Здравей инфлацийо - 2лв хартиени стават железни!

leonssss

Well-Known Member
След нова година 2 лева стават железни тъй, като имаме много желязо върнато от мангалите!
Мислим инфлацията наближава, каквото имате купувайте харчете го не пестете мъни и любов!:wink:

Хартиената двулевка става монета
 
От: Здравей инфлацийо - 2лв хартиени стават железни!

Ми да ги направят всичките от метал, та най-после и нашите пари да придобият някаква ''тежест'', а ние да се почувстваме ''тежкари'' с 5 кинта в джоба.:)
 
От: Здравей инфлацийо - 2лв хартиени стават железни!

Ми да ги направят всичките от метал, та най-после и нашите пари да придобият някаква ''тежест'', а ние да се почувстваме ''тежкари'' с 5 кинта в джоба.:)

да и да се замеряме с пари:)
 
От: Здравей инфлацийо - 2лв хартиени стават железни!

Поредната малоумна тема! Вземете се образовайте какво е инфлация уж сте предприемачи ...
 
От: Здравей инфлацийо - 2лв хартиени стават железни!

Какво значение има от какво е направена разменната монета с инфлацията? Леите като са от найлон какво? Съвсем нормално е. Държавата има разходи както по печат, така и по сечене на монети. Доколкото бях чувал - монетите от 1 стотинка дори се секат на загуба. Т.е. разходите за изсичането на монета от 1 стотинка са по-големи от 1 стотинка, доколкото бях чул - 1,4 или нещо подобно.
 
От: Здравей инфлацийо - 2лв хартиени стават железни!

Жълтите стотинки би трябвало да бъдат забранени. Ненужни и се използват само за рекламни цели . Сиренето не е 10 лева , а 9 и 99 ....
 
От: Здравей инфлацийо - 2лв хартиени стават железни!

Поредната малоумна тема! Вземете се образовайте какво е инфлация уж сте предприемачи ...

правси може да не зная за инфлацията, но 97 почна да печат пари и стааинфця
 
От: Здравей инфлацийо - 2лв хартиени стават железни!

правси може да не зная за инфлацията, но 97 почна да печат пари и стааинфця

Като почнат и тук да печатат, ще ти кажа - още е далеко това!
 
От: Здравей инфлацийо - 2лв хартиени стават железни!

Пълна тъпотия... Нямат по-важни теми за разискване, щот КТБ-то е наред, замислили са се върху двулевките :clap:
 
От: Здравей инфлацийо - 2лв хартиени стават железни!

Като почнат и тук да печатат, ще ти кажа - още е далеко това!

мога ДА СЕ ХВАНА НА БАС С ТЕБЕ ,чЕ щЕ ИМА ИНФЛАЦИЯ.НАчАЛОТО БЕшЕ ТКБ БАНК!ПРОСТО НЕ ЗНАЕТЕ КАКВО НИ ОчАКВА, ЗАТОВА ПИЙТЕ ЕВТИНА МИНЕРАЛНА ВОДА И ДА СЕ ПЕчЕМ НА СКЪПОТО НИ МОРЕ
 
От: Здравей инфлацийо - 2лв хартиени стават железни!

Аз приемам баса. Само трябва да уточним що е то инфлация, щото в рамките на 10% я има и сега и не е пречка, напротив.
 
От: Здравей инфлацийо - 2лв хартиени стават железни!

мога ДА СЕ ХВАНА НА БАС С ТЕБЕ ,чЕ щЕ ИМА ИНФЛАЦИЯ.НАчАЛОТО БЕшЕ ТКБ БАНК!ПРОСТО НЕ ЗНАЕТЕ КАКВО НИ ОчАКВА, ЗАТОВА ПИЙТЕ ЕВТИНА МИНЕРАЛНА ВОДА И ДА СЕ ПЕчЕМ НА СКЪПОТО НИ МОРЕ
Ей туй се казва инфлация, ко съм та разбрал прафилно
 
От: Здравей инфлацийо - 2лв хартиени стават железни!

Пълна тъпотия... Нямат по-важни теми за разискване, щот КТБ-то е наред, замислили са се върху двулевките :clap:

ти май си от бг мамата
дай да кометираме вагинселфитата по плажа както ги правят
 
Последно редактирано:
От: Здравей инфлацийо - 2лв хартиени стават железни!

Стига да имаш желание, ако си компетентен, да започваме... Най-важната тема е тази за двулевките и засяга цяла България!

ти май си от бг мамата
дай да кометираме жагинселфитаста по плажа както ги правят
 
От: Здравей инфлацийо - 2лв хартиени стават железни!

Хахахах не стига, че се заяждаш, ма и репа ми пипаш :) Основателна причина си посочил, за намаляването му...
 
От: Здравей инфлацийо - 2лв хартиени стават железни!

Invalid Прикрепен файл specified. If you followed a valid link, please notify the administrator. Не мога да видя нищо.
 

Горе