Здравейте

От: Здравейте

ми най бейзик е май един блог за продукта дето си пишеш статии за него и си има банерчета и т.н. тва е много ама много общо казано
 
От: Здравейте

ми най бейзик е май един блог за продукта дето си пишеш статии за него

Информацията, която има за продукта, който аз искам да промотирам, е 1 страница формат А4. При това положение в статиите какво ще кажа - ще си съчинявам ли? :shock: Все пак не ми звучи редно в 100 статии да кажа една и съща информация по различен начин - нали целта е да има нова и нова информация, за да идват редовно посетителите? :)
 
Мерси Blinky аз съм jks. Нещо не можах да си редактирам профила ,и да си сложа аватар та си направих нов ама не е от това проблема май. Както и да е няма да правя повече акаунти.Много се чудя обаче какъф да е сайта вие как правите сайт направо за продуктите , или сайт който си го имате отдавна и си слагате там банерите?


още 4 поста със стария ник трбва да направиш и да си записан за повече от седмциа ... никои ли не чете правилата...

Правила
 
От: Здравейте

да бе верно хора четете ги и без тва са 10 реда на кръст не е кой знае какво... през 2 дена се пита що няма подписи или неможе еди кво си ...
 
От: Здравейте

Мерси Blinky аз съм jks. Нещо не можах да си редактирам профила ,и да си сложа аватар та си направих нов ама не е от това проблема май. Както и да е няма да правя повече акаунти.Много се чудя обаче какъф да е сайта вие как правите сайт направо за продуктите , или сайт който си го имате отдавна и си слагате там банерите?
Моля, и сега няма да можеш.:) Често задавани въпроси
Има много начини за придобивка на сайт. Въпрос на избор и финанси е. Примено някои афилиейт програми (в подписа ми # 2) предлагат тамплейти, други пък само банери и се набавя сайт чрез готова система, която се едитва. Или се поръчва нов, като се обясни какво се иска. ;)

Навъртай се наоколо и прегледай - доста интересни неща има. Ама найстина е хубаво да се чете и пита компетентни въпроси.;)
 
От: Здравейте

извинявам се не бях чел правилата.Дано да има успех с този онлайн начин.Попринцип много хора не вярват , защото мислят че всичко за правене на пари в интернет е набутвация.Примерно птц сайтове там е така.Виждам че има тема Trusted Affiliate Programs значи има и такива които не плащат?Можете ли да дадете някакви статистики кой колко му плащат за колко време и колко се е мъчил :)
 
От: Здравейте

При всеки е различно. Но определено хората започнали да се занимават с листатите тук Trusted Affiliate Programs имат какво да споделят. Има теми по въпросите, които зададе + шернати шотове на акаунтите. Опредлено има какво да се прочете за хепи афилиейтите тук.

Има такива, които не плащат, както и такива за които трябва да си платиш за да си част от тях. Тези не струват като програми и бизнес мислене. ;) Успехи
 

Горе