За google индексирането

stinky

New Member
Am да си питам ( зе да ми става навик вече ),
има ли някакво време което трябва да мине след като страницата ти е индексирана в google ( като дам сайт:xxx.xx и ми го показва ) за да излиза като резултат за дадена ключова дума ? Защото моят нещо не излиза...
Доколкото четох, след като е индексирана трябва да мине време за да се показва за някои кеъворд ? Така ли проблема е другаде ?
 
Ами имам от няколко директории pr 3-4-5 мах. От някои форумче също. Що м трябва време ще почакам аз не бързам. Пък върху ликновете тепърва работя :).
1oX coo. L:)
 
Blinky аз с линковете тепърва сам започнал :) .
А за успехите, те са си правопропорционални на труда ми :) .
А като спомена за линкове, я ма научи кой link е полезен и кой не :) !
( ма така като на дете ми го обясни :) )
 
Добре усилено продължава да се твърди, че линк билдинга е голям +! Нали Гоогле нямаше да се влияе от него за в бъдеще? Какво става? Какви са последните новини? Кога ще пускат нов логаритъм или каквото и да е там? По какви критерии ще се индексират сайтовете в бъдеще, за да започнем стратегия още от сега?
 
google index, links, link building, линк билдинг

Ок, няма проблеми.
1. значи първо ще ти дам съвет да не слагаш линка си в линк фарми - тоса стараница с 200+ изходящи линка, даже и надолу 150+. На спамарски страници - наблъскани с ключови думи, на страници баннати от гугъл....

2. гледай, с превилегия <винаги> да са ти линкове от сходни страници, контент, сайтове, директории, блогве. Примерно сайт с тематика Dating, няма да е добър партюр, ако ти си с Webmaster сайт. Примерно Health към Health е добра линк стратегия.

3. както не веднъж се е споменавало - еднопосочните линкове са по-добри от двупосочните или трипосочните или 4-.....и т.н. До мини нетове.

4. линковете от контент са едни от най хубавите, това са тези от страници на сайтове, артикъл директории - статии, от блог постове, форум постове, прес пилийси - пак статии и т.н.

Еми това е засега, ако имаш по-конкретни въпроси заповядай. Аз ще гледам да ти отговоря ако ми е в силите.

@ Frik, то за PR се говори, за линк билдинга не съм много сигурен. Еднопосочните ще си останат, поне на първо време.
 
Браво Blinky обясни ми го, че и в децката градина ако бях щях да те разбера. Мерси много.
 

Горе