За CrashBurners

joey

New Member
Здравейте , имам няколко въпроса свързани с CashBurners вярвам , че ще ми помогнете. Обръщам се към вас защото неуспях да намамеря информация за нещата които ме интересуват. Харесах си в Cashburners два техни шаблона дали е възможно да ги преправя малко и да ги напиша на няколко езика ? Има и още едно нещо което не ми е ясно възможно ли е формата за закупуване на продуктите да се преведе на други езици като vigaplus bg. Немога да дам линк , защото нямам 10 поста. Това което ме интересува за сега. Благодаря ви за отделеното време и внимание.
 
Последно редактирано:
От: За CrashBurners

Няма проблем да си ги преведеш на каквито езици си искаш и да ги преправяш. :)
 
От: За CrashBurners

А превода на формата за закупуване ? Там как точно трябва да стане превода ? Говоря за тази форма където купувача попълва имената , адреса на доставката и др.
 
От: За CrashBurners

Там мисля, че няма как да стане ще трябва да си стои на английски щото формата е на техният сървър и няма как да го преведеш. :)
 
От: От: За CrashBurners

Там мисля, че няма как да стане ще трябва да си стои на английски щото формата е на техният сървър и няма как да го преведеш. :)

Интересно ми е тогава как във сайта на vigaplus bg всичко си е на български. Щом те са го направили би трябвало да има някакъв начин за превод.
 
От: От: От: За CrashBurners

Интересно ми е тогава как във сайта на vigaplus bg всичко си е на български. Щом те са го направили би трябвало да има някакъв начин за превод.

Viga-та е на Crocmint не на CB. Там Sobieski ще каже как става работата, аз не съм се регвал още и не съм им преглеждал темплейтите.:)
 
Последно редактирано:
От: От: От: От: За CrashBurners

Значи , ще очаквам отговор от някой който е запознат с Crocmint да каже там дали става и както точно става.
 

Горе