Здравеите търся си работа като freelancer

stan4oo2

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Изработвам уникални web динамични web страници владея добре php, msql,css,javascrypt,photoshop,html и други.
Skype:Slavkata926
Mail:[email protected]
или лично съобщение.
 
Добре де, как очакваш някой да те вземе на сериозно, като дори не можеш да си напишеш обявата като хората?!
Това говори за изключителна немарливост и аз лично не бих ти възложил и най-простичък проект за 5 лв.
Какво е това msql? A javascrypt? :shock: Добре че Гугльо е умен и като напишеш подобна простотия, търсейки готово решение, пак ще ти изкара релевантни резултати.

"web динамични web страници" го оставям без коментар...
 
От: Здравеите търся си работа като freelancer

:D :D :D ...
Покажи някой от твойте проекти!
 
От: Здравеите търся си работа като freelancer

Относно някои мои проект например siestabulgaria.com.Сайтът го завърших преди няколко дни още даже го изпробвам.
Има админ панел на 3 езика е всичко е направено да се извършва автоматично
 
От: Здравеите търся си работа като freelancer

Извинявам се за правописните си грешки в темата допуснал съм ги в бързината
 
От: Здравеите търся си работа като freelancer

Имаш доста работа докато го научиш както трябва :).... Много грозен дозайн(без да се обиждаш).. Нестава да си научил как се правят 2 заявки и да си сложил няколко готови скрипта и да твърдиш че изработваш
"Изработвам уникални web динамични web страници владея добре php, msql,css,javascrypt,photoshop,html и други."
Това ако е владене добре....
Успех и продължавай да се развиваш.. излежда малко по-добре от моят пръв кодиран дизайн ;-)
 
От: Здравеите търся си работа като freelancer

Въобще не се обиждам за дизайна,дизайна си го избра клиента.И през цялото време клиента ми казваше какъв дизайн иска.А относно две три заявки виж друг сайт изработен от нас
 
От: Здравеите търся си работа като freelancer

Благодаря ти все пак за забележките ще си взема поука
 
Нещто подобно и на мен ми триябва.За какви парички го направи ако не е таина.......?
 
От: Здравеите търся си работа като freelancer

За жалост съм нов във форума и немога да пиша лични съобщения.Ако искаш остави skype и там ще ти напиша всичко
 
От: Здравеите търся си работа като freelancer

Е два пъти да допуснеш една и съща грешка :) http://kazno.awardspace.com/sait/izrabotka-na-sait.php . Освен това няма как да владееш MySQL. Евентуално можеш да владееш SQL. Ако държиш в изречението да впишеш "MySQL", то можеш да го конструираш така: "Умея да работя със системата MySQL" :) Проектите не са много хубави - и от към дизайн (не те упреквам), и от към функционалност (ето тук те упреквам :) ). Продължи да учиш и чак тогава почни да предлагаш своите услуги :)
 
От: Здравеите търся си работа като freelancer

току що влизам в skype и ти пуснах заявка за пълномощно
 
От: Re: Здравеите търся си работа като freelancer

извини ме но имах малко работа,дай ми пълномощно в skype и ще ти обясня всичко
 
Приех те и ти писах ..... ще ми отговориш ли наи насетне.....? или си губа времето ......?
 

Горе