За хора с малко повече...

Moko

Well-Known Member
За хора с малко повече свободно време (имам предвид 20тина минути свободни на ден), които искат да подобрят броя на кликовете си в AdSense или Widgetbucks или някаква PPC компания ;)
Има един форум, в който срещу постове и теми трупаш разни точки.. И накрая има награда безплатен хостинг за 1 година , но друго е това което искам да кажа - във форума има секция "Обмен на точки" и там може да накарате хората да цъкат на вашите рекламки за определен брой точки ;) аз им предложих по 10 и вече имам 2 клика (за няма и 5мин), струва ми се че е изгодно, като се има впредвид, че за 10 минути може да направите 50тина точки .. това са 5 клика ;) горе долу 2$ :)
Ако има заинтересувани ще напиша форума , за да не решите, че спамя!
Просто ми се стори интересно , пък и реално погледнато може да се спечелят стотинки ей така от нищото ;)
 
Митака каза:
Tsanko каза:
Това е против правилата на AdSense! :)
Това става, когато учителите стачкуват цял месец... :twisted:
аз говоря за widgets специално :lol: пък и някой от ония ботове в гугъл ще ти гледа откъде ти идват кликовете ;)
форума е www.ddforum.info ако някой иска.. ;]
 
хаха, тези fcolor.bg никога не сам ги харесвал. С изрязаните им фото-моделчета.. ако не и сток-фотос. (също като суперхост).

Дано получат бан! Мисля, че е крайно време тая държава поне в интернет да се очисти от мошенниците.

п.п. После защо не съм гонил българска аудитория ....
 
yMladenov каза:
хаха, тези fcolor.bg никога не сам ги харесвал. С изрязаните им фото-моделчета.. ако не и сток-фотос. (също като суперхост).

Дано получат бан! Мисля, че е крайно време тая държава поне в интернет да се очисти от мошенниците.

п.п. После защо не съм гонил българска аудитория ....

Здравейте,

Чета си обявата и изведнъж виждам, че не ни харесвате, заради някакви банери или "фото-моделчета". Не разбирам, какво имате предвид, но искам да ви се извиня за неудобството, което ви причиняваме с факта, че имаме реклама в Интернет, която не ви харесва.

Моля ви да ми кажете, какво имате пред вид и ви обещавам, че ще сме първите, които "ще очистят държавата от мошениците" ... тоест от самите нас, както се разбира от думите ви?
 
yMladenov каза:
хаха, тези fcolor.bg никога не сам ги харесвал. С изрязаните им фото-моделчета.. ако не и сток-фотос. (също като суперхост).

Дано получат бан! Мисля, че е крайно време тая държава поне в интернет да се очисти от мошенниците.

п.п. После защо не съм гонил българска аудитория ....
Брато, хич не си в ред, честно :roll:
 
yMladenov каза:
хаха, тези fcolor.bg никога не сам ги харесвал. С изрязаните им фото-моделчета.. ако не и сток-фотос. (също като суперхост).

Дано получат бан! Мисля, че е крайно време тая държава поне в интернет да се очисти от мошенниците.

п.п. После защо не съм гонил българска аудитория ....
Не бих казал мошеници. Познавам хора от софийския клон, включително и управителката - амбициозни хора с добра компания и много амбиции. Това, което не ми харесва засега, е че спонсорират форум, в който се нарушават правилата на Google AdSense и ощетяват рекламодателите, включително българските рекламодатели.

Иначе съм повече от доволен с хостинг услугите им с Креативен.ком.
 
FColor.bg спонсорират форум, нарушаващ правилата на Google (и явно воден от некомпетентни уебмастъри).

FColor.bg, добре, а това не е ли мошенническо?
Скоро искам да рекламирам в adsense и последното нещо, което искам е да се появяват такива форуми в родното уеб пространство.

Не ми харесва факта, че в първата реклама, която видях пусната от фирмата ви в дата.бг наблягаше на думата "евтин" (като ниско бюджетен разбира се, не като долнопребен..), а когато разгледах уеб хостинг талицата ви видях цени, на които биха завидяли фирми като суперсуперхост.бг. Няма да наблягам на аналогиите м/у цена/услуга с конкурентните за вас фирми.

Що се отнася до рекламата, която не ми харесва (и оттам съм изградил негативно мнение за вас) е, че набляга или по-скоро наблягаше в началото (защото отдавна не следя развитието ви) на фалшивия корпоративен вид, който известна част от българските фирми се опитват да постигнат "С изрязаните им фото-моделчета.. ако не и сток-фотос". Добре, всеки трябва да бъде пестелив и разумен с бюджета си за реклама, но не виждам точно къде идва момента за иновативен или уникален имидж, който се опитвате да заложите сред потребителите си.

Забелязах, че от последното ми посещение във сайта ви, са се променили цени и услуги, за което ви поздравявам. Мнението ми е старо, но не и необосновано, предвид последното ми посещение.

Как ще коментирате отношенията си с форум, който има за цел да генерира bulk трафик и манипулирани кликове?

Брато, хич не си в ред, честно
Я дай една обосновка преди да нареждаш, "брато".
 
"хора лъжат Гугъл, но Гугъл не лъже хората"
воден от тази максима и това че българите сме най-големите тарикати на тоя свят , просто исках да помогна.. вече съжелявам че пуснах темата, защото аз съм вината за раздора... ще помоля coolice да изтрие темата...
 

Горе