Здеавеите и Моля помогнете да пусна един website

Здравеите на всички

Казвам се Наско и съм пълно newbie както се казва, преди 2 месеца почнах да чета за IM. Още не съм почнал нищо конкретно наблягам на четене на форуми,книги, статии и всичко което ми попадне по темата. Много съм объркан и не знам накъде да тръгна, четох за Affiliate marketing, PPC, CPA, blogove, флипвнане саитове, стратегии за фивер, offline идеи, facebook реклами twitter youtube google sniper и така до безкраи. След поредното прочетоно WSO се надъхах и си казвах почвам( става дума за PLR content купуване и после продаване) и така купих един PLR пакет за 5$ от един известен форум. После като се замислих осъснах, че малко съм се изхвърлил и си нямам никаква идеа какво да правя. Сега в момента си имам един PDF е-book към 40 страници 3 бонус материала и sales page.
Моля ви да ми помогнете, имам много въпроси
Как да пусна sale page-a online, ок знам купувам domein+hosting но как да кача самият материал online? Как да направя плащанията? paypal или друго? Как става изпращането на самият материал след като някои поръча?
Търсих на различни места какво да правя но само се обърках повече.
Ако можете да помогнете ще съм много благодарен

PS- sorry за дългият posт
PS2- не бях сигорен за раздела, ако съм пуснал темата в грешен раздел се извинявам!
Мерси
Наско
 
От: Здеавеите и Моля помогнете да пусна един website

1.Купи си домейн
2.Купи си хостинг
3.Потърси си човек да ти качи Sales Page-а, вкл. в този форум е пълно с хора, които ще ти го направят - отбележи, че желаеш ПейПал /или друг разплащателен метод/ интеграция и т.н., човекът ще се погрижи за всичко.
4.Имай предвид, че това е най- малкият ти проблем: основното се заключава в това, как ще накараш хората изобщо да стигнат до сайта, сиреч или си поръчвай СЕО услуги, или мисли как сам да си ги направиш, или ще ползваш реклама и т.н.
5. Не се отчайвай /че на мен тоя пакет ми звучи много отчайващо, честно казано/: гледай на това като на Първата крачка от едно голямо пътешествие.
 
От: Здеавеите и Моля помогнете да пусна един website

1.Купи си домейн
2.Купи си хостинг
3.Потърси си човек да ти качи Sales Page-а, вкл. в този форум е пълно с хора, които ще ти го направят - отбележи, че желаеш ПейПал /или друг разплащателен метод/ интеграция и т.н., човекът ще се погрижи за всичко.
4.Имай предвид, че това е най- малкият ти проблем: основното се заключава в това, как ще накараш хората изобщо да стигнат до сайта, сиреч или си поръчвай СЕО услуги, или мисли как сам да си ги направиш, или ще ползваш реклама и т.н.
5. Не се отчайвай /че на мен тоя пакет ми звучи много отчайващо, честно казано/: гледай на това като на Първата крачка от едно голямо пътешествие.

Мерси за коментара колега- пакета е за online dating, не го споменах, защо ти звучи отчайващо?
Относно рекламата, мисля да започна с безплатните методи, понеже финансовото положение не е добро, идеата ми за начало, youtube-правене на клип 1-2минути за продукта, facebook- fan page като намирам "приятели" от сходни групи, twitter и тн.
Вие как мислите
 
От: Здеавеите и Моля помогнете да пусна един website

Ще стискам палци. Вземи си домейн и хостинг и ще ти кача и конфигурирам нещата, ако искаш.

Имам предвид по съфорумски, НЕ срещу заплащане.
 
  • Like
Реакции: GunZ
От: От: Здеавеите и Моля помогнете да пусна един website

Ще стискам палци. Вземи си домейн и хостинг и ще ти кача и конфигурирам нещата, ако искаш.

Имам предвид по съфорумски, НЕ срещу заплащане.
Мерси много колега, ще регистрирам домеин + хостинг и ще ти пиша
Мерси още веднъж
 

Горе