За Paypal

valery11

Member
Имам Paypal акаунт със статус unverified.Преди време се опитах да свържа дебитна карта Visa Electron но само можах да я регистрирам а когато стигнах до това да ми удържат 1,5 евро нещо не се получи въпреки че в картата си имах 5 лв,което мисля че е достатъчно.Въпросът ми е на какво може да се дължи това и мога ли да си изтегля пари от акаунта към картата ако не са ми удържани 1,5 евро?
 
От: За Paypal

Сигурно говориш за минималното задължително салдо от 5 лв по ДК сметки в банка. Ако е така то ти разполагаш с 0 лв. Разполагаемата сума я виждаш на банкомат. Тя е намалена с минималното задължително салдо.
 
От: За Paypal

Не, нищо не мога да кажа, освен че съм се занимавал в банки с карти от години. Друг е въпроса, дали ако кажа нещо има кой да ме чуе.:D
 
От: За Paypal

Прочети пак вица, може да схванеш от втория път :)
 
Последно редактирано:
От: За Paypal

Ако искаш да я верифицират поискаи от paypal код за верифициране след това иди до банката и искаи списък на последни транзакции и там е кода. :)
 
От: За Paypal

Какви са тези смешки с по 3 и 5лв. в сметка? Срамота!
Отивате в банката, внасяте някаква сума (ама не 1-2 евро, че ще ви се смеят и служителите от съседните банки), казвате им, че желаете да верифицирате картата си в PayPal и нека ви посочат данните, които ще са ви необходими.
Аз така в PayPal си вкарах 2 карти - едната дебитна от разплащателната сметка и едната от кредитните ми карти.
 
От: За Paypal

Проблема може да е в банката ти :) От коя банка ти е картата :)
 

Горе