас, които продават кейсове за телефони

Pirosog

New Member
Здравейте,

Имам нужда от малко помощ от тези от вас, които предлагат кейсове за телефони (към крайни клиенти). Можете ли да споделите, в какъв ценови диапазон са най-продаваните кейсове? Какви са надценките? Продават ли се добре кейсове, с цени от 20+ лева?

Покрай друга моя дейност, имам достъп до първокачествени материали - разбирайте такива използвани във Формула 1, със сертификати, сериини номера и щампи. По-простите кейсове си ги правя аз сам, за другите пращам материала в Китай, където те ще натъкмят (нямам нужните машини, за да ги направя тези кейсове).

Просто събирам разностранни мнения, преди да видя, дали има смисъл да сложа 4-та диня под мишницата.


Поздрави,
 
От: За тези от вас, които продават кейсове за телефони

Моите наблюдения са:

1 - от 20 до 50 лв всичко се продава - тоест вървежна стока

2 - виж за 100 лв имам чувството, че съм единствен с такъв Кейс в ежедневна употреба :)

Виж файлът 13181
 
От: За тези от вас, които продават кейсове за телефони

zoomaniak - чак странно ми се струва, че аксесоари между 20 и 50 лева се продават доста добре. Все пак сме хипер-бедняци. Особено за аксесоари.

Не се отваря прикрепреният файл.
 
От: За тези от вас, които продават кейсове за телефони

Занимавал съм се за кратко с тази дейност.. честно казано в ценовият диапазон от 5 до 15лв. хората купуват повече.. много рядко ще купят нещо над 20лв. за телефона си.. Това е по-мойте виждания.
 
От: За тези от вас, които продават кейсове за телефони

Занимавал съм се за кратко с тази дейност.. честно казано в ценовият диапазон от 5 до 15лв. хората купуват повече.. много рядко ще купят нещо над 20лв. за телефона си.. Това е по-мойте виждания.
Ще го купят та и ще им е кеф ако прави телефона малко повече удароустойчив, защото един ремотн или заден капак+ батерия са повече от 20-30 лева ;)
 
От: За тези от вас, които продават кейсове за телефони

zoomaniak - чак странно ми се струва, че аксесоари между 20 и 50 лева се продават доста добре. Все пак сме хипер-бедняци. Особено за аксесоари.

Не се отваря прикрепреният файл.

IMG_0344.JPG

Ами аз масово виждам по магазините офлайн над 80% асортимент от такива стоки - вървежни са - въпроса е по колко лв ще затвориш от кой вид продукт и т н....
 
От: За тези от вас, които продават кейсове за телефони

Аз бих дал 20-30 лева за кейс за смартфона ми защото си го цена и не гедам да изглежда красив, а да е здрав :)
 
От: За тези от вас, които продават кейсове за телефони

Телефоните, които избирам са с достатъчно добра визия за да я крия под 1 пласт гума. Ако се счупи - счупи. Телефон се сменя на около 2 години, в някои случаи 3. Единственото, което залепям по него е прозрачен скрийн протектор, чиято цена варира от 5 до 15лв.
 
От: За тези от вас, които продават кейсове за телефони

Телефоните, които избирам са с достатъчно добра визия за да я крия под 1 пласт гума. Ако се счупи - счупи. Телефон се сменя на около 2 години, в някои случаи 3. Единственото, което залепям по него е прозрачен скрийн протектор, чиято цена варира от 5 до 15лв.

Да, но ти гледаш телефона като моден аксесуар, а не като средсвтво за контакти / работа.
 
От: За тези от вас, които продават кейсове за телефони

Това не го ли ползват само пенсионерите?
 
От: За тези от вас, които продават кейсове за телефони

Моето мнение, е че пазара е пренаситен, а все по малко хора си слагат такива неща. Масовия телефон вече не заслужава да бъде пазен.
След 2 години ще имаш перфектно изглеждащ морално остарял телефон, който по всяка вероятност ще струва 10-20 лв.
 
От: За тези от вас, които продават кейсове за телефони

Моето мнение, е че пазара е пренаситен, а все по малко хора си слагат такива неща. Масовия телефон вече не заслужава да бъде пазен.
След 2 години ще имаш перфектно изглеждащ морално остарял телефон, който по всяка вероятност ще струва 10-20 лв.

Не знам какви телефони ползваш, но един смартфон докато не спре да работи напълно не е проблем. Виж ако вкарат нещо абсолютно иновативно след 2 години тогава ще съм съгласен. Но ако смяташ да си сменяш телефона през две години защото " вече има iPhone 8S " тогава си говорим за друго нещо ;)
А и не знам какъв телефон си взимаш, че след 2 години дане можеш да му вземеш 10 лева ;)
 
От: За тези от вас, които продават кейсове за телефони

Да, но ти гледаш телефона като моден аксесуар, а не като средсвтво за контакти / работа.

Като моден аксесОар не, а като средство за работа, комуникация и забавление. Не си държа телефона в кутия за идните поколения, а го ползвам. Затова се купува телефон все пак, ако исках да пазя нещо без да му падне прашинка отгоре ще си взема картина.
 
От: За тези от вас, които продават кейсове за телефони

Според мен масовите потребители си купуват такива аксесоари за телефоните. Почти нямам познат, който да не е с някакъв протектор/кейс на телефона. А скрийн протектора е задължителен. Лично аз съм склонен да дам 25-30 лв (и последно дадох толкова) за качествен протектор на дисплея, но с условието, че ще ми го залепят в магазина от който го купувам. На няколко пъти съм се опитвал да си лепя протектори, и явно никак не ми се отдава. С това искам да кажа, че скрийн протектор си купувам само от офлайн магазин.

По отношение на защитните калъфи, и аз до скоро бях без такъв, щото много ме кефи външния вид на телефона. Добре де, но преди известно време така грозно го изтървах на асфалта, че в единия ъгъл се появи доста неприятно "зачупване". Гадно си е за телефон за 1К.

Аз не се интересувам от "гъзариите" на телефонните аксеоари, даже като ми трябва нещо, прехвърлям избора на половинката ми. Обаче имам авери дето се интересуват, четат, гледат кои били маркови, кои имали поставки, там активни панели и не знам още какво, и си поръчват такива аксесоарчета за по над 50 кинта. Че имам един дето си поръча последно от UK, щото било не знам си там, какъв материал!

Това е от мен - мнение на един обикновен потребител. :)
 
От: За тези от вас, които продават кейсове за телефони

Взех си телефона преди няколко месеца. Беше 300 лв. Сега го гледам 260. Ако тръгна да купувам маркови кейсове и протектори ще му вдигна текущата цена неоснователно. Като го очукам след 2 години ще си взема друг пак в този ценови диапазон. Нека не забравяме, че все пак е телефон и основно се говори по него. Ползвам и малко нет , игри не играя. Батерията ми държи сносно.
Та в тази връзка казах, че телефона ми нищо няма да струва след 2 години. А колкото повече изкара, толкова по добре. Стига и да ми върши работа, естествено.
 

Горе